Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Crucifix
Resultaat: 25 EUR

Verguld heilig kruis met bisquit porseleinen corpus en lam Gods ca. 1880 in zeer goede staat 34cm.

Bijl + Zwaard
Resultaat: 25 EUR

Decoratief zwaard en bijl 20e eeuw in goede staat. Rijk bewerkt 67x76cm. Cond.: G

Gipsen wandconsole
Resultaat: 25 EUR

Oude gipsen wandconsole 2e helft 20e eeuw met bronskleurige patina (rococo stijl) in goede staat 28x19x23cm.

Divers koper
Resultaat: 25 EUR

Divers antiek koper o.a; trek-deurbel, 3 complete draaideurknoppen, 1 waterbak en een losse bel. In goede originele staat 10-43cm.

5 Netsukes
Resultaat: 25 EUR

Vijf netsukes 20e eeuw; 1x hond, 1x aap, 1x katachtige, 2 muizen met rat en 2 apen 3,5x5,5cm. Cond.: G

Historisme kelk
Resultaat: 25 EUR

Duitse Historisme kelk met putti ca. 1880. Goudkleurig compositie metaal in goede staat 22cm. Cond.: G

5 Delen open haard + scherm
Resultaat: 25 EUR

Vijf delen oud/antiek ijzerwerk; 1x wafelijzer 19e eeuw, 1x draaigreep 19e eeuw, 1x haardschep 20e eeuw, 1x haardscherm 20e eeuw en 1 kleine haardschep 26-115cm. Cond.: G

Koperen kandelaar leeuwekop
Resultaat: 25 EUR

Amsterdamse messing 2-lichts kandelaar met leeuw en Amsterdams wapen 20e eeuw 24x23x10cm. Cond.: G

3 Delen koperwerk
Resultaat: 25 EUR

Drie delen antiek koperwerk; 1x grote blaker, 1x tabaksdoos en 1x kruitbus 8-34cm. Cond.: G

8 Tinnen bakjes + lepels
Resultaat: 25 EUR

Diverse 19e eeuws tin o.a; lepels, theebus, beker, kannetjes, peperstrooier 3-11cm. Cond.: R-G

Postzegel album
Resultaat: 25 EUR

Album met diverse blokken postzegels.

Album Ned. Nieuw Guinea
Resultaat: 25 EUR

Postzegelalbum Ned. Nieuw Guinea compleet met Untea

Ca. 1150 zegels, Engeland
Resultaat: 25 EUR

Postzegelalbum met ca. 1150 zegels Engeland, gestempeld.

4 Speelgoeddieren
Resultaat: 25 EUR

Vier oude speelgoeddieren, vermoedelijk 3x Steiff; 1x kangaroe, 1x Fox Terrier, 1x Mecki, 1x Beertje (geen Steiff) 10-26cm. Cond.: G

6 Modellen 1:18
Resultaat: 25 EUR

Zes schaalmodellen 1:18; 1x Road Lagends, Willys Coupe 1941 op plastic voet, 1x Maisto Aston Martin DB7 Vantage, 1x Kyosho BMW 7-series, 1x (1 spiegel eraf, wel erbij), 1xMaisto 2000 DeVille, 1x G.C.O...

Jaarpendule
Resultaat: 25 EUR

Oude jaarpendule ca. 1950, made in Germany. Verf v/d/ voet door oxidatie 32xø18cm. Cond.: G

Bijzettafel
Resultaat: 25 EUR

Oude bijzettafel van mahoniehout 20e eeuw met eiken 3-spant voet 54xø74cm. Cond.: G

Ovaal tafeltje
Resultaat: 25 EUR

Notenhouten ovale tafel met groen leer op het blad, Engeland 2e helft 20e eeuw met onderling verbonden 4-spant poot en koperen leeuwepootjes 54x121x55cm. Cond.: G

Kapstok
Resultaat: 25 EUR

Eikenhouten Mechelse wand-kapstok handgestoken met leeuwenkoppen ca. 1880. In goede staat 98x28x10cm.

