Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Eiken etagere
Resultaat: 200 EUR

Antieke eikenhouten Mechelse etagere, ca.1880, met handgestoken leeuwekoppen en koperen ringen. Meubel heeft 1 grote lade en een tussenplank. In goede originele staat. 106x125x52cm.

Kast
Resultaat: 200 EUR

Eikenhouten Franse buffetkast ca. 1880 met prachtig snijwerk in de panelen en volle zuilen. In zeer goede originele staat 238x52x137cm. Cond.: G

Wortelnoten tafeltje
Resultaat: 200 EUR

Vroeg Engelse wortelnoten fineer theetafel 1e helft 19e eeuw met lade en uitschuifbare zijbladen. In zeer goede originele staat, lichte fineerschade 77x77x52cm. Cond.: G

Bureau
Resultaat: 200 EUR

Engels eikenhouten rol-schrijfbureau (D-model) ca. 1910, aan 1 zijde met 4 lades en aan andere zijde lade en deurtje 100x150x72cm. In originele staat Cond.: R-G

Kussenkast
Resultaat: 200 EUR

Oude eikenhout fineer kussenkast met ranken 2e helft 20e eeuw in goede staat 190x173x60cm. Cond.: G

Henri Deux eiken buffet
Resultaat: 200 EUR

Antiek Frans eikenhouten buffet met handgestoken panelen en zuilen, origineel beslag en sloten, ca. 1880, In goede originele staat. 215x137x53cm.

Chiffoniere
Resultaat: 200 EUR

Prachtige Duitse Jugendstil ladenkast, gesigneerd Lichtken Friedrichs Coln. Van eikenhout met bewerkte lijsten in goudkleur en ringbeslag ca. 1900. "Herrenkommode" in goede originele staat 150x60x91cm...

Chesterfield bank
Resultaat: 200 EUR

Oud lederen Chesterfield bank, middenrbuin in goede staat 74x84x200cm. Cond.: G

Dekenkist
Resultaat: 200 EUR

Antieke Twents dekenkist van eikenhout met handgestoken panelen 18e eeuw. In goede originele staat met slot en sleutel 74x74x154cm. Cond.: G

Bronzen kat
Resultaat: 200 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw, gesigneerd Francois Pompon, voorstellend een katachtige, gemonteerd op zwart marmeren voet 46x31x23cm. Cond.: G

Chinese schaal ca. 1900
Resultaat: 200 EUR

Grote Chinese Kantonese porseleinen schaal ca. 1900 beschilderd met bloemen, vlinders, vogels en gouddecor. Mooie kwaliteit in goede staat 17xø41cm. Cond.: G

Platelen oorkan
Resultaat: 200 EUR

Grote Gouda platelen schenkkan, jaarteken 1923 door Henri Breetveld. Schilder C.A. Prins 24xø11cm. Cond.: G

Dresden figuur
Resultaat: 200 EUR

Grote antieke Dresden porseleinen figuren groep, ca.1900, minimale beschadigingen a.d. rok en bloemen. 21x27x16 cm., Cond.:R/G

Chin. vaas, paradijsvogel
Resultaat: 200 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas ca.1900 met paradijsvogel en bloemendecor. Lichte randschade in glazuur.42xø19cm. Cond.:G

Chin. vaas, pauwdecor
Resultaat: 200 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas, ca.1900 met pauw en bloemendecor. 41x19 cm., Cond.:G

2 Aardewerk vazen
Resultaat: 200 EUR

Twee Franse handbeschilderde vazen met bloemendecor en gouddecor ca. 1880, beide vazen beschadigd 40x18xø17cm. Cond.: M-R

Schilderij
Resultaat: 195 EUR

J. Kaemmerer ca. 1930, olieverf op linnen, dorpsgezicht met figuur 18x24cm. Cond.: G

Collier en kruis GG
Resultaat: 190 EUR

Collier GG 585/000, antieke schakel, met een kruis van schuimgoud ca 5cm lang. Lengte collier 42 cm. ca 9,2 gr.

Collier GG, ovale schakels
Resultaat: 190 EUR

Collier GG 585/000, ovale schakel met bewerking. Lengte 42 cm. ca 10,6 gr

Zilveren visschep
Resultaat: 190 EUR

Fraaie antieke Hollands zilveren visschep met ebbenhouten heft, 835/000 grootkeur, Jaarletter:S 1827, MT:onleesbaar. L.36cm., Ccond.:G

Zilveren bewerkte dekseldoos
Resultaat: 190 EUR

Zilveren etui met springveer mechaniek en knipsluiting, voorzijde bewerkt met geoxideerde florale motieven. Achterzijde hamerslag afgewerkt 800/000. Geheel met de hand v ervaardigd, ca. 87gr. 8x6.5x1....

Horloge GG dames
Resultaat: 190 EUR

Horloge, GG, dames model. Langwerpige kast, met een rond klokje in het midden ø 15mm. Aan de kast zit een open gewerkte fijne schakelband met bakslot en veiligheid. ca 14,5 gr. Lengte 17,5 cm.

2 Delen zilver
Resultaat: 190 EUR

Sterling zilveren presenteerblad en gelobd bakje op voet, 925/000, Mexico. Samen ca. 431 gr. blad: 27.5x18cm., bakje ø10cm., Cond.:U

Ronald Frijling, Oosterse voorst.
Resultaat: 190 EUR

Ronald Frijling (Java 1917 - 1941), olieverf op linnen, Javaans riviergezicht met figuur 40x60cm. Cond.: G