Verguld heilig kruis met bisquit porseleinen corpus en lam Gods ca. 1880 in zeer goede staat 34cm.
Decoratief zwaard en bijl 20e eeuw in goede staat. Rijk bewerkt 67x76cm. Cond.: G
Oude gipsen wandconsole 2e helft 20e eeuw met bronskleurige patina (rococo stijl) in goede staat 28x19x23cm.
Divers antiek koper o.a; trek-deurbel, 3 complete draaideurknoppen, 1 waterbak en een losse bel. In goede originele staat 10-43cm.
Vijf netsukes 20e eeuw; 1x hond, 1x aap, 1x katachtige, 2 muizen met rat en 2 apen 3,5x5,5cm. Cond.: G
Duitse Historisme kelk met putti ca. 1880. Goudkleurig compositie metaal in goede staat 22cm. Cond.: G
Vijf delen oud/antiek ijzerwerk; 1x wafelijzer 19e eeuw, 1x draaigreep 19e eeuw, 1x haardschep 20e eeuw, 1x haardscherm 20e eeuw en 1 kleine haardschep 26-115cm. Cond.: G
Amsterdamse messing 2-lichts kandelaar met leeuw en Amsterdams wapen 20e eeuw 24x23x10cm. Cond.: G
Drie delen antiek koperwerk; 1x grote blaker, 1x tabaksdoos en 1x kruitbus 8-34cm. Cond.: G
Diverse 19e eeuws tin o.a; lepels, theebus, beker, kannetjes, peperstrooier 3-11cm. Cond.: R-G
Postzegelalbum met ca. 1150 zegels Engeland, gestempeld.
Vier oude speelgoeddieren, vermoedelijk 3x Steiff; 1x kangaroe, 1x Fox Terrier, 1x Mecki, 1x Beertje (geen Steiff) 10-26cm. Cond.: G
Zes schaalmodellen 1:18; 1x Road Lagends, Willys Coupe 1941 op plastic voet, 1x Maisto Aston Martin DB7 Vantage, 1x Kyosho BMW 7-series, 1x (1 spiegel eraf, wel erbij), 1xMaisto 2000 DeVille, 1x G.C.O...
Oude jaarpendule ca. 1950, made in Germany. Verf v/d/ voet door oxidatie 32xø18cm. Cond.: G
Oude bijzettafel van mahoniehout 20e eeuw met eiken 3-spant voet 54xø74cm. Cond.: G
Notenhouten ovale tafel met groen leer op het blad, Engeland 2e helft 20e eeuw met onderling verbonden 4-spant poot en koperen leeuwepootjes 54x121x55cm. Cond.: G
Eikenhouten Mechelse wand-kapstok handgestoken met leeuwenkoppen ca. 1880. In goede staat 98x28x10cm.
Oud Perzisch handgeknoopt kleed, fijn geweven (iets sleets) 150x118cm. Cond.: R
Twee kleine handgeknoopte Perzische tapijten (gereinigd) in blauwtinten 65x80cm. en 61x94cm. Cond.: G
Modern beeldje van compositie metaal met brons patina op marmeren voet, monogram C.H.D. in goede staat 28cm. Cond.: G
Compositie metalen figuur voorstellend een jongen. gesigneerd Piucello Napoli 20e eeuw 34cm. Cond.: G
Antieke mondgeblazen Jugendstil vaas, ca. 1900, Freiherr von Glashutte, met geschulpte rand en cassis kleurig opgengewerkt floraal decor. 25xø12cm.
Vier delen antiek gegraveerd glas; 1x glas gegraveerd met kroon, bloemen en kasteel (mooie kwaliteit), 1x bokaal met brede voet, gegraveerd met wapen (vermoedelijk Duits), 1x karaf met bloemengravure ...
Prachtige Duitse gegraveerde glazen bierpul met tinnen armatuur (Historisme), voorstelling rondom met vliegende zwaluwen. In goede originele staat. 25x13xø9cm.
Händel Bavaria porseleinen koffie-restservies, blauw- met gouddecor o.a; 1 koffiepot, melkkan, suikerpot, 6x borden, 7x kop&schotel Cond.: G
Herend porseleinen pauw met gouddecor 20e eeuw in zeer goede staat 11x13x5cm.
Groot Makkums keramieken herdenkingsbord 1936 - 1961 G.J.J. Waanders L.C.M. met landschapsdecor 6xø35cm. Cond.: G
Oud Hollands Makkums keramieken bord "Personeel van textielfabriek van van Heek en Co 25 jaar" in goede staat ø30,4cm.
Twee oude bisquit porseleinen M.J. Hummel (Goebel) wand-sierschotels, Hum 293 Fürs Vaterle 1991 in zeer goede staat ø18cm.
