Zilveren figuren 1e gehalte van een lopend fazantenpaar 25x13x5cm. en 7x22x4cm., ca. 483gr.
Collier, parels met citrien. Parelcollier, zoetwater en cultive, ø 7 mm, met om de 2 parels een gefacetteerde citrien, 2,5x5mm. In het midden van het collier hangt een goud op zilveren hanger met veel...
Matthias Koeppel 1937 (Hamburg Duitsland), olieverf op linnen, gezicht op montecatini 50x70cm. Cond.: G
R. Dehoeven 2e helft 20e eeuw, olieverf op linnen, Hollands ijsgezicht met figuren 60x80cm. Cond.: G
Mooi groot zilveren, 925/000, visdiencouvert, Denemarken. Lengte 27 cm. ca 251 gr. Cond U
Geslepen kristallen olie-en azijnstel met stoppen, in zilveren houder met handgreep, op zilveren blaadje met gecontourneerde rand. 800/000, 24x20x14cm., ca. 287gr.
Ajourgezaagde zilveren soezenmand met parelrand op ronde hoge voet en voorzien van een fraai hengsel met parelrand. Zilverfabriek Voorschoten ca. 1928, 23xø24cm, ca.477gr.
Alan M. Hunt 1979 (bekende wildlife schilder in U.K.), gouache op papier, houtsnip 28x23cm. Cond.: G
Ton Blom 1933, olieverf op linnen, Indische man 30x40cm. Cond.: G
Eef de Weerd 1976 (Hengelo), gemengde techniek op karton, abstracte compositie 34x25cm. Cond.: G
Jacoba Surie ( 1879 - 1970 Amsterdam), aquarel op papier, stilleven met groente en aardewerk 60x49cm. Cond.: G
Grote bronzen plafond hanglamp ca. 1880 Grunderzeit. Deels electrisch, deels met kaarsen. Originele glazen kappen, geheel in goede originele staat 114x90x90cm.
Prachtige antieke boulle kist met reisneccesaire, zeer uitgebreide inhoud, cloissonee schrijfgerei, inktpotten, flaconhouders met bewerkte plated deksels, ca. 1880. In zeer goede originele staat. 13x3...
Zeldzame 19e eeuwse notenhouten Duitse koekkoeksklok met latoen-koperen beslag en messing wijzerplaat. In goede originele staat 45x36x20cm.
Prachtige 18e eeuwse Engelse handgestoken eikenhouten kist met lades. Druiverankmotieven in front. In goede originele staat (scharnieren deksel zijn vervangen en slot mist) 73x52x136cm.
Twee oude mahoniehouten zuilen (piedestals) met marmeren bladen en bronzen beslag in empire stijl 2e helft 20e eeuw. In redelijke staat 127x42x42cm.
Grote bronzen Chinese krijger met lans 1e helft 20e eeuw met restbeschildering 58x36x18cm. Cond.: G
Grote bronzen krokodil, gesigneerd A. Berty ca. 1890. In goede originele staat, mooie patins 11x40x26cm.
Bronzen geit op zwart marmeren voet 21e eeuw (naar Picasso) 37x31x18cm. Cond.: G
Chine de Commande porseleinen trekpot met handbeschilderd wapen en bloemendecor. Deksel heeft lichte randschade, chipje bij tuit 14x19xø10cm. Cond.: R-G
Prachtig Perzisch handgeknoopt tapijt, geheel gedecoreerd met diverse motieven. het tapijt heeft op de achterzijde een douane invoerstempel (PR3) 136x203cm.
Oorknoppen, GG, 585/000, met bloedkoraal. Entouragemodel met een grote middensteen en 8 kleinere stenen er omheen gezet, alles in een mooie kleur. ø oorknoppen 14 mm.