Oude Gouda platelen vaas 3924 Belo p.w. Kon. Plazuid. Met bloemendecor 17xø16cm. Cond.: G
Keramieken snavel-schenkkan met bewerking. Bruin glazuur en tinnen deksel (2 Liter) ca. 1910 Nr. 1636 KB, handvat gelijmd 20xø17cm. Cond.: R
Oud Makkums ploychroom porseleinen herdenkingsbord ter herinnering aan uw commissariaat bij de IJsselmij (20e eeuw). in zeer goede staat, met vogel- en bloemendecor
Twee oude Duitse Rosenthal porseleinen vazen ca. 1980; 1x bloemdecor Moliere (Moosroze) en 1x wit met bloemen opgewerkt bij voet 14,5-17,5cm. Cond.: G
Twee Chinese gemberpotten 17e-18e eeuw; 1x mangaan decor met landschap 13xø12cm. en 1x met Chinees teken 15xø14cm.
Twee delen oud keramiek; 1x schaaltje van Auguste Delaherche ( 1857 - 1940) met groene glazuur en 1x vaas Duitsland ca. 1950 (gemerkt, rand beschadigd) 10,5-17cm. Cond.: R
Vier keramieken schalen, Blue Mountain Canada, blauw glazuur met vis-en bladmotief. 17-35cm., Cond.:G
Moderne keramieken kunstenaarsvaas 2e helft 20e eeuw met tulpendecor in goede staat 26x10x12cm.
Drie delen oud porselein; 1x inktstel ca. 1930 met windhond en bloem (bloemstuk af, inktpotjes waarschijnlijk niet origineel), 1x Sitzendorf panter (scheur in porselein) ca. 1930 en 1x bisquit porsele...
Antieke majolica pauw-spaarpot 1e helft 20e eeuw (ongemerkt) in goede staat 13x11x6cm.
Chinees blauwe porseleinen vaas 15xø11cm. en een keramieken pauwenbord 2xø22cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vaasjes met floraal decor in goede staat 8,5xø5cm.
Porseleinen naaldendoosje en een porseleinen 6-kantig doosje, 7x2.5x3cm en 4.5x4.5x2.5cm., Cond.:U
Drie Chinees porseleinen borden 2e helft 20e eeuw met rijk decor in goede staat.
Vier oude borden; 1x Wedgwood asbak, 1x Kathedraal Wedgwood Etruria, 1x Wedgwood of Etruria 1981 en 1x Hutschenreuther bord stadsgezicht 11-27cm. Cond.: G
Vier kopjes en 3 schotels, Societe Ceramique Maastricht Holland "Tea Drinker" 1e helft 20e eeuw. 1 Chip van kopje 7xø13cm. Cond.: G
Aparte Chinees porseleinen kom 20e eeuw met opgewerkt decor, tekens en figure. Gemerkt en in goede staat 6xø14,8cm.
Drie grote Wedgwood Clover presenteerschotels; 2x rond ø32cm. en 1x ovaal 51x41cm. Cond.: G
Oud Zuid-Amerikaans terracotta blaasinstrument in de vorm van 6 Zuid-Amerikaanse vrouwen in kledendracht 20e eeuw 12xø10cm. Cond.: G
Twee oude Meissen porseleinen kruidenschaaltjes 1e helft 20e eeuw, 1 schaaltje gelijmd 5x11x8cm. Cond.: R-G
Keramieken Jugendstil figuur Wiener Werkstatten, gmunder keramiek 1923-130 Nr. 1069. Hoofd gelijmd 15cm. Cond.: R
Zeven delen oud/antiek; 1x vijf ivoren messenleggers ca. 1930, 1x Chinees porseleinen kom 19e eeuw (gesigneerd onderop met bloemendecor, 1x Kantonese vaas 1e helft 20e eeuw met gedetailleerd gouddecor...