16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

Sedatis Grosser
Startprijs 300 EUR

Gisela Sedatis Grosser ( 1935 -2007 Berlijn, Duitse School), lakschilder techniek, olieverf op paneel, bloemstilleven 45x40cm. Cond.: G

Schilderij, dorpsgezicht
Startprijs 125 EUR

Onduidelijk gesigneerd (Hangl?), Duitse School, olieverf op paneel, Duits landschap met dorp 60x90cm. Cond.: G

Schilderij, A. Wessels
Startprijs 60 EUR

Albert Wessels, olieverf op linne, rentmeesterhuis 53x41cm. Cond.: G

Schilderij, boten op zee
Resultaat: 45 EUR

van Reewijck 20e eeuw, olieverf op paneel, riviergezicht met veel bedrijvigheid 50x60cm. Cond.: R-G

de Roo, bloemstilleven
Resultaat: 30 EUR

Gesigneerd de Roo, olieverf op linnen, bloemstilleven 40x50cm. Cond.: G

A.N. Zwiers
Resultaat: 20 EUR

A.N. Zwiers, olieverf op linnen, man met cello 60x70cm. COnd.: G

Jan Voerman, stduie paardenhoofd
Startprijs 400 EUR

Corneille
Resultaat: 120 EUR

Guilliaume Corneille (1922 - 2010), reproductie op linnen, L'oiseau Blue 60x80cm. Cond.: G

V.d. AA, zeegezicht
Startprijs 75 EUR

Schilderij, winter met knotwilgen
Startprijs 60 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, knotwilgen in de sneeuw 18x24cm. COnd.: G

Frans Bosen, diploma
Resultaat: 80 EUR

2 Kaarten Enschede
Resultaat: 30 EUR

Schilderij, bombardement
Startprijs 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, dorpsgezicht met uitgebrande kerk 60x41cm. Cond.: G

J. Surie, stilleven
Resultaat: 300 EUR

Ets, M. Bauer
Resultaat: 100 EUR

Marius Bauer No. 60 (Den Haag 1867 - 1932 Amsterdam), ets op papier, Oosterse tempel met figuren en zwaarden 21x23cm. Cond.: G

Ingekleurde kaart Osnabrück
Startprijs 50 EUR

Landkaart Osnabruck 20e eeuwse nadruk naar 17e eeuws voorbeeld, ets op papier 41x32cm. Cond.: G

Ikoon, Smolenskaja
Startprijs 325 EUR

Ikoon, Moeder Gods van Smolensk, Russisch ikoon 20e eeuw 31x17cm.

Houtsnede, zeearend met vis
Startprijs 60 EUR

J. Schuddeboom ca. 1930, houtsnede op papier, visarend 27x37cm. Cond.: G

Gravure
Startprijs 10 EUR

Schilderij, zonnebloemen
Startprijs 30 EUR

Willy Beekhuizen ca. 1930, olieverf op linnen, vaas met zonnebloemen 50x40cm. Cond.: G

Ikoon, Heilige Johannes
Startprijs 900 EUR

Ikoon, de apostel Johannes met engel, Russisch icoon 20e eeuw, 36x29,5cm.

Russisch schilderij
Resultaat: 40 EUR

Russische school, gesigneerd verso, olieverf op paneel, onweer bij nacht 28x40cm. Cond.: G

Jan Lary
Resultaat: 30 EUR

Schilderijtje, middeleeuws
Resultaat: 85 EUR