Zes antieke Petrus Regout Maastricht kop&schotels ca. 1890 met bloemendecor 5xø12,5cm. Cond.: G
Oud Royal Sphinx Maastricht keramieken restservies, decor Cambridge Old England, onder andere; ontbijtborden, kop&schotels, melkkan, koffiepot(zonder deksel) etc. Cond.: R
Delfts keramieken kaststel, 3-delig, 1e helft 20e eeuw; 1x kleinere vaas zonder deksel (Goed) en 2x grotere vaas (gelijmd) 24-30cm. Cond.: M
Oude Hollandse keramieken schenkkan "Lever de oranje spruit 31-01-1938 (prinses Beatrix)" 15x14xø11cm.
Grote antieke Grenzhausen Westerwald keramieken schenkkan met draken, lyra en opschrift "Halt maas un ziel, trinke zu viel" in goede originele staat 24,5cm.
Doos met oude Chinese druksteen in de vorm van een vaas. Rondom bewerkt met figuren 20e eeuw 10x40x12cm. Cond.: G
Oud Delftsblauw keramieken herdenkingsbord in doos, Holland Signaal 25 jaar. Voorstelling van een 17e eeuwse driemaster ø29,5cm.
Twee grote Makkums porseleinen kastkommen 20e eeuw met bont bloemendecor 7,5xø18cm. Cond.: G
Stel gegraveerde glazen karaffen ca. 19800 in goede originele staat 33xø13cm.
Lot divers o.a. een grote hanger met groene stenen en ketting, muntjesarmband, 2 broches, ketting ivoren hangertje
Negen delen oud plated 20e eeuw, bewerkt; 1x borstelset 4-delig, 1x asbak, 1x bonbonschaal, 1x dekseldoos en 1x kandelaar 6-18cm. Cond.: G
Paar antieke zilveren, 800/000, tafelstrooiers, met bloemmotieven aan boven- en onderrand. ø 2 cm Hoogte 3 cm. ca 14 gr. Cond U
Broches, 3x goudkleurig met kleur. Ovaal model met paarse steen 30x24mm, bloemtakje met groen blad en 2 paarse bloemen en een model met gekleurde rozentak.
Lot diversen o.a. dubbel rij parelcollier, broche zwarte steen, zilveren choker met markesiet, zilveren ring en zilveren oorknopjes
E. Nandy (Franse School) ca. 1920, ingekleurde gravure op papier, twee dames met pauw 15x30cm. Cond.: G
Emilio 1918, ingekleurde gravure op papier, twee schommelende dames "La vie est une balacoire dont les cordes sont nos espoirs" 35x26cm. Cond.: R
Marius Jansen, ets op papier, Den Bosch St. Janskerk 28x40cm. Cond.: G
2 Etsen Suze de Lint (Princenhage 1878 - 1953 Den Haag), etsen op papier, 2 landschappen met boerderijen 15x11cm. en 8x14cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, ingekleurde ets op papier, stijger Rotterdam 21x31cm. Cond.: G
Duits antiek jugendstil ca. 1900, Kaiserzinn (tin) 4-delig roomsetje bestaande uit een tablet met bloemen zweepslag motief, roompotje, suikerpotje en dekselpotje allen met het zelfde motief. In zeer g...
Oud stel 5-armige kandelaars van messing met albast 20e eeuw 36x37x13cm. Cond.: G
Tinnen Historisme schaal ca. 1880, bewerkt met romatisch stel in kledendracht 15x36xø26cm. Cond.: G
Twee antieke dekseldoosjes, 1x parelmoer ca. 1930 in goede staat, 1x terracotta met putti, ca. 19010, gesigneerd d cercia Signa, stukje van deksel af . 5x10x6 en 3xø7cm., Cond.:R/G
Kavel van 9 Hummel(stijl) prenten in lijst, ook twee-dimensionaal 9-30cm. Cond.: G
Vijf antieke boeken; 1x Bijbel 1777 Dordrecht (Cond.: R), 1x restbijbel (Cond.: M), 1x Brieven stichtelijke overdenkingen (Cond.: R), 1x Theron en Aspasio 1759 , Pieter Meijer (Cond.: R), 1x de voorre...
Messing haardstel 3-delig ca. 1900. Daarbij een houtbak 18e eeuw. In goede originele staat 24-65cm. Cond.: G
Twee 2-lichts messing wandlichten in Louis Seize stijl 2e helft 20e eeuw in goede staat 24x11x19cm. Cond.: G
Antieke fietslamp Luxor en een koperen pepermolen (bewerkt) 11-25cm. Cond.: R-G
Zes delen divers brons/messing oud; 1x bronzen anker, 1x bel, 1 bewerkt penbakje, 1x kopergeslagen plaquette, 1x opiumgeld (bronzen vogel) en 1x asbak Art Deco (plated) 4-22cm. Cond.: G
Wit opalineglazen petroleumlamp met originele kap ca. 1900 in goede staat 42xø20cm.
