Gisela Sedatis Grosser ( 1935 -2007 Berlijn, Duitse School), lakschilder techniek, olieverf op paneel, bloemstilleven 45x40cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (Hangl?), Duitse School, olieverf op paneel, Duits landschap met dorp 60x90cm. Cond.: G
Albert Wessels, olieverf op linne, rentmeesterhuis 53x41cm. Cond.: G
van Reewijck 20e eeuw, olieverf op paneel, riviergezicht met veel bedrijvigheid 50x60cm. Cond.: R-G
Gesigneerd de Roo, olieverf op linnen, bloemstilleven 40x50cm. Cond.: G
Guilliaume Corneille (1922 - 2010), reproductie op linnen, L'oiseau Blue 60x80cm. Cond.: G
C.J. van der Aa (Almelo 1883 - 1950), olieverf op paneel, zeegezicht met zeilschepen 16x11cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, knotwilgen in de sneeuw 18x24cm. COnd.: G
Twee ingelijste landkaarten 19e eeuw, 1x Lonneker en 1x Enschede en omgeving. Lithografie op papier 18x15cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, dorpsgezicht met uitgebrande kerk 60x41cm. Cond.: G
Jacoba Surie ( 1879 - 1970 Amsterdam), aquarel op papier, stilleven met groente en aardewerk 60x49cm. Cond.: G
Marius Bauer No. 60 (Den Haag 1867 - 1932 Amsterdam), ets op papier, Oosterse tempel met figuren en zwaarden 21x23cm. Cond.: G
Landkaart Osnabruck 20e eeuwse nadruk naar 17e eeuws voorbeeld, ets op papier 41x32cm. Cond.: G
Ikoon, Moeder Gods van Smolensk, Russisch ikoon 20e eeuw 31x17cm.
J. Schuddeboom ca. 1930, houtsnede op papier, visarend 27x37cm. Cond.: G
Willy Beekhuizen ca. 1930, olieverf op linnen, vaas met zonnebloemen 50x40cm. Cond.: G
Ikoon, de apostel Johannes met engel, Russisch icoon 20e eeuw, 36x29,5cm.
Russische school, gesigneerd verso, olieverf op paneel, onweer bij nacht 28x40cm. Cond.: G
Jan Larij '26 (Dordrecht 1879 - Haarlem 1962), olieverf op paneel, voorjaar aan de Vechtplassen 41x35cm. COnd.: G
Onduidelijk gesigneerd 18e-19e eeuw, olieverf op paneel, 17e eeuws interieur met figuren 17x23cm.