Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, A.M. Gijp
Startprijs 750 EUR

Adrianus Marinus Geyp ( 1855 Middelburg - 1926 Den Haag), olieverf op linnen, Hollands landschap met vissers bij een sloot en koeien bij een molen. 50x70cm. Cond.: G

A.M. Gorter, roodbonte koe
Startprijs 750 EUR

Arnold Marc Gorter ( 1866 - 1933), olieverf op linnen, boer met kalf (met taxatierapport) 56x44cm. Cond.: G

A.M. Gorter, zwartbonte koe
Startprijs 750 EUR

Arnold Marc Gorter (1866 - 1930), olieverf op linnen, koe (met taxatierapport) 56x44cm. Cond.: G

Armband WG briljant 4 rij
Startprijs 750 EUR

Armband, WG, 585/000, gevlochten met briljant. Armband bestaande uit 4 losse bandjes bijelkaar gebonden op 4 plekken met een WG versiering. Elke versiering is voorzien van 2 briljanten en 1 navette ge...

Ring, 25 briljanten
Startprijs 750 EUR

Ring, WG 750/000 met een rozet met diamanten. Ring met grote rozet met daarin 25 briljanten, totaall 0.60 crt, in een dubbele rand gezet. Het geheel is bevestigd aan een fijne elegante draadband. ø 61...

Omega, polshorloge
Resultaat: 700 EUR

Omega Constellation. GG, automatic . heren model, automatic, met datum en met bruin lerenband.

Hanger WG Tahitieparel briljant
Startprijs 750 EUR

Elegante hanger, WG, 750/000, met Tahitieparel en briljant. Hanger met in het midden een Tahitieparel, ø 13 mm. Om de parel zitten 2 stukken, in de vorm van een slag met daarin diverse kleine diamante...

Flexibele armband
Startprijs 750 EUR

Armband, GG 585/000, met bloemschakels met parels. 8 Schakels in de vorm van een bloem met daarin 1 grotere en 6 kleine pareltjes. De schakels zijn verbonden met kleine GG bloemetjes in twee rijen. De...

Zilveren servies
Resultaat: 650 EUR

Zeer fraai bewerkt zilveren 4-delig servies met acanthusbladeren, bloemmotieven en ramskoppen als schenktuit. Deksel bekroond met staande leeuw en kleine cherubijntjes op de handgrepen. Het geheel rus...

Bronzen beeld, Villaris
Startprijs 700 EUR

Bronzen Jugendstil buste ca. 1900, Bohemienne door E. Villanis (Emanuelle Villanis 1858 - 1914). In goede originele staat 28cm.

Schrijn ca. 1880
Startprijs 700 EUR

Vergulde bronzen schrijn ca. 1850 met cloisonne in Neo Gothische stijl, Corinthische zuilen en heilig kruis voor een religieus beeld. In goede originele staat 120x29x42cm.

P.L. Kluyver 2x
Startprijs 700 EUR

Pieter Lodewijk Kluyver (pendant), olieverf op paneel, panoramische landschappen 18,5x14cm. Cond.: R-G

J.J. Heppener
Startprijs 700 EUR

Johannes Jacobus Heppener (Den Haag 1826 - 1898 Den Haag), olieverf op paneel, bomschuiten bij het strand 32x22cm. Cond.: G

Ring WG briljant
Startprijs 700 EUR

Ring, WG, 585/000, met 8 briljanten. Fantasiering, in het midden hoog op de ring een navettevorm waarin 8 briljanten zijn gezet, ca 0.56 crt, met mooie kwaliteit. ca 3,5 gr. ø 56

Zilv. gedreven schaal
Startprijs 700 EUR

Grote ovale zilveren 925/000 gelobte schaal op 4 uitgewerkte gegoten pootjes. De gedeeltelijk ajourgezaagde rand met florale randmotieven heeft op de 4 zijden ovale bloemmedaillons. 36x29 cm., H. 9cm....

Ring WG toermalijn briljant
Startprijs 700 EUR

Ring WG 750/000, met een Toermalijn en Briljant. Brede strakke elegante ring met peervormige roze Toermalijn. In het brede WG deel zitten in een markiesvorm diverse briljanten gezet. Totaal ca 0.20ct....

Beeld, herder
Startprijs 650 EUR

Grote antieke bronzen figuur, voorstellend een herder. Gesigneerd Ch. Vincent 1906 (Charles Vincent 1862 - 1918 Frankrijk). Mooie patina en in goede staat 45cm.

Scheerset
Startprijs 650 EUR

Zeldzame 19e eeuwse ivoren met zilver? scheerset. 9-Delig in mahoniehouten kist met spiegel. In goede originele staat

Oude Moorlamp
Startprijs 650 EUR

Grote oude empire-stijl houtgesneden lamp, voorstellend een Moor met hoorn des overvloeds 2e helft 20e eeuw in zeer goede onbeschadigde staat 203x45x43cm.

Fedor van Kregten, koeien
Resultaat: 650 EUR

Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, 3 koeien bij boerderij 60x80cm. Cond.: G

Zilveren tafelstuk
Startprijs 650 EUR

Prachtig groot Engels Sterling zilveren tafelstuk. Vaas op ronde voet met ajourgezaagd bovenstuk waarin kristal geslepen inzetvaas, minimaal chipje, met drie zilveren sierlijke draagarmen waaraan ajou...

Brons, Venus van Milo
Startprijs 600 EUR

Grote bronzen Venus van Milo 19e eeuw, ongesigneerd. In zeer goede staat met mooie patina 56cm.

Beeld met ivoor, dame
Resultaat: 600 EUR

Antiek bronzen figuur met ivoor, voorstellend een dame met lange jas en hoofdbedekking van D. Alonzo (Dominique Alonzo). Linkerhand heeft beschadigingen aan vingers, verder in goede originele staat 23...

Schilderij, honden
Startprijs 600 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen (1 plakker) twee honden bij bak 77X51CM. Cond.: R/G