Zilveren pen, Dupont, slank model met lijnen bewerkt, nieuw. ca 25 gr.
Hollands zilveren bruidsmes met éénzijdig gegraveerd heft en mes. 835/000 Jaarletter: Z 1884, MT: Adrianus Kuijlenburg Schoonhoven L.31cm., ca. 109gr. Cond.:U
Zilveren briefopener, sterling, met Amerikaanse munt, one dollar 1898.
Ronde sterlingzilveren 925/000 ,schaal op voet. 20e eeuw MT.:Edwards. H.15cm., ca.166 gr.
Drie delen plated 20e eeuw; 2x Jugendstil ca. 1910 met bloemendecor met kristallen onderbak (1 scheur) en 1x bonbonschaal 12-24cm. Cond.: R
Parelcollier, cultive, ø 7 mm, met GG 585/000 bewerkte bolsluiting ca ø 10 mm. Lengte 80 cm.
Broche met GG 585/000 gourmetschakels, hol bevestigd aan een double collier.
Twee trouwringen, GG, 585/000. Beiden wat bolle modellen. ø 58 en ø 59. Samen ca 5,9 gr.
Ring GG, 585/000, vermaakte trouwring met in het midden met een briljant ca 0.10 crt. ca. 3,3 gr.
Doosje met daarin een zilveren choker en hanger met markesiet. 2 schmuckkettingen, diverse broches en clips
Twaalf sieraden met groene stenen/kralen. colliers hanger armband ringen broches.
Ring GG 585/000, met 47 briljant geslepen diamanten, totaal ca. 0.75 crt. SI/W. De stenen zijn gezet in een ruitvorm, welke is gerhodineerd. ø 53, ca.4 gr.
Bijzonder onedel collier met diverse kleuren stenen. lengte ca 62 cm.