Kavel van 10 delen divers oud/antiek; 1x centimeter in houder, 1x brievenclip chemische werke Cerer Jugendstil, 1x lakstempel antiek, 1x kleine loep, 1x zakmes (C. Schlieper Batavia), 2x potloden, 2x ...
Groot kavel divers oud koperwerk; wandlampen, kloosterbel, etc. etc. Cond.: R
Twee 19e eeuwse koperen akers, 1x met en 1x zonder deksel. beide in goede originele staat 25xø34cm. en 27xø31cm.
Twee messing kruisbeelden ca. 1900 in goede originele staat 14-43cm.
Twee 19e eeuwse ketels; 1x koper 28x31x17cm. en 1x koper 33x30xø23cm.
Prachtige antieke kopergeslagen ketel met tuit in zeer goede staat 31x40xø25cm.
Vijf 19e eeuwse tinnen borden (1 gescheurd, rest goed) ø21cm. Cond.: G-M
Art Deco messing gehamerde dekseldoos, gemerkt D.H. jawuar 1929 Duitsland. Deksel met monogram E.R. in zeer goede staat 6x15x9cm.
Twee antieke wandplaquettes Duitsland 1e helft 20e eeuw; 1x Wagnerstrasse houtgesneden 64x18cm. en 1x Lauterbach Burg Bräu 56x43cm. Van gips met eiken effect Cond.; G
Eikenhouten wandrek met Engels serviesgoed en 1 eikenhouten wandkastje ca. 1900 handgestoken 51x54x9cm. en 53x55x11cm. Cond.: G
Klein reisaltaar 19e eeuw met compositie metalen figuren en lederen foudraal 12x7x3cm. Cond.: G
Twee antieke boeken; 1x "De vader des vaderlands door dr. W.A. Terwagt 1886" en 1x "De Reuzenstrijd 1870-1871" door M.C.U. Huber. Bevat diverse militaire lithografiën Cond.: R-G
Twee tabakspotten ca. 1900; 1x in de vorm van een eikenhouten vat 21xø13cm. en 1x messing bewerkt en opschrift "Tabak" 16xø12,5cm. Cond.: G
Oude globus ca. 1950 met papieren globus en houten voet. Räths Staatskundige globe, Prof. Arthur Krause Leipzig in zeer goede staat 27xø19cm.
Russisch beschilderd houten ei, gesigneerd met voorstelling van een kerk in de sneeuw 8xø6cm. Cond.: G
Antieke koperen haal, gedateerd 1832, waarschijnlijk gebruikt om iets in te laten verwarmen en smelten. Bevestiging is los. ca. 40x11x17cm., Cond.:R/G
Twee delen blikken spoorweg speelgoed ca. 1930 Duitsland; 1x draaispoor met mechaniek Bing en 1x 3-delige spoorwegbrug (ongemerkt). 31x26x3cm. en 80x11x12cm. Cond.: G
Märklin mini-club 8853, Z spoor. Electro loc. Nieuw in originele verpakking.
Märklin mini-club 8831, Z spoor. Jägermeister railbus. Nieuw in originele verpakking.
Märklin mini-club 86200, Z spoor. Torpedowagen. Nieuw in originele verpakking.
Märklin mini-club 86200, Z spoor. Torpedowagen. Nieuw in originele verpakking.
Märklin mini-club 86200, Z spoor. Torpedowagen. Nieuw in originele verpakking.
Märklin mini-club 8992, Z spoor. Spoorweg overgang. Nieuw in originele verpakking.
Elf doosjes met miniaturen voor Z spoor; Faller158001, 158003, 158031, 158032 en 158034. Preiser 55814, 88515 en 88578 en 3 overige doosjes (waarschijnlijk Marklin) met figuren en hondjes. Alles in go...
Diverse onderdelen Märklin, Z spoor; 2x 8991 (stootblokken), 2x 8950 (verlichting), 2x 8978 (pilarenset), 1x 8945 (universal relay) en 3x 601223 (verlichting). Alles nieuw in originele verpakking.
Oud houten flipperkastspel ca. 1960, Tosca trekbiljart Homas spelenfabriek. In goede originele staat 64x27x3cm. Cond.: G
Kleine Duitse wekker ca. 1910 met messing kast, functies niet getest 10x6,5x4,5cm. Cond.: G