Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Ivoren tanden
Resultaat: 250 EUR

Twee antieke ivoren slagtanden, opengewerkt. 1 is gelijmd. Olifanten en alligator 50cm. Cond.: G

Kandelaar zilver
Resultaat: 240 EUR

Zilveren, 835/000, 3-lichtskandelaar op achtkantige voet met korte baluster. Hoogte 19 cm. Breedte 18 cm. Cond U

Schilderij, bloemstilleven
Resultaat: 240 EUR

Ongesigneerd ca. 1800, olieverf op linnen, stilleven met fruit, granaatappels, renaissance kan en bloemen. (restauratieplekken) 68x56cm. Cond.: M

Koetsbok ca. 1780
Resultaat: 240 EUR

Zeldzame 18e eeuwse handgestoken koetsbok met klep (barok). In zeer goede originele staat. Beschildering van latere datum 94x40x45cm. Cond.: G

Typmachine Hammond
Resultaat: 240 EUR

Oude Amerikaanse Hammond typemachine no. 12 in redelijke staat 20x34x32cm. Cond.: G

Servies, Villeroy & Boch
Resultaat: 240 EUR

Groot Villeroy & Boch servies, decor Alt Amsterdam "Dishwasher safe, made in Germany" met bloemendecor; 1x grote schaal, 12x grote borden, 12x kleine borden, 12x kop&schotel, 1x thermoskan, 2x grote ...

Zakhorloge
Resultaat: 230 EUR

Zakhorloge, GG 585/000. Chablonen watch met centrale secondewijzer. Mist glas. ø 48 mm.

Grijs pendulestel
Resultaat: 230 EUR

3-Delig marmeren pendulestel ca. 1890, gemaakt van grijs en rood geaderd marmer en 8-daags uurwerk in zeer goede staat 37x23x12cm. en 21xø14cm.

3 Borden
Resultaat: 230 EUR

Drie antieke Hollandse herdenkingsborden; 1x Melknood 1918-1919 met spreuk handbeschilderd, gemerkt Bach No. 605, 1x Distributie 1918 met spreuk handbeschilderd, gemerkt Baca 734 en 1x slachtverbod 19...

Meissen servies
Resultaat: 230 EUR

Oud Meissen met Fürstenberg porseleinen servies 20e eeuw met rozen- en gouddecor. Geheel bestaand uit; koffiepot, melkkan, suikerpot met onderschotel, 6x gebaksbordje, 1x cakeschaal, 7x kop&schotels, ...

6 Djokja pindaschaaltjes
Resultaat: 225 EUR

Zes Djokja zilveren, 800/000, pindaschaaltjes. Hamerslag drijfwerk met bloemmotiefrand. ca 609 gr. ø 12,5 cm Hoogte 5 cm. Cond U

Bloedkoraalcollier gedraaid
Resultaat: 225 EUR

Licht rood bloedkoralen collier. 3 Rijig met GG 585/000, sluiting. Rondmodel met een grote en 10 kleine bloedkoralen. Gedraaid, maar ook in verlopende rijen te dragen.

Gouden vestzakhorloge
Resultaat: 225 EUR

Gouden vestzakhorloge ca. 1930 585/000, gemerkt Silvana. Horloge in goede staat.

Momogram A.E.
Resultaat: 225 EUR

Monogram A.E. (20e eeuw), olieverf op paneel, winters dorpsgezicht met figuren 41x36cm. Cond.: G

Franse Jugendstil pendule
Resultaat: 225 EUR

Franse Jugendstil pendule ca. 1900 met 8-daags uurwerk, compositie metalen figuur en roodmarmeren voet 60x28x21cm. Cond.: G

Tafelklok + 2 kandelaars
Resultaat: 225 EUR

Prachtige Jugendstil 3-delig pendulestel ca. 1900 van eikenhout met intarsia en 2-lichts kandelaren. Junghans uurwerk, geheel in zeer goede staat 24x17x12cm. en 32x20x8cm.

Grenen brandkast
Resultaat: 225 EUR

Duitse grenenhouten Grunderzeit brandschrank 3-delig met originele handgrepen en panelen in de deuren ca. 1880. In goede originele staat 200x146x72cm.

Chaise longue
Resultaat: 225 EUR

Mahoniehouten canape 2e helft 20e eeuw met rode velours stoffering in uitstekende staat 90x180x60cm.

Eethoek, 6 stoelen
Resultaat: 225 EUR

Oude Engelse mahoniehouten eethoek met uittrek-trafel en 6 stoelen. Geheel in zeer goede staat met goede velours stoffering 2e helft 20e eeuw 200x120x75cm. en 100x50x58cm.

Groot Perzisch tapijt
Resultaat: 225 EUR

Groot bontgekleurd Perzisch kleed 240x178cm. Cond.: G

Bronzen dame met wijnrank
Resultaat: 225 EUR

Groot bronzen figuur met marmeren voet,21e eeuw, gesigneerd Pierre Faguays, voorstellende een dansende dame, in Jugendstil vormgeving. 55x46x13cm., Cond.:G

Boekensteunen, uil op boeken
Resultaat: 225 EUR

Twee bronzen boekensteunen met zwart marmer 21e eeuw, voorstellend uilen op boeken. Gesigneerd Christian Marochotti 33x14x14cm. Cond.: G

Krist. fruitschaal
Resultaat: 220 EUR

Kristallen fruitschaal met amandelslijpsel ø ca.37cm., op fraai bewerkte zilveren, 835/000, voet ø15cm. H.ca.17cm., MT: J.M.van Kempen en Zn. Voorschoten ca. 1870 (mist klein stukje aan de rand)

Horloge, erotisch
Resultaat: 220 EUR

Oud bolglazen horloge met erotische voorstelling 20e eeuw 7xø5cm. Cond.: G