Oud Perzisch kleed
Resultaat: 25 EUR

Oud Perzisch handgeknoopt kleed, fijn geweven (iets sleets) 150x118cm. Cond.: R

2 Perzische tapijten
Resultaat: 25 EUR

Twee kleine handgeknoopte Perzische tapijten (gereinigd) in blauwtinten 65x80cm. en 61x94cm. Cond.: G

Plastiek in brons patina
Resultaat: 25 EUR

Modern beeldje van compositie metaal met brons patina op marmeren voet, monogram C.H.D. in goede staat 28cm. Cond.: G

Compositie jongen
Resultaat: 25 EUR

Compositie metalen figuur voorstellend een jongen. gesigneerd Piucello Napoli 20e eeuw 34cm. Cond.: G

Jugendstil vaas
Resultaat: 25 EUR

Antieke mondgeblazen Jugendstil vaas, ca. 1900, Freiherr von Glashutte, met geschulpte rand en cassis kleurig opgengewerkt floraal decor. 25xø12cm.

4 Delen glas
Resultaat: 25 EUR

Vier delen antiek gegraveerd glas; 1x glas gegraveerd met kroon, bloemen en kasteel (mooie kwaliteit), 1x bokaal met brede voet, gegraveerd met wapen (vermoedelijk Duits), 1x karaf met bloemengravure ...

Glazen bierpul
Resultaat: 25 EUR

Prachtige Duitse gegraveerde glazen bierpul met tinnen armatuur (Historisme), voorstelling rondom met vliegende zwaluwen. In goede originele staat. 25x13xø9cm.

Servies, Händel Bavaria
Resultaat: 25 EUR

Händel Bavaria porseleinen koffie-restservies, blauw- met gouddecor o.a; 1 koffiepot, melkkan, suikerpot, 6x borden, 7x kop&schotel Cond.: G

Herend pauw
Resultaat: 25 EUR

Herend porseleinen pauw met gouddecor 20e eeuw in zeer goede staat 11x13x5cm.

Bord Makkum
Resultaat: 25 EUR

Groot Makkums keramieken herdenkingsbord 1936 - 1961 G.J.J. Waanders L.C.M. met landschapsdecor 6xø35cm. Cond.: G

Makkums bord, van Heek
Resultaat: 25 EUR

Oud Hollands Makkums keramieken bord "Personeel van textielfabriek van van Heek en Co 25 jaar" in goede staat ø30,4cm.

2 Hummel schotels
Resultaat: 25 EUR

Twee oude bisquit porseleinen M.J. Hummel (Goebel) wand-sierschotels, Hum 293 Fürs Vaterle 1991 in zeer goede staat ø18cm.

6 Kop & Schotels
Resultaat: 25 EUR

Zes antieke Petrus Regout Maastricht kop&schotels ca. 1890 met bloemendecor 5xø12,5cm. Cond.: G

Engels blauw servies
Resultaat: 25 EUR

Oud Royal Sphinx Maastricht keramieken restservies, decor Cambridge Old England, onder andere; ontbijtborden, kop&schotels, melkkan, koffiepot(zonder deksel) etc. Cond.: R

2 Delftsblauwe vazen
Resultaat: 25 EUR

Delfts keramieken kaststel, 3-delig, 1e helft 20e eeuw; 1x kleinere vaas zonder deksel (Goed) en 2x grotere vaas (gelijmd) 24-30cm. Cond.: M

Keramieken kan
Resultaat: 25 EUR

Oude Hollandse keramieken schenkkan "Lever de oranje spruit 31-01-1938 (prinses Beatrix)" 15x14xø11cm.

Westerwald kan
Resultaat: 25 EUR

Grote antieke Grenzhausen Westerwald keramieken schenkkan met draken, lyra en opschrift "Halt maas un ziel, trinke zu viel" in goede originele staat 24,5cm.

Chinese druksteen
Resultaat: 25 EUR

Doos met oude Chinese druksteen in de vorm van een vaas. Rondom bewerkt met figuren 20e eeuw 10x40x12cm. Cond.: G

Wedgwood koekschaal
Resultaat: 25 EUR

Wedgwood vierkantige koekschaal, model Edme 23x25cm. Cond.: U

Herdenkingsbord Signaal
Resultaat: 25 EUR

Oud Delftsblauw keramieken herdenkingsbord in doos, Holland Signaal 25 jaar. Voorstelling van een 17e eeuwse driemaster ø29,5cm.

