Grote Boheems kristallen 5-armige kroonluchter ca. 1910 in zeer goede originele staat met bloem- en gouddecor. 1 Chip ingelijmd 65xø55cm. Cond.: G
Chinees ivoren figuur ca. 1900, voorstellend een man met vis (stok mist), gesigneerd. H.: 14cm. Cond.: R-G
Drie Chinees porseleinen siervazen 2e helft 20e eeuw met bloemen- en vlinderdecor Cond.: G
Prachtig antiek ivoren buste, gesigneerd Sambi Lopes. Voorstellend een Afrikaanse vrouw met speciale haardracht op houten sokkel 11x10x24cm. Cond.: G
Twee aparte Chinees porseleinen borden 18e-19e eeuw; 1x 18e eeuw, 8-kantig met goud/blauw en mangaankleur, minimale randschade 21,7x21,7cm. en 1x 18e-19e eeuw met rood floraal decor (gesigneerd (Cond....
Hein Hoppman (Duitsland 1901 - 1982), olieverf op linnen, interieur met 5 drinkende heren 100x50cm. Cond.: G
Oude Engelse bureaustoel met groen gecapituneerde zitting. Mahoniehouten armleuning en voet (voet op wieltjes) 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 105x65x60cm.
Prachtige 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met als decor Chinezen die een vaas dragen en vogels met bloemen. In goede originele staat 9x16xø9cm.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kop&schotels met kustplaats-motief. 5 Schotels goed, 1 kopje gelijmd, 1 kopje met haarlijn en 2 kopjes met chip. 5,5xø11,8cm. Cond.: R-G
Collier met 4 strengen zeer fijne bloedkoralen, tonnetjes model, aan een GG 585/000 antieke sluiting, ca 1870 .ø bloedkoraal 3 mm. Lengte 43 cm
Piet Bouter (Gouda 1887 - 1968), olieverf op linnen, schapen op zandpad 40x80cm. Cond.: G
Ongesigneerd Indonesië (omgeving Leo Eland?), olieverf op paneel, Indische rijstvelden 50x70cm. Cond.: G
Pit van Loo (Winsum 1905), olieverf op paneel, kustgezicht 60x80cm. Cond.: G
Ton Schulten, lithografie op papier, zomergloed 2005. 168/180. 107x60cm., Cond.:G
Prachtige 19e eeuwse Franse notenhouten handgestoken geweerstandaard ca. 1880 in renaissance stijl. Voorstelling van een man en vrouw met floraal decor (wormbeval) 154x48cm. Cond.: R
Grote notenhouten Grunderzeit regelateur ca. 1880 van Junghans met originele kroon en tollen. In redelijke staat 110x48x19cm.
Bijzonder grote 19e eeuwse handgestoken opengewerkte rococo spiegel in goede originele staat 133x110cm. Cond.: G
Eikenhouten Louis Philippe stijl vitrinekast 20e eeuw. Prachtig snijwerk en kroon. Zijkanten ook met glas, in uitstekende gerestaureerde staat 220x100x31cm.
Bronzen sculptuur op hardstenen voet. gepolijst en groen gepatineerd. Kunstenaar: Beelhouwer Ruurd Hallema Borne. Hoekje van voetstuk iets bijgewerkt, H.: 29cm. Cond.: G
Oude Chinese handspiegel ca. 1930 met jade handvat en bewerking. Messing armatuur. Geheel in goede originele staat 27x9x1cm.
Twee grote antieke porseleinen siervazen ca. 1890 met goud- en (handbeschilderd) bloemendecor. Gemerkt met een N of Z. In goede originele staat 31x17x14cm.
Chinees ivoren met houten figuur (Gesigneerd), voorstellend een man met stok en vat op zijn rug 21cm. Cond.: G
Grote 18e-19e eeuwse Japanse schotel gedecoreerd met bloemen op een vaas. rand gedecoreerd met diverse vakken met bloemen ø43cm. Cond.: G
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met landschap-, herten- en floraal decor. geschulpte rand met minimale randschade 21,7x21,7cm. Cond.: G