Prachtig Hollands eikenhouten Louis Quinze kabinet ca. 1780 met originele patina in goede staat (origineel beslag) 250x190x61cm.
Prachtige Chinees porseleinen lachende figuur ca. 1900, voorstellend een boedha met 5 Chinese kinderen in goede staat 27x26x19cm.
Grote koperen bewerkte samovaar ca. 1900 in goede originele staat 50x36x30cm. Cond.: Gí
Prachtige staande klok ca. 1800 met handbeschilderde kast, zwart-rood. Rocailles aan het front en zijkanten. 8-Daags uurwerk, geheel in zeer goede staat 210x47x25cm.
Hollands 18e eeuws Louis Quinze kabinet, mahonie met bandintarsia (krimpscheuren) 231x170x56cm. Cond.: R
Prachtige decoratieve kindeer-arreslee, handgestoken en handbeschilderd met pop en landschap etc. 2e helft 20e eeuw in goede staat 83x154x52cm.
Ring WG, 585/000. Strak model met in het midden 2 rijen met zwarte diamanten, ca 0,80 crt en aan weerszijden een rand met wat kleinere briljanten, ca 0,35 crt. W/SIP. Breedte van de ring ca 0,7cm. ca ...
Gerardt Koeler (of Koelen?) ca. 1930, olieverf op paneel, achtertuin met huizen, 60x70cm. Cond.: G
Ernst Heinrich Richard (Karlsruhe 1819 - 1849) , olieverf op linnen, landschap met vee (oudere restauratie in de lucht) 67x48cm.
Prachtige grote vergulde Engelse skeletklok onder stolp met marmeren voet. Snek op ketting en veer. Mooie kwaliteit 20e eeuw 60xø24cm. Cond.: G
Koloniale djatihouten burgermeester-stoel ca. 1900. Rijk gestoken met floraal decor rondom. 6 leeuwepoten onderling verbonden en rotan zitting. Stoel is iets onstabiel 84x74x57cm. Cond.: G
Grenenhouten 18e eeuws kerkaltaar met originele beschildering in barokstijl. 2 Stijlen missen bij bovenstuk. Verder in goede originele staat, luik in onderstuk bij blad 260x211x90cm. Cond.: G
Prachtige Duitse Grunderzeit buffetkast, wortlenoten met noten. Volle zuilen, snecken en prachtig snijwerk in de panelen ca. 1880. het meubel is in goede originele staat 223x145x65cm. Cond.: G
Grote 18e eeuwse eikenhouten Corpus Christi in goede staat 96x86x24cm.
Twee grote bronzen Neo-renaissance kerkelijke kandelaren 10-lichts met restvergulding in originele staat 19e eeuw 106xø30cm. Cond.: G
Grote mahoniehouten Art-Deco stijl vitrine kast, 21e eeuw, met twee lange deuren en schuine hoeken met glas en glazen schappen. In zeer goede staat. 223x165x45cm.
Ring GG, 585/000, met aquamarijn en briljanten. De strakke forse ring, ca 12 mm breed, heeft een aquamarijn in de vorm van een fantasie triangel. Naast de steen zitten aan weerszijden diverse briljant...
Zakhorloge Omega, GG, 585/000. ø 48 mm met centrale secondewijzer, goudkleurige plaat en goudkleurige wijzers. De buitenrand van het horloge is bewerkt evenals de afwerking bij de kroon en het hangero...
Willem Witsen (Amsterdam 1860 - 1923), ets op papier, bouw-werkzaamheden in Amsterdam 49x63cm.
F. Lugan ca. 1900 (Schilder van portretten, genretaferelen en stillevens. geboren in Wimkau (Silesië) op 21 september 1864. Kunstacademie Berlijn en werkte daar, tevens aldaar tentoonstellingen 1890-1...
Grote notenhout fineer Weense regelateur met secondenaanduiding ca. 1880. Met dikke halve zuilen, 2 gewichten (lichte koplijstschade), verder in goede originele staat 150x50x22cm. Cond.: G
Prachtige Duitse 3-gewichten staande klok met bewerkte eikenhouten kast (blank eiken) met geslepen glas ca. 1920. uurwerk met slagwerk en 8 gongstaven in zeer goede staat 209x60x27cm.
Prachtige Chinees porseleinen figuur ca. 1900 voorstellend 2 Chinese jongens; 1x met schildpad in een doos en 1x staand met een waterlelie op de schouders. Onderkant met zegel? 36x22x15cm. Cond.: G