Oud Limoges porseleinen ei met handbeschilderd bloemendecor 2e helft 20e eeuw 5x8,5x6,5cm. Cond.: G
Groot bronzen met marneren Frans klokkenstel ca. 1870, gesigneerd F. moreau. De bijstelcups zijn tevens van brons. In zeer goede originele staat 52x48x18cm. en 27xø15cm.
M. Bühler '58 (Duitse School), olieverf op linnen, kruik met bloemen 20x30cm.