Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Mapjes Vaticaan
Resultaat: 300 EUR

Twee rood-blauw muntenmapjes Vaticaan Cond.: PR

Landkaart Overijssel, 17e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Landkaart 17e eeuw van Overijssel door Corn. Blaeu ca. 1630, ingekleurde gravure op papier 54x45cm. Cond.: G

C.A. van Assendelft
Resultaat: 300 EUR

Cornelis Albert van Assendelft ( 1870 - 1945 Amsterdam), pastel op papier, boerin met bepakking 70x55cm. Cond.: G

S. Abdullah
Resultaat: 300 EUR

S. Abdullah ( 1878 - 1941), olieverf op linnen, Indonesische rijstvelden met figuren 43x60cm. Cond.: G

Johan Buning
Resultaat: 300 EUR

Johan Buning (Amsterdam 1893 - 1963), aquarel op papier, terrasgezicht 44x34cm. Cond.: G

D.H.W. Filarski, stilleven
Resultaat: 300 EUR

Dirk Herman Willem Filarski (Amsterdam 1885 - 1964 Zeist), olieverf op linnen, stilleven met bloemen en vaas 30x30cm. Cond.: G

Lenzkirch vrijslinger
Resultaat: 300 EUR

Duitse eikenhouten Lenzkirch vrijslinger met originele kroon en tollen (tollen stukje af), Nr. 982896 (met half-uurslag). In goede originele staat 90x40x20cm.

Weense regelateur
Resultaat: 300 EUR

Grote Weense notenhouten Gustav Becker 2-gewichts regelateur met decentrale secondenwijzer. Originele kroon en tollen. In zeer goede originele staat 123x43x20cm.

Bronzen Afrikaans opperhoofd
Resultaat: 300 EUR

Bronzen Afrikaanse opperhoofd (20e eeuw?) in goede originele staat 52cm. Cond.: G

2 Chinese knobbelvazen
Resultaat: 300 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen knobbelvazen met floraal decor (1x oude haarlijn) 22xø10,5cm. Cond.: R-G

Chin. pors. tuitvaas
Resultaat: 300 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen tuitvaas 18e eeuw of ouder. Diepblauw decor van bloemen met vogel. In zeer goede staat 17xø8cm.

5 Chin. kop&schotels
Resultaat: 300 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen kop&schotels met figuren in tuin-decor (1 schotel extra). 1 Schotel met minimale chip, 1 kopje met chip en 1 kopje gelijmd 5,5xø12,5cm. Cond.: R-G

4 Miniatuur vaasjes/flesjes
Resultaat: 300 EUR

Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen miniaturen; 2x flesjes met Chinese figuren (1 gesigneerd en stukjes gelijmd), 2x vaasjes met tuinmotief met vogel (1 chip) 6-9cm. Cond.: R-G

Bloemensteker, 19e eeuw
Resultaat: 290 EUR

Chinees keramieken bloemsteker met glazuur ca. 1900, gesigneerd 14xø13cm.

Bronzen fazanten
Resultaat: 288 EUR

Bronzen figuur gemaakt door Prof. Poertzel ( 1876 - 1963), voorstellend 2 fazanten op marmeren voet. Mooie originele patina en in zeer goede originele staat. 22x50x9cm.

Tafel + 6 stoelen
Resultaat: 280 EUR

Grote oude eikenhouten kloostertafel met 6 bijbehorende stoelen 20e eeuw. In goede staat 80x480x85cm. en 105x43x48cm.

Chinees beeld
Resultaat: 280 EUR

Oud Chinees porseleinen beeld 1e helft 20e eeuw, voorstellend een Chinese edelman. In goede originele staat 47cm.

Onyx collier, met citriensluiting
Resultaat: 275 EUR

Collier bestaande uit grote onyxkralen, 18 mm. Aan het collier zit een zilveren wisselsluiting, tonmodel, bezet met citrienen. Lengte 50 cm.

Ring + turkoois
Resultaat: 275 EUR

Klassiek bewerkte, GG 585/000, ring met slag. In het midden van de ring zit een rozet met 7 turkooissteentjes. ø 57. ca 7,2 gr.

Balinese School, vrouw
Resultaat: 275 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1940, olieverf op paneel, Balinese vrouw 17x24cm. Cond.: G

Gerard de Lairesse
Resultaat: 275 EUR

Vroeg 19e Eeuwse kopie naar Gerard de Lairesse ( 1640 -1711 Hollandse School), olieverf op linnen, Romeins interieur met twee figuren in originele lijst. Geheel is in ongerestaureerde originele staat,...

Fruitmachine
Resultaat: 275 EUR

Oude Continental Sega Enterprises Ltd 1-armige bandiet (slotmachine). Serienummer 742255, in goede originele staat (werkend) 74x44x56cm.

Bronzen hoofd
Resultaat: 275 EUR

Groot bronzen hoofd 20e eeuw Afrikaans, in goede originele staat 41x17x22cm.

Ebbenhouten beeldje, been
Resultaat: 275 EUR

Oud Chinees ebbenhouten met benen figuur, voorstellend een man met groente 1e helft 20e eeuw 18cm. Cond.: G