Russisch zilveren, 916/000, bakje, op voet met geemailleerde rand en vergulde binnenkant. ø 8,5 cm. Cond U
Ebbenhouten wandelstok met gladde zilveren, 800/000, greep. Gemerkt V: Begin 1900. Lengte 93 cm. Cond G
Zilveren kraantjeskan op drie poten, met houten handgreep, dop op deksel en voetjes. H.35cm., Cond.:U (twee kleine deukjes in deksel)
Hollands zilveren, 835/000, rechthoekig gecontourneerd doosje. Maker: K.v.d.Meulen, Joure. Jaarletter I, 1968. Grootkeur 2e gehalte zilver. 4x3,5x5cm. ca 32 gr. Cond U
Antiek kristallen parfumflesje op voet met zilveren dop en glazen stopje H.: 10cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren, 835/000, pepermuntdoosje, handgegraveerd met geschulpte rand. Grootkeur. MT: R? Jaarletter S 1877. ø 5,5 cm. ca 29 gr. Cond U
Ring GG, 585/000, met grote amethist en briljanten. De forse ring heeft een amethist in de vorm van een hart ca 12x12mm. Naast de amethist zitten 20 briljanten, W, ca 16,4 gr.ø 59
3 Rij-ig granaatcollier met GG, 585/000 sluiting met cabouchon geslepen granaat. ø granaatkraal 5mm. lengte 42 cm
Ring GG, 585/000, met in het midden een ovale geslepen granaat en daaromheen een rand met 13 rond geslepen granaten. ø 54.ca 4.4 gr.
GG munt, Neuenhaus met GG rand. Te gebruiken als hanger. totaal ca 5,1 gr. Munt geslagen t.b.v. 600 jaar stadsrechten 1369-1969. ø 20 mm.
Grote ovale hanger GG, 585/000, met ovale aquamarijn, 14x8mm. Om de steen zit een brede opengewerkte ruitvormige bewerking met een getorste rand. Grootte hanger 20x30mm. ca 3,8 gr.
Kruis GG, 585, 23,4x14mm, met op de hoeken 4 kleine briljanten, totaal ca 0.08 crt. ca 1,3 gr.
Oorhangers en en harthanger, GG 585/000, met granaten. Oorhangers met een peervormige hanger waarin granaten entourage gezet zijn en een hanger in de vorm van een hart 2 rij-ig gezet met granaten. ø 2...
Licht rood bloedkoralen collier. 3 Rijig met GG 585/000, sluiting. Rondmodel met een grote en 10 kleine bloedkoralen. Gedraaid, maar ook in verlopende rijen te dragen.
Bloedkoralen armband met GG, 585/000, slot. 2 Rij-ige armband bestaande uit langwerpige kralen, mooie licht rode kleur, met oude GG sluiting met similie in het midden. Lengte 17 cm.
Armband, GG, 333/000. Schakelmodel met grote karabijnsluiting. Lengte 19 cm. ca 9,75 gr.
Ring, hanger en oorhangers, GG 585/000, met licht blauwe steen. Ring met rechthoekige steen, 13x11, met bewerking in de band en langs de zetrand, ø 59. Oorhaken met langwerpige stenen, 10x6mm, met een...
Ring GG, 750/000, pave met diverse robijnen. Bovenop de ring zit een bol welke volledig bezet is met kleine robijntjes. De ring mist 1 steentje.ca 8 gr. ø 54
Ajour gezaagde zilveren soezenmand eind 20e eeuw. 925/000, ca.565gr., 6x28x17cm. Cond.: U
Collectie van 19 zilveren wapenlepeltjes uit het buitenland, diverse landen. Totaal ca 200 gr. Cond U diverse gehaltes.
Gave antieke kristallen koekschaal met ruitslijpsel en ster op de bodem, voorzien van zilveren, 835/000, hengsel met parelrand. MT: onduidelijk ca. 1888, ø ca.25cm.
Zes Hollands zilveren, 835/000, theelepels en vier taartvorkjes met bekroonde steel. MT: J.G.J.Niekerk, Schoonhoven. Begin 1900. Totaal ca 126 gr. Cond U
Twaalf Hollands zilveren theelepels met gekroonde Oranje Vorsten 835/0100 MT: van KempenL:11cm. ca. 140gr. Cond.: U
Zilveren, 800/000, deels vergulde belletjesrammelaar. ca 45 gr. Cond U