2 Kastkommen Makkum
Resultaat: 25 EUR

Twee grote Makkums porseleinen kastkommen 20e eeuw met bont bloemendecor 7,5xø18cm. Cond.: G

Stel karaffen
Resultaat: 24 EUR

Stel gegraveerde glazen karaffen ca. 19800 in goede originele staat 33xø13cm.

Lot divers
Resultaat: 20 EUR

Lot divers o.a. een grote hanger met groene stenen en ketting, muntjesarmband, 2 broches, ketting ivoren hangertje

Divers plated
Resultaat: 20 EUR

Negen delen oud plated 20e eeuw, bewerkt; 1x borstelset 4-delig, 1x asbak, 1x bonbonschaal, 1x dekseldoos en 1x kandelaar 6-18cm. Cond.: G

2 Zilveren strooiers
Resultaat: 20 EUR

Paar antieke zilveren, 800/000, tafelstrooiers, met bloemmotieven aan boven- en onderrand. ø 2 cm Hoogte 3 cm. ca 14 gr. Cond U

3 Broches
Resultaat: 20 EUR

Broches, 3x goudkleurig met kleur. Ovaal model met paarse steen 30x24mm, bloemtakje met groen blad en 2 paarse bloemen en een model met gekleurde rozentak.

Lot parels zilv er
Resultaat: 20 EUR

Lot diversen o.a. dubbel rij parelcollier, broche zwarte steen, zilveren choker met markesiet, zilveren ring en zilveren oorknopjes

E. Nandy, ingekleurde gravure
Resultaat: 20 EUR

E. Nandy (Franse School) ca. 1920, ingekleurde gravure op papier, twee dames met pauw 15x30cm. Cond.: G

Emilio 1918
Resultaat: 20 EUR

Emilio 1918, ingekleurde gravure op papier, twee schommelende dames "La vie est une balacoire dont les cordes sont nos espoirs" 35x26cm. Cond.: R

Ets, Marius Jansen
Resultaat: 20 EUR

Marius Jansen, ets op papier, Den Bosch St. Janskerk 28x40cm. Cond.: G

2 Etsen, Suze de Lint
Resultaat: 20 EUR

2 Etsen Suze de Lint (Princenhage 1878 - 1953 Den Haag), etsen op papier, 2 landschappen met boerderijen 15x11cm. en 8x14cm. Cond.: G

Ingekleurde ets
Resultaat: 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, ingekleurde ets op papier, stijger Rotterdam 21x31cm. Cond.: G

Tinnen setje
Resultaat: 20 EUR

Duits antiek jugendstil ca. 1900, Kaiserzinn (tin) 4-delig roomsetje bestaande uit een tablet met bloemen zweepslag motief, roompotje, suikerpotje en dekselpotje allen met het zelfde motief. In zeer g...

Stel kandelaars, 6-armig
Resultaat: 20 EUR

Oud stel 5-armige kandelaars van messing met albast 20e eeuw 36x37x13cm. Cond.: G

Schaal met oren
Resultaat: 20 EUR

Tinnen Historisme schaal ca. 1880, bewerkt met romatisch stel in kledendracht 15x36xø26cm. Cond.: G

2 Dekseldoosjes
Resultaat: 20 EUR

Twee antieke dekseldoosjes, 1x parelmoer ca. 1930 in goede staat, 1x terracotta met putti, ca. 19010, gesigneerd d cercia Signa, stukje van deksel af . 5x10x6 en 3xø7cm., Cond.:R/G

4 Ketels + Doofpot
Resultaat: 20 EUR

Vier koperen ketels en 1 doofpot 19e eeuw Cond.: R

Diverse Hummel schilderijtjes
Resultaat: 20 EUR

Kavel van 9 Hummel(stijl) prenten in lijst, ook twee-dimensionaal 9-30cm. Cond.: G

5 Antieke boeken
Resultaat: 20 EUR

Vijf antieke boeken; 1x Bijbel 1777 Dordrecht (Cond.: R), 1x restbijbel (Cond.: M), 1x Brieven stichtelijke overdenkingen (Cond.: R), 1x Theron en Aspasio 1759 , Pieter Meijer (Cond.: R), 1x de voorre...

