Collier van zeer bijzondere agaatkralen, gefacetteerd, ø 10 mm, met GG bolsluiting, 11 mm. Collier is om de 2 kralen voorzien van een GG schuifje. lengte 42 cm.
42 Munten zilver/brons/nikkel Japan en China, diverse provinciën. Diverse kwaliteiten.
1x Engeland-CHina trade dollar 1911 (KMT5) 50 cent CHina, 1x Dollar-Yuan China Republic (memento of birth) 1912=ND Y318/319, 1x Dollar-China provincie Kiang-Nan 2 Candareens CD 1902 (KM99-Y145a8) met ...
Anton Heyboer ( 1924 - 2005), olieverf op linnen, man met zeis 60x80cm. Cond.: G
Weense 19e eeuwse lamp in de vorm van een Oosterse tent met een tabakspijp-rokende Arabier ca. 1900. Made in Austria, compositie metaal met originele beschildering 29x16x14cm. Cond.: G
Oud Duits Thuringen porseleinen figuur voorstellend een zwerver met kan en stok ca. 1900. Stok mist een deel en 1 vinger mist 16cm. Cond.: M
Verlopend Bloedkoralen collier, lichte kleur. Bloedkoraalkralen in de vorm van platte schuiven ø 5,7- 12,8 mm. Lengte collier 60 cm. Het collier is gesloten zonder sluiting. ca 62 gr.
Antieke Blauwtopaas ring, 375/000, bicolour. In het midden van de ring ziot een gefacetteerde Blauwtopaas, 2,5 crt. Grootte bovenzijde van de ring ø 1,35 cm. ca 2,7 gr. ø 51
Ring GG, 750/000, met een cabouchon geslepen turkoois en 2 randen met kleine diamanten, ca 0,10 crt W/SI. Breedte ring ca 0,9 cm. ca 4,8 gr. ø 57/58
Ongesigneerd 19e eeuw, aquarel op papier, Fountains Abbey West Windsor 40x30cm. Cond.: G
Prachtige kussenkast ca. 1930 van noten met eiken en gedetailleerd snijwerk. neo renaissance met grote lade, uitneembaar en in goede staat 188x174x66cm.
Engelse Sterling zilveren, 925/000, specerijen tafelset. Bestaande uit een peper en zoutstrooier, 2 zoutvaatjes met blauwglazen inzetbakjes en zilveren lepeltjes, mosterdpotje met blauwglazen inzetbak...
Stel, peper-en zoutstrooier, 800/000 zilver, voorstellende boer en boerin met bajonet sluitende vulopening in de voet, ca.96gr., L.7cm., Cond.:U
Tien zilveren munten Engeland Kon. Victoria, diverse jaren Cond.: FR
Drie zilveren munten; 2x Engeland (W III 1696 Crown en G III 1787 Six Pence) en 1x Zeitserland (40 Batzen Bern).
Marius Bauer No. 67 (Den Haag 1867 - 1932 Amsterdam), ets op papier, Oosterse tempel met figuren 47x57cm. Cond.: G
Groet decoratieve lamp 20e eeuw, hout en in de vorm van een moor. Verf laat iets los 170cm. Cond.: G
3-Delig Frans bronzen pendulestel ca. 1870 met 5-lichts kandelaars. 8-Daags uurwerk zonder slagwerk, in goede originele staat 40x24x10cm. en 49x23x23cm. Cond.: G
Porseleinen tafelklok ca. 1930, Duitsland Nr. 11 met putti en bloesem, beschadigd 32x14x20cm. Cond.: M
Duitse notenhout fineer grunderzeit spiegel, ca. 1880, met originele console en kroon, in redelijke originele staat ( lichte finerschades) 222x77x31cm.
Grote mahoniehouten Louis Philippe vlinderbank met prachtige handgestoken rugleuning met bloememotief. mooie stoffering in zeer goede staat ca. 1870, 115x158x80cm. Cond.: G
Grote bruin lederen bank met rood-bruine stoffen zitting en kussens, met koperen spijkers en houten poten. In zeer goede staat 90x103x218cm.
Oosterse tafelvitrine met 2 schuiflades en 6x geslepen glas. Bewerkt mahoniehout, goudgekleurd met floraal decor 2e helft 20e eeuw. In goede staat 103x125x65cm.
Duitse 18e eeuwse eikenhouten 4-deurs spinde op sleepoten. Oudere restauratie, beslag latere datum, koplijst latere datum. Verder in zeer goede staat 153x46x118cm.