Chinees porseleinen trekpot 8-kantig Kang Xi met floraal decor. Deksel heeft lichte randschade 10,5x13x9cm. Cond.: R-G
Chinees ivoren figuur ca. 1900 voorstellend 3 spelende kinderen met maskers (dansen), 1 handje los maar wel erbij 8x10x7cm.
Ring, GG/WG, 585/000, met briljant. Strakke ring, merk Rensini DD, met in hetr midden WG balkjes waartussen een briljant, 0.13 VSI/TW, is gezet. De WG balkjes zijn voorzien van kleine briljantjes pave...
Theo Swagemakers 1977 (Tilburg 1898 - 1991), olieverf op paneel, stilleven met keramiek en citroen 40x49cm. Cond.: G
Groot bronzen Oosters kanon 20e eeuw met bewerkte loop (boordkanon) 120cm. Cond.: G
Collier, 3 rijen bloedkoraal met GG, 585/000 bloemvormige sluiting. De bloedkoralen zijn ø 4,4 mm en zijn bevestigd aan een sluiting, ø 14 mm, met in het midden een ronde bloedkoraal waar een bewerkt...
Bijzonder mooi naaisetje, GG, 585/000 bestaande uit o.a. een vingerhoed, naaldenkoker, schaartje in houder, priem en rijgnaald. ca 29,7 gr. Alles in een etui.
Chris Snijders ca. 1930, olieverf op linnen, Arabisch dorpsgezicht 35x53cm. Cond.: G
Gesigneerd E. Dücker, olieverf op linnen, strandgezicht met vissersvolk en bomschuiten 53x35cm. Cond.: G
Franse vitrinekast ca. 1880 met originele beschildering en volle zuilen met capitellen, snijwerk en facetgeslepen glas (ook in de zijkanten) 165x70x43cm. Cond.: G
Bronzen geisha met cloisonne ca. 1900 in goede originele staat 35cm. Cond.: G
Groot Jugendstil tegeltableau ca. 1920 in diverse vormen te leggen. Bestaande uit; bovenrand met uitloopstuk (11x heel en 1x kapot), bovenrand (8x heel, 1x kapot), eindstuk (3x), verbindtegels (16x he...
Groot Chinees porseleinen figuur 1e helft 20e eeuw, voorstellend Chinese man met kind 47cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten; 1x met Chinese voorwerpen decor (Gaaf) 17xø13cm. en 1x met bloemendecor, deksel beschadigd 15xø12cm. Cond.: R
Vjf-delige 18e eeuwse Chinees porseleinen prsenteerset voor eten met divere figuren in landschapsdecor (1 deel gekramt en 1 chip), verder in goede originele staat 30x25x2cm.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen voorraadpot met figuren in landschapsdecor (gesigneerd) 32xø23cm. Cond.: G
Grote Chinees porseleinen familie Verte siervaas 20e eeuw. Rondom bewerkt met figuren etc. 55x23cm. Cond.: G
Schuitvormig Hollands zilveren 835/000 dienblaadje met ajourgezaagde rand, afgewerkt met parelrand. Grootkeur, MT.: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, ca. 272gr., 27x13x3cm., Cond.:U
Ring, WG 585/000 granaten en briljant. De brede ring heeft 2 rijen met rond gefacetteerde granaten in zeer goede kleur. in het midden en aan de buitenranden zitten diverse briljanten. Totaal 0.52 crt....
Zeldzame antieke 14 karaats gouden breischede speld met graveerwerk. Nederlands gekeurd 1860, L. 5cm., ca. 3gr.
Stel bijzonder mooie Deens zilveren kandelaars op gecontourneerde voet 826/000 16,5xø11cm. Cond.: U
Wim Bos (Rotterdam 1906 ), gemengde techniek op papier, Rotterdams havengezicht 50x70cm. Cond.: G
Gesigneerd M. Kruseman (19e eeuw), olieverf op paneel, Hollands landschap met boerderij en figuren 34x27cm. Cond.: G