Haardstel + Houtbak
Resultaat: 20 EUR

Messing haardstel 3-delig ca. 1900. Daarbij een houtbak 18e eeuw. In goede originele staat 24-65cm. Cond.: G

2 Wandlichten
Resultaat: 20 EUR

Twee 2-lichts messing wandlichten in Louis Seize stijl 2e helft 20e eeuw in goede staat 24x11x19cm. Cond.: G

Fietslamp + Pepermolen
Resultaat: 20 EUR

Antieke fietslamp Luxor en een koperen pepermolen (bewerkt) 11-25cm. Cond.: R-G

6 Delen divers
Resultaat: 20 EUR

Zes delen divers brons/messing oud; 1x bronzen anker, 1x bel, 1 bewerkt penbakje, 1x kopergeslagen plaquette, 1x opiumgeld (bronzen vogel) en 1x asbak Art Deco (plated) 4-22cm. Cond.: G

Staande petroleumlamp
Resultaat: 20 EUR

Wit opalineglazen petroleumlamp met originele kap ca. 1900 in goede staat 42xø20cm.

10 Delen divers
Resultaat: 20 EUR

Kavel van 10 delen divers oud/antiek; 1x centimeter in houder, 1x brievenclip chemische werke Cerer Jugendstil, 1x lakstempel antiek, 1x kleine loep, 1x zakmes (C. Schlieper Batavia), 2x potloden, 2x ...

Doos div. + kloosterbel
Resultaat: 20 EUR

Groot kavel divers oud koperwerk; wandlampen, kloosterbel, etc. etc. Cond.: R

2 Akers
Resultaat: 20 EUR

Twee 19e eeuwse koperen akers, 1x met en 1x zonder deksel. beide in goede originele staat 25xø34cm. en 27xø31cm.

2x Kruisbeeldje
Resultaat: 20 EUR

Twee messing kruisbeelden ca. 1900 in goede originele staat 14-43cm.

2 Koperen ketels
Resultaat: 20 EUR

Twee 19e eeuwse ketels; 1x koper 28x31x17cm. en 1x koper 33x30xø23cm.

Ketel met tuit
Resultaat: 20 EUR

Prachtige antieke kopergeslagen ketel met tuit in zeer goede staat 31x40xø25cm.

5 Tinnen borden
Resultaat: 20 EUR

Vijf 19e eeuwse tinnen borden (1 gescheurd, rest goed) ø21cm. Cond.: G-M

Dekseldoos
Resultaat: 20 EUR

Art Deco messing gehamerde dekseldoos, gemerkt D.H. jawuar 1929 Duitsland. Deksel met monogram E.R. in zeer goede staat 6x15x9cm.

2 Houten wandplaquettes
Resultaat: 20 EUR

Twee antieke wandplaquettes Duitsland 1e helft 20e eeuw; 1x Wagnerstrasse houtgesneden 64x18cm. en 1x Lauterbach Burg Bräu 56x43cm. Van gips met eiken effect Cond.; G

2 Eiken rekken + servies
Resultaat: 20 EUR

Eikenhouten wandrek met Engels serviesgoed en 1 eikenhouten wandkastje ca. 1900 handgestoken 51x54x9cm. en 53x55x11cm. Cond.: G

Mini reis-altaar
Resultaat: 20 EUR

Klein reisaltaar 19e eeuw met compositie metalen figuren en lederen foudraal 12x7x3cm. Cond.: G

2 Antieke boeken
Resultaat: 20 EUR

Twee antieke boeken; 1x "De vader des vaderlands door dr. W.A. Terwagt 1886" en 1x "De Reuzenstrijd 1870-1871" door M.C.U. Huber. Bevat diverse militaire lithografiën Cond.: R-G

2 Tabakspotten
Resultaat: 20 EUR

Twee tabakspotten ca. 1900; 1x in de vorm van een eikenhouten vat 21xø13cm. en 1x messing bewerkt en opschrift "Tabak" 16xø12,5cm. Cond.: G

Dominospel
Resultaat: 20 EUR

Dominospel 19e eeuw gemaakt van been en in goede staat 4x18x6cm.

