Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Agaat collier
Resultaat: 275 EUR

Collier van zeer bijzondere agaatkralen, gefacetteerd, ø 10 mm, met GG bolsluiting, 11 mm. Collier is om de 2 kralen voorzien van een GG schuifje. lengte 42 cm.

42 Oosterse munten
Resultaat: 275 EUR

42 Munten zilver/brons/nikkel Japan en China, diverse provinciën. Diverse kwaliteiten.

4 Chinese munten
Resultaat: 275 EUR

1x Engeland-CHina trade dollar 1911 (KMT5) 50 cent CHina, 1x Dollar-Yuan China Republic (memento of birth) 1912=ND Y318/319, 1x Dollar-China provincie Kiang-Nan 2 Candareens CD 1902 (KM99-Y145a8) met ...

Anton Heyboer, man
Resultaat: 275 EUR

Anton Heyboer ( 1924 - 2005), olieverf op linnen, man met zeis 60x80cm. Cond.: G

Oostenrijkse lamp
Resultaat: 275 EUR

Weense 19e eeuwse lamp in de vorm van een Oosterse tent met een tabakspijp-rokende Arabier ca. 1900. Made in Austria, compositie metaal met originele beschildering 29x16x14cm. Cond.: G

Porseleinen beeld, man
Resultaat: 275 EUR

Oud Duits Thuringen porseleinen figuur voorstellend een zwerver met kan en stok ca. 1900. Stok mist een deel en 1 vinger mist 16cm. Cond.: M

Bloedkoralen collier
Resultaat: 260 EUR

Verlopend Bloedkoralen collier, lichte kleur. Bloedkoraalkralen in de vorm van platte schuiven ø 5,7- 12,8 mm. Lengte collier 60 cm. Het collier is gesloten zonder sluiting. ca 62 gr.

Antieke Blauwtopaas ring
Resultaat: 260 EUR

Antieke Blauwtopaas ring, 375/000, bicolour. In het midden van de ring ziot een gefacetteerde Blauwtopaas, 2,5 crt. Grootte bovenzijde van de ring ø 1,35 cm. ca 2,7 gr. ø 51

Turkoois briljant ring
Resultaat: 260 EUR

Ring GG, 750/000, met een cabouchon geslepen turkoois en 2 randen met kleine diamanten, ca 0,10 crt W/SI. Breedte ring ca 0,9 cm. ca 4,8 gr. ø 57/58

Aquarel, Ruïne Abbey
Resultaat: 260 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, aquarel op papier, Fountains Abbey West Windsor 40x30cm. Cond.: G

Kussenkast
Resultaat: 260 EUR

Prachtige kussenkast ca. 1930 van noten met eiken en gedetailleerd snijwerk. neo renaissance met grote lade, uitneembaar en in goede staat 188x174x66cm.

Zilveren tafelset
Resultaat: 250 EUR

Engelse Sterling zilveren, 925/000, specerijen tafelset. Bestaande uit een peper en zoutstrooier, 2 zoutvaatjes met blauwglazen inzetbakjes en zilveren lepeltjes, mosterdpotje met blauwglazen inzetbak...

2 Strooiers, Volendam
Resultaat: 250 EUR

Stel, peper-en zoutstrooier, 800/000 zilver, voorstellende boer en boerin met bajonet sluitende vulopening in de voet, ca.96gr., L.7cm., Cond.:U

10 Munten Victoria
Resultaat: 250 EUR

Tien zilveren munten Engeland Kon. Victoria, diverse jaren Cond.: FR

3 Diverse munten
Resultaat: 250 EUR

Drie zilveren munten; 2x Engeland (W III 1696 Crown en G III 1787 Six Pence) en 1x Zeitserland (40 Batzen Bern).

Ets, M. Bouwer
Resultaat: 250 EUR

Marius Bauer No. 67 (Den Haag 1867 - 1932 Amsterdam), ets op papier, Oosterse tempel met figuren 47x57cm. Cond.: G

Lamp, Moor
Resultaat: 250 EUR

Groet decoratieve lamp 20e eeuw, hout en in de vorm van een moor. Verf laat iets los 170cm. Cond.: G

Bronzen klokkenstel
Resultaat: 250 EUR

3-Delig Frans bronzen pendulestel ca. 1870 met 5-lichts kandelaars. 8-Daags uurwerk zonder slagwerk, in goede originele staat 40x24x10cm. en 49x23x23cm. Cond.: G

Porseleinen klok
Resultaat: 250 EUR

Porseleinen tafelklok ca. 1930, Duitsland Nr. 11 met putti en bloesem, beschadigd 32x14x20cm. Cond.: M

Grunder spiegel + console
Resultaat: 250 EUR

Duitse notenhout fineer grunderzeit spiegel, ca. 1880, met originele console en kroon, in redelijke originele staat ( lichte finerschades) 222x77x31cm.

Vlinderbank
Resultaat: 250 EUR

Grote mahoniehouten Louis Philippe vlinderbank met prachtige handgestoken rugleuning met bloememotief. mooie stoffering in zeer goede staat ca. 1870, 115x158x80cm. Cond.: G

Bank, leer + stof
Resultaat: 250 EUR

Grote bruin lederen bank met rood-bruine stoffen zitting en kussens, met koperen spijkers en houten poten. In zeer goede staat 90x103x218cm.

Tafel vitrine
Resultaat: 250 EUR

Oosterse tafelvitrine met 2 schuiflades en 6x geslepen glas. Bewerkt mahoniehout, goudgekleurd met floraal decor 2e helft 20e eeuw. In goede staat 103x125x65cm.

4-Deurs spinde
Resultaat: 250 EUR

Duitse 18e eeuwse eikenhouten 4-deurs spinde op sleepoten. Oudere restauratie, beslag latere datum, koplijst latere datum. Verder in zeer goede staat 153x46x118cm.