Twee antieke ivoren slagtanden, opengewerkt. 1 is gelijmd. Olifanten en alligator 50cm. Cond.: G
Zilveren, 835/000, 3-lichtskandelaar op achtkantige voet met korte baluster. Hoogte 19 cm. Breedte 18 cm. Cond U
Ongesigneerd ca. 1800, olieverf op linnen, stilleven met fruit, granaatappels, renaissance kan en bloemen. (restauratieplekken) 68x56cm. Cond.: M
Zeldzame 18e eeuwse handgestoken koetsbok met klep (barok). In zeer goede originele staat. Beschildering van latere datum 94x40x45cm. Cond.: G
Oude Amerikaanse Hammond typemachine no. 12 in redelijke staat 20x34x32cm. Cond.: G
Groot Villeroy & Boch servies, decor Alt Amsterdam "Dishwasher safe, made in Germany" met bloemendecor; 1x grote schaal, 12x grote borden, 12x kleine borden, 12x kop&schotel, 1x thermoskan, 2x grote ...
Zakhorloge, GG 585/000. Chablonen watch met centrale secondewijzer. Mist glas. ø 48 mm.
3-Delig marmeren pendulestel ca. 1890, gemaakt van grijs en rood geaderd marmer en 8-daags uurwerk in zeer goede staat 37x23x12cm. en 21xø14cm.
Drie antieke Hollandse herdenkingsborden; 1x Melknood 1918-1919 met spreuk handbeschilderd, gemerkt Bach No. 605, 1x Distributie 1918 met spreuk handbeschilderd, gemerkt Baca 734 en 1x slachtverbod 19...
Oud Meissen met Fürstenberg porseleinen servies 20e eeuw met rozen- en gouddecor. Geheel bestaand uit; koffiepot, melkkan, suikerpot met onderschotel, 6x gebaksbordje, 1x cakeschaal, 7x kop&schotels, ...
Zes Djokja zilveren, 800/000, pindaschaaltjes. Hamerslag drijfwerk met bloemmotiefrand. ca 609 gr. ø 12,5 cm Hoogte 5 cm. Cond U
Licht rood bloedkoralen collier. 3 Rijig met GG 585/000, sluiting. Rondmodel met een grote en 10 kleine bloedkoralen. Gedraaid, maar ook in verlopende rijen te dragen.
Gouden vestzakhorloge ca. 1930 585/000, gemerkt Silvana. Horloge in goede staat.
Monogram A.E. (20e eeuw), olieverf op paneel, winters dorpsgezicht met figuren 41x36cm. Cond.: G
Franse Jugendstil pendule ca. 1900 met 8-daags uurwerk, compositie metalen figuur en roodmarmeren voet 60x28x21cm. Cond.: G
Prachtige Jugendstil 3-delig pendulestel ca. 1900 van eikenhout met intarsia en 2-lichts kandelaren. Junghans uurwerk, geheel in zeer goede staat 24x17x12cm. en 32x20x8cm.
Duitse grenenhouten Grunderzeit brandschrank 3-delig met originele handgrepen en panelen in de deuren ca. 1880. In goede originele staat 200x146x72cm.
Mahoniehouten canape 2e helft 20e eeuw met rode velours stoffering in uitstekende staat 90x180x60cm.
Oude Engelse mahoniehouten eethoek met uittrek-trafel en 6 stoelen. Geheel in zeer goede staat met goede velours stoffering 2e helft 20e eeuw 200x120x75cm. en 100x50x58cm.
Groot bronzen figuur met marmeren voet,21e eeuw, gesigneerd Pierre Faguays, voorstellende een dansende dame, in Jugendstil vormgeving. 55x46x13cm., Cond.:G
Twee bronzen boekensteunen met zwart marmer 21e eeuw, voorstellend uilen op boeken. Gesigneerd Christian Marochotti 33x14x14cm. Cond.: G
Kristallen fruitschaal met amandelslijpsel ø ca.37cm., op fraai bewerkte zilveren, 835/000, voet ø15cm. H.ca.17cm., MT: J.M.van Kempen en Zn. Voorschoten ca. 1870 (mist klein stukje aan de rand)
Oud bolglazen horloge met erotische voorstelling 20e eeuw 7xø5cm. Cond.: G