Mooie Franse zwart marmeren pendule ca. 1870 met goed 8-daags Frans uurwerk, compleet met sleutel 36x22x15cm. Cond.: G
Grote Louis Seize pendule ca. 1780, zwart marmer (minimale chip) met vuurvergulde bronzen delen. In goede originele staat met 8-daags uurwerk en touwtjesslinger 54x40x12cm. Cond.: R-G
Jan Voerman Sr. (Kampen 1857 - 1941 ), tekening op papier, studie paardenhoofd (uitnodiging Pulchri Studio) 14x10cm. Cond.: G
Chinees ivoren houthakker met bijl en mand met sprokkelset ca. 1900. In goede originele staat (gesigneerd) 23cm.
Oude Meissen porseleinen putti met hartje ca. 1900 "Je prends mon efser", 1mm chip bij teennagel verder in goede originele staat 13,3cm. Cond.: G
Mooie 19e eeuwse Hollandse Friese staartklok in zeer goede staat. Mooie kast en beschilderde wijzerplaat (wekkerfunctie) 140x40x23cm.
Vijf moderne keramieken bekers door Gijs Kraan, 6xø8cm., Cond.:G
Felicien Bobeldijk (Koog aan de Zaan 1876 - 1964 Amsterdam), olieverf op linnen, twee boerenkinderen voor het huis 67x50cm. Cond.: R
Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, ingekleurde ets op papier, stijger Rotterdam 21x31cm. Cond.: G
Grote porseleinen tafelopzet schaal met putti, goud- en bloemendecor, 2e helft 20e eeuw. Rand gelijmd lichte beschadigingen aan de bloemen. 44xø31cm..
Kavel Grieks porselein en Hollands aardewerk o.a; Koninklijk Goedewaagen, Koninklijk herdenkingsbord 1938 geboorte Cond.: R-G
Vijf wagons van Märklin, Z spoor, in nieuwstaat in verpakking. Modellen 8226 (leuke), 8717, 8721 en 2x 8740.
Märklin mini-club 8853, Z spoor. Electro loc. Nieuw in originele verpakking.
Grote Duitse Steiff pekinees Peky met papieren etiket en knop in het oor. In zeer goede originele staat 36x17x17cm.
Antieke Duitse porseleinen Simon en Halbig pop nr. 126/56 met slaapogen en bewegende tong. In goede originele staat 56cm.
Antony Keizer (Meppel 1897 - 1961), olieverf op linnen, bosgezicht met zwammen en paddestoelen 90x70cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, havengezicht 38x50cm. Cond.: G
Blauwglazen likeurset (12-delig) ca. 1900 met goud- en bloemendecor, 1 karaf beschadigd, tablet met 2 chips 20x30x18cm. Cond.: R
Oud Societe Ceramique Maastricht lampetstel 3-delig, cremekleurig in zeer goede staat 30xø33cm.
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel,ijsvermaak, 24x30cm. Cond.: G
Vier delen oud porselein; 1x groot bord 19euw merandschade, matig), 1x kom ca. 1900 met floraal decor (Goed) en 1x kommetje ca. 1900 met floraal decor (Goed) 5,5-30cm. Cond.: R-G
Imari porseleinen 19e eeuwse theepot zonder hengsel, verder in goede staat 13x17xø15cm.
Twee groen-glazen roemers met brede voet en noppen ca. 1800 in goede originele staat 22,5xø7,5cm.
Zware Royal Leerdam glazen vaas 2e helft 20e eeuw, KristalUnie 12xø9cm.