Landkaart 17e eeuw van Overijssel door Corn. Blaeu ca. 1630, ingekleurde gravure op papier 54x45cm. Cond.: G
Cornelis Albert van Assendelft ( 1870 - 1945 Amsterdam), pastel op papier, boerin met bepakking 70x55cm. Cond.: G
S. Abdullah ( 1878 - 1941), olieverf op linnen, Indonesische rijstvelden met figuren 43x60cm. Cond.: G
Johan Buning (Amsterdam 1893 - 1963), aquarel op papier, terrasgezicht 44x34cm. Cond.: G
Dirk Herman Willem Filarski (Amsterdam 1885 - 1964 Zeist), olieverf op linnen, stilleven met bloemen en vaas 30x30cm. Cond.: G
Duitse eikenhouten Lenzkirch vrijslinger met originele kroon en tollen (tollen stukje af), Nr. 982896 (met half-uurslag). In goede originele staat 90x40x20cm.
Grote Weense notenhouten Gustav Becker 2-gewichts regelateur met decentrale secondenwijzer. Originele kroon en tollen. In zeer goede originele staat 123x43x20cm.
Bronzen Afrikaanse opperhoofd (20e eeuw?) in goede originele staat 52cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen knobbelvazen met floraal decor (1x oude haarlijn) 22xø10,5cm. Cond.: R-G
Zeldzame Chinees porseleinen tuitvaas 18e eeuw of ouder. Diepblauw decor van bloemen met vogel. In zeer goede staat 17xø8cm.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen kop&schotels met figuren in tuin-decor (1 schotel extra). 1 Schotel met minimale chip, 1 kopje met chip en 1 kopje gelijmd 5,5xø12,5cm. Cond.: R-G
Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen miniaturen; 2x flesjes met Chinese figuren (1 gesigneerd en stukjes gelijmd), 2x vaasjes met tuinmotief met vogel (1 chip) 6-9cm. Cond.: R-G
Chinees keramieken bloemsteker met glazuur ca. 1900, gesigneerd 14xø13cm.
Bronzen figuur gemaakt door Prof. Poertzel ( 1876 - 1963), voorstellend 2 fazanten op marmeren voet. Mooie originele patina en in zeer goede originele staat. 22x50x9cm.
Grote oude eikenhouten kloostertafel met 6 bijbehorende stoelen 20e eeuw. In goede staat 80x480x85cm. en 105x43x48cm.
Oud Chinees porseleinen beeld 1e helft 20e eeuw, voorstellend een Chinese edelman. In goede originele staat 47cm.
Collier bestaande uit grote onyxkralen, 18 mm. Aan het collier zit een zilveren wisselsluiting, tonmodel, bezet met citrienen. Lengte 50 cm.
Klassiek bewerkte, GG 585/000, ring met slag. In het midden van de ring zit een rozet met 7 turkooissteentjes. ø 57. ca 7,2 gr.
Onduidelijk gesigneerd ca. 1940, olieverf op paneel, Balinese vrouw 17x24cm. Cond.: G
Vroeg 19e Eeuwse kopie naar Gerard de Lairesse ( 1640 -1711 Hollandse School), olieverf op linnen, Romeins interieur met twee figuren in originele lijst. Geheel is in ongerestaureerde originele staat,...
Oude Continental Sega Enterprises Ltd 1-armige bandiet (slotmachine). Serienummer 742255, in goede originele staat (werkend) 74x44x56cm.
Groot bronzen hoofd 20e eeuw Afrikaans, in goede originele staat 41x17x22cm.
Oud Chinees ebbenhouten met benen figuur, voorstellend een man met groente 1e helft 20e eeuw 18cm. Cond.: G