Drie delen antiek koperwerk; 1x grote melkkan, 1x koetsstoof, 1x zeef. Allen in zeer goede originele staat 25x36cm.
Zilveren tafelnummers, 1 t/m 12 in doosje, 800/000 samen ca. 10gr. Cond.:U
Grote plated dekselpot met handgrepen, fijn bewerkt met Oosterse motieven 20e eeuw 23x23xø15cm. Cond.: G
Collier zilver 925/000, Y-model. Y-collier met in het midden een hart en twee fantasie-ogen. Allen gematteerd. Lengte 40 cm. ca 9,4 gr.
Antieke Hollands zilveren breipendop vermaakt tot broche 835/000,. L. 8.5cm., Ca. 8gr., Cond.:G
Lot double bestaande uit o.a. een hoedenspeld met zirconia's, een GM armband en een staafbroche met parel
Lot portretten. 8 camee's te rijgen als armband, Rosenthal hanger met dolfijnen, 4 portretten op parelmoer en een porseleinen rondje met afbeelding.
Filigrain sieraden zilver. 4 Broches, 3 bloemmodellen en een langwerpig model met agaat, en een armband gemaakt van 8 filigrainbloemen, lengte 16 cm en een hanger rond bloemmodel met collier. Totaal c...
Verlopend carneoolcollier, ø 6,5-10,2mm, lengte 37 cm en een 2 rijig glasgranaat collier, ovale kralen, ø 6,2 mm, met goud op zilveren sluiting. Lengte 41 cm.
Lot zilver, 925/000, bestaande uit o.a. 2 slangenringen, 2 dasklemmen, fantasie choker, een oorknop en een lange fantasieketting met bollen. Samen totaal ca 56 gr.
Lot: 4 onedele lange kettingen en Seiko dameshorloge. 3 kettingen met bolletjes-schakels en een met een fantasieschakel. Diverse lengtes tussen de 70 en 80 cm. Zilverkleurig dameshorloge, mechanisch, ...
Kavel met ca. 100 munten (modern en antiek), diverse kwaliteiten.
Russische zilveren munt 20 kopeke 1868 (C.II.B. = St. Petersburg), muntmeester HI = Nicolaas Iossa, Tsaar Alexander II kwaliteit, Cond.: ZF
Onduidelijk gesigneerd 2/5 grafiek, ets op papier, Heiligenhafen 20x32cm. Cond.: G
Cees Bolding 1926 ( 1897 - 1979), ets op papier, winters stadsgezicht 50x34cm. Cond.: G
Drie onduidelijk gesigneerde aquarellen ca. 1900; 2x landschappen met figuur verso J. Doeleman 24x13cm. en 1x geit met lammetje 22,5x14cm. Cond.: R-G
B. de Jong 84, olieverf op paneel, bospad met paardenkar en hond 24x30cm. Cond.: G
Monogram A.K. Koster 1888, 2 etsen Haagse School, 1x bij Geulen Limburg 13x18cm. en 1x onbekende weg 24x15cm. Cond.: G
Willem de Zwart (Den Haag 1862 - 1931), ets op papier, landschap met koeien 18x11cm. Cond.: G
Theophile de Bock (Den Haag 1851 - 1904 Haarlem), ets op papier, bosgezicht met vrouw 18x14cm. Cond.: G
Twee 17e-18e eeuwse gravures in mahoniehouten lijst met ivoor; 1x Michiel Adriaansz de Ruiter ø9,5cm. en 1x Marten Harpertsz Tromp ø10cm. Cond.: G