Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Delen koper
Resultaat: 35 EUR

Drie delen antiek koperwerk; 1x grote melkkan, 1x koetsstoof, 1x zeef. Allen in zeer goede originele staat 25x36cm.

Cupido dashouder
Startprijs 20 EUR

Zilveren 800/000 Cupido dashouder, ø 31x25 mm.

Zilveren tafelnummering
Resultaat: 20 EUR

Zilveren tafelnummers, 1 t/m 12 in doosje, 800/000 samen ca. 10gr. Cond.:U

Plated dekseldoos
Resultaat: 20 EUR

Grote plated dekselpot met handgrepen, fijn bewerkt met Oosterse motieven 20e eeuw 23x23xø15cm. Cond.: G

Collier zilver Y-model
Startprijs 20 EUR

Collier zilver 925/000, Y-model. Y-collier met in het midden een hart en twee fantasie-ogen. Allen gematteerd. Lengte 40 cm. ca 9,4 gr.

Zilveren naaldenkoker
Resultaat: 40 EUR

Antieke Hollands zilveren breipendop vermaakt tot broche 835/000,. L. 8.5cm., Ca. 8gr., Cond.:G

Plated sauskom
Startprijs 20 EUR

Antieke plated sauskom, 15x8x9.5cm., Cond.:U

Lot double
Startprijs 20 EUR

Lot double bestaande uit o.a. een hoedenspeld met zirconia's, een GM armband en een staafbroche met parel

Lot portrettten
Resultaat: 20 EUR

Lot portretten. 8 camee's te rijgen als armband, Rosenthal hanger met dolfijnen, 4 portretten op parelmoer en een porseleinen rondje met afbeelding.

6 Filigrain sieraden
Resultaat: 25 EUR

Filigrain sieraden zilver. 4 Broches, 3 bloemmodellen en een langwerpig model met agaat, en een armband gemaakt van 8 filigrainbloemen, lengte 16 cm en een hanger rond bloemmodel met collier. Totaal c...

2 Colliers
Resultaat: 25 EUR

Verlopend carneoolcollier, ø 6,5-10,2mm, lengte 37 cm en een 2 rijig glasgranaat collier, ovale kralen, ø 6,2 mm, met goud op zilveren sluiting. Lengte 41 cm.

Div. sieraden
Resultaat: 20 EUR

Lot zilver, 925/000, bestaande uit o.a. 2 slangenringen, 2 dasklemmen, fantasie choker, een oorknop en een lange fantasieketting met bollen. Samen totaal ca 56 gr.

Kettingen + horloge
Startprijs 20 EUR

Lot: 4 onedele lange kettingen en Seiko dameshorloge. 3 kettingen met bolletjes-schakels en een met een fantasieschakel. Diverse lengtes tussen de 70 en 80 cm. Zilverkleurig dameshorloge, mechanisch, ...

100 Diverse munten
Resultaat: 20 EUR

Kavel met ca. 100 munten (modern en antiek), diverse kwaliteiten.

20 Kopeke 1868, Rusland
Startprijs 20 EUR

Russische zilveren munt 20 kopeke 1868 (C.II.B. = St. Petersburg), muntmeester HI = Nicolaas Iossa, Tsaar Alexander II kwaliteit, Cond.: ZF

Grafiek, Heiligenhafen
Startprijs 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd 2/5 grafiek, ets op papier, Heiligenhafen 20x32cm. Cond.: G

Cees Bolding, ets
Resultaat: 25 EUR

Cees Bolding 1926 ( 1897 - 1979), ets op papier, winters stadsgezicht 50x34cm. Cond.: G

3 Aquarellen
Resultaat: 20 EUR

Drie onduidelijk gesigneerde aquarellen ca. 1900; 2x landschappen met figuur verso J. Doeleman 24x13cm. en 1x geit met lammetje 22,5x14cm. Cond.: R-G

Schilderij, B. de Jong
Resultaat: 20 EUR

B. de Jong 84, olieverf op paneel, bospad met paardenkar en hond 24x30cm. Cond.: G

2 Etsen, Willem de Zwart
Resultaat: 20 EUR

Monogram A.K. Koster 1888, 2 etsen Haagse School, 1x bij Geulen Limburg 13x18cm. en 1x onbekende weg 24x15cm. Cond.: G

Ets, Willem de Zwart
Resultaat: 35 EUR

Willem de Zwart (Den Haag 1862 - 1931), ets op papier, landschap met koeien 18x11cm. Cond.: G

Ets, Theophile de Boek
Resultaat: 25 EUR

Theophile de Bock (Den Haag 1851 - 1904 Haarlem), ets op papier, bosgezicht met vrouw 18x14cm. Cond.: G

A. Bout
Resultaat: 20 EUR

A. Bout, olieverf op linnen, dorpskern Gramsbergen 30x30cm. Cond.: G

2 Gravures
Resultaat: 45 EUR

Twee 17e-18e eeuwse gravures in mahoniehouten lijst met ivoor; 1x Michiel Adriaansz de Ruiter ø9,5cm. en 1x Marten Harpertsz Tromp ø10cm. Cond.: G