Set tinnen bekers
Resultaat: 20 EUR

Set van zeven 19e eeuwse tinnen maatbekers, geëikt Cond.: G

Globus
Resultaat: 20 EUR

Oude globus ca. 1950 met papieren globus en houten voet. Räths Staatskundige globe, Prof. Arthur Krause Leipzig in zeer goede staat 27xø19cm.

Russisch ei
Resultaat: 20 EUR

Russisch beschilderd houten ei, gesigneerd met voorstelling van een kerk in de sneeuw 8xø6cm. Cond.: G

Weegschaal 3KG
Resultaat: 20 EUR

Weegschaal 3KG ca. 1890 in goede originele staat 21x45x17cm.

Koperen rariteit
Resultaat: 20 EUR

Antieke koperen haal, gedateerd 1832, waarschijnlijk gebruikt om iets in te laten verwarmen en smelten. Bevestiging is los. ca. 40x11x17cm., Cond.:R/G

1 Scheepslamp
Resultaat: 20 EUR

Oude scheepslamp begin 20e eeuw van messing 45xø25cm. Cond.: G

Ca. 2100 zegels, BRD
Resultaat: 20 EUR

Postzegelalbum met ca. 2100 zegels BRD, gestempeld.

Postzegelalbum Japan
Resultaat: 20 EUR

Postzegelalbum Japan met ca. 1600 verschillende postzegels.

Bing draaispoor + spoorbrug
Resultaat: 20 EUR

Twee delen blikken spoorweg speelgoed ca. 1930 Duitsland; 1x draaispoor met mechaniek Bing en 1x 3-delige spoorwegbrug (ongemerkt). 31x26x3cm. en 80x11x12cm. Cond.: G

Märklin mini-club 8853
Resultaat: 20 EUR

Märklin mini-club 8853, Z spoor. Electro loc. Nieuw in originele verpakking.

Märklin mini-club 8831
Resultaat: 20 EUR

Märklin mini-club 8831, Z spoor. Jägermeister railbus. Nieuw in originele verpakking.

Märklin mini-club 86200
Resultaat: 20 EUR

Märklin mini-club 86200, Z spoor. Torpedowagen. Nieuw in originele verpakking.

Märklin mini-club 86200
Resultaat: 20 EUR

Märklin mini-club 86200, Z spoor. Torpedowagen. Nieuw in originele verpakking.

Märklin mini-club 86200
Resultaat: 20 EUR

Märklin mini-club 86200, Z spoor. Torpedowagen. Nieuw in originele verpakking.

Märklin mini-club 8992
Resultaat: 20 EUR

Märklin mini-club 8992, Z spoor. Spoorweg overgang. Nieuw in originele verpakking.

11x Doosje miniaturen Z spoor
Resultaat: 20 EUR

Elf doosjes met miniaturen voor Z spoor; Faller158001, 158003, 158031, 158032 en 158034. Preiser 55814, 88515 en 88578 en 3 overige doosjes (waarschijnlijk Marklin) met figuren en hondjes. Alles in go...

Divers Märklin Z spoor
Resultaat: 20 EUR

Diverse onderdelen Märklin, Z spoor; 2x 8991 (stootblokken), 2x 8950 (verlichting), 2x 8978 (pilarenset), 1x 8945 (universal relay) en 3x 601223 (verlichting). Alles nieuw in originele verpakking.

Oud flipperspel
Resultaat: 20 EUR

Oud houten flipperkastspel ca. 1960, Tosca trekbiljart Homas spelenfabriek. In goede originele staat 64x27x3cm. Cond.: G

Art Deco miniatuurklokje
Resultaat: 20 EUR

Kleine Duitse wekker ca. 1910 met messing kast, functies niet getest 10x6,5x4,5cm. Cond.: G