Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren sculpturen
Resultaat: 335 EUR

Zilveren figuren 1e gehalte van een lopend fazantenpaar 25x13x5cm. en 7x22x4cm., ca. 483gr.

Parel/Citrien collier
Resultaat: 325 EUR

Collier, parels met citrien. Parelcollier, zoetwater en cultive, ø 7 mm, met om de 2 parels een gefacetteerde citrien, 2,5x5mm. In het midden van het collier hangt een goud op zilveren hanger met veel...

Matthias Koeppel
Resultaat: 325 EUR

Matthias Koeppel 1937 (Hamburg Duitsland), olieverf op linnen, gezicht op montecatini 50x70cm. Cond.: G

Schilderij
Resultaat: 325 EUR

R. Dehoeven 2e helft 20e eeuw, olieverf op linnen, Hollands ijsgezicht met figuren 60x80cm. Cond.: G

China verzameling
Resultaat: 325 EUR

Vier oude postzegel verzamelboeken van China. Cond.:R/G

Vis opdiencouvert
Resultaat: 300 EUR

Mooi groot zilveren, 925/000, visdiencouvert, Denemarken. Lengte 27 cm. ca 251 gr. Cond U

Krist. olie- / azijnstel
Resultaat: 300 EUR

Geslepen kristallen olie-en azijnstel met stoppen, in zilveren houder met handgreep, op zilveren blaadje met gecontourneerde rand. 800/000, 24x20x14cm., ca. 287gr.

Zilveren soezenmand
Resultaat: 300 EUR

Ajourgezaagde zilveren soezenmand met parelrand op ronde hoge voet en voorzien van een fraai hengsel met parelrand. Zilverfabriek Voorschoten ca. 1928, 23xø24cm, ca.477gr.

Schilderij houtsnip
Resultaat: 300 EUR

Alan M. Hunt 1979 (bekende wildlife schilder in U.K.), gouache op papier, houtsnip 28x23cm. Cond.: G

Blom, Indische man
Resultaat: 300 EUR

Ton Blom 1933, olieverf op linnen, Indische man 30x40cm. Cond.: G

Eef de Weerd, abstract
Resultaat: 300 EUR

Eef de Weerd 1976 (Hengelo), gemengde techniek op karton, abstracte compositie 34x25cm. Cond.: G

J. Surie, stilleven
Resultaat: 300 EUR

Jacoba Surie ( 1879 - 1970 Amsterdam), aquarel op papier, stilleven met groente en aardewerk 60x49cm. Cond.: G

Grunderzeit lamp
Resultaat: 300 EUR

Grote bronzen plafond hanglamp ca. 1880 Grunderzeit. Deels electrisch, deels met kaarsen. Originele glazen kappen, geheel in goede originele staat 114x90x90cm.

Boulle kistje + inhoud
Resultaat: 300 EUR

Prachtige antieke boulle kist met reisneccesaire, zeer uitgebreide inhoud, cloissonee schrijfgerei, inktpotten, flaconhouders met bewerkte plated deksels, ca. 1880. In zeer goede originele staat. 13x3...

Koekkoeks klok
Resultaat: 300 EUR

Zeldzame 19e eeuwse notenhouten Duitse koekkoeksklok met latoen-koperen beslag en messing wijzerplaat. In goede originele staat 45x36x20cm.

Kist 18e eeuw, bewerkt front
Resultaat: 300 EUR

Prachtige 18e eeuwse Engelse handgestoken eikenhouten kist met lades. Druiverankmotieven in front. In goede originele staat (scharnieren deksel zijn vervangen en slot mist) 73x52x136cm.

2 Zuilen
Resultaat: 300 EUR

Twee oude mahoniehouten zuilen (piedestals) met marmeren bladen en bronzen beslag in empire stijl 2e helft 20e eeuw. In redelijke staat 127x42x42cm.

Bronzen Aziatische krijger
Resultaat: 300 EUR

Grote bronzen Chinese krijger met lans 1e helft 20e eeuw met restbeschildering 58x36x18cm. Cond.: G

Bronzen krokodil
Resultaat: 300 EUR

Grote bronzen krokodil, gesigneerd A. Berty ca. 1890. In goede originele staat, mooie patins 11x40x26cm.

Bronzen geit
Resultaat: 300 EUR

Bronzen geit op zwart marmeren voet 21e eeuw (naar Picasso) 37x31x18cm. Cond.: G

Trekpotje, Chine de Commande
Resultaat: 300 EUR

Chine de Commande porseleinen trekpot met handbeschilderd wapen en bloemendecor. Deksel heeft lichte randschade, chipje bij tuit 14x19xø10cm. Cond.: R-G

20 Zilveren Olympiade
Resultaat: 280 EUR

20 Zilveren olympiade Canada 5-10 dollars Cond.: UNC

Perzisch tapijt
Resultaat: 280 EUR

Prachtig Perzisch handgeknoopt tapijt, geheel gedecoreerd met diverse motieven. het tapijt heeft op de achterzijde een douane invoerstempel (PR3) 136x203cm.

Oorknoppen, bloedkoraal
Resultaat: 275 EUR

Oorknoppen, GG, 585/000, met bloedkoraal. Entouragemodel met een grote middensteen en 8 kleinere stenen er omheen gezet, alles in een mooie kleur. ø oorknoppen 14 mm.