Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren Dupontpen
Resultaat: 50 EUR

Zilveren pen, Dupont, slank model met lijnen bewerkt, nieuw. ca 25 gr.

Twee flacons
Resultaat: 35 EUR

Twee antieke odeurflacons; 1x ca. 1920 met glazen stop 15xø5cm. en 1x ca. 1890 met kristal en zilveren dop 9,2x3x12cm. Cond.: G

Zilveren bruidsmes
Startprijs 200 EUR

Hollands zilveren bruidsmes met éénzijdig gegraveerd heft en mes. 835/000 Jaarletter: Z 1884, MT: Adrianus Kuijlenburg Schoonhoven L.31cm., ca. 109gr. Cond.:U

2 Zilveren zoutvaatjes
Resultaat: 80 EUR

Twee zilveren zoutvaatjes met parelrand en blauw glazen binnenbakje, staand op drie pootjes, 835/000, ca. 1875, ø5.5x3cm., zilver ca. 84gr.

3 Delen plated
Resultaat: 20 EUR

Drie delen oud plated; 1x sigaretten etui, 1x fotolijst en 1x medaillon 6-11cm. Cond.: G

2 Zilveren zoutlepeltjes
Resultaat: 50 EUR

Twee zilveren zoutlepeltjes 835/000, steel met parelrand en monogram, ca. 1872. L.8cm., samen ca. 20gr.

Zilveren briefopener, one dollar
Resultaat: 50 EUR

Zilveren briefopener, sterling, met Amerikaanse munt, one dollar 1898.

Zilveren briefopener, liniaal
Resultaat: 70 EUR

Zilveren briefopener/liniaal, 925, ca 89 gr.

Zilveren voetschaal
Startprijs 125 EUR

Ronde sterlingzilveren 925/000 ,schaal op voet. 20e eeuw MT.:Edwards. H.15cm., ca.166 gr.

3-Delig plated servies
Resultaat: 35 EUR

Drie delig Engels plated koffieservies in zeer goede staat 21,5x20x9cm., 13x14x7cm. en 13x11x6cm. Cond.: G

2 Zilveren zuurvorken
Resultaat: 40 EUR

Twee zilveren zuurvorken, gecontourneerde steel met fraaie graveringen, 835/000, MT: A.A.Graves-Kooiman, Schoonhoven, ca. 1883, L.15.5cm., samen ca.33gr.

3 Delen plated
Resultaat: 80 EUR

Drie delen plated 20e eeuw; 2x Jugendstil ca. 1910 met bloemendecor met kristallen onderbak (1 scheur) en 1x bonbonschaal 12-24cm. Cond.: R

Zilveren zoutbakje
Startprijs 575 EUR

Zilveren zoutbakje, Rusland, met florale emaille bewerking, 84 zolotniks 875/000 zilver ca. 89gr.

2 Pandora armbanden
Startprijs 170 EUR

Twee Pandora armbanden met pandorasluiting; 21 cm armband met 10 Pandorabedels en een armband van 20 cm met 10 bedels assorti.

Parelcollier
Resultaat: 80 EUR

Parelcollier, cultive, ø 7 mm, met GG 585/000 bewerkte bolsluiting ca ø 10 mm. Lengte 80 cm.

Broche GG met collier
Resultaat: 35 EUR

Broche met GG 585/000 gourmetschakels, hol bevestigd aan een double collier.

2 Trouwringen GG
Resultaat: 100 EUR

Twee trouwringen, GG, 585/000. Beiden wat bolle modellen. ø 58 en ø 59. Samen ca 5,9 gr.

GG ring
Resultaat: 80 EUR

Ring GG, 585/000, vermaakte trouwring met in het midden met een briljant ca 0.10 crt. ca. 3,3 gr.

Jade collier
Resultaat: 575 EUR

Collier bestaande uit gefac. jadekralen, ø 5mm, met om en om een glad GG 585/000 bolletje, totaal 62. Het collier is voorzien van GG 585/000 olijfvormig slot. In het midden van het collier een kroonha...

Doosje modeschmuck
Resultaat: 30 EUR

Doosje met daarin een zilveren choker en hanger met markesiet. 2 schmuckkettingen, diverse broches en clips

30 Religieuze hangers
Resultaat: 30 EUR

Diverse religieuze hangers 30 stuks

12 Delen groen
Resultaat: 25 EUR

Twaalf sieraden met groene stenen/kralen. colliers hanger armband ringen broches.

Ring GG ruitvorm met briljanten
Startprijs 400 EUR

Ring GG 585/000, met 47 briljant geslepen diamanten, totaal ca. 0.75 crt. SI/W. De stenen zijn gezet in een ruitvorm, welke is gerhodineerd. ø 53, ca.4 gr.

Collier grof.
Startprijs 30 EUR

Bijzonder onedel collier met diverse kleuren stenen. lengte ca 62 cm.