Collier GG 585/000, gourmetschakels, met GG hanger 585/000 fantasiemodel met parel. ca 12,1gr. Lengte 50 cm.
Collier bestaande uit Chrysocolla kralen, 6 mm, met WG, 750/000, slot met groen steentje. Aan het collier hangt een 19e eeuwse hanger met diamant in de vorm van een bloem.
Bloedkoralen armband, tonnetjes model, 4 rij-ig met GG slot met grote ronde bloedkoraal. Lengte ca 18 cm. De armband is voorzien van een GG veiligheidsketting. En een bloedkoralen straafjescollier met...
Grote Franse zwart marmeren pendule ca. 1870 met compositie metalen romantische voorstelling van vrouw met kind en roos. Tevens koekkoeksneste met 2 koekkoeken. 8-Daags uurwerk Parijs, pendule is gaaf...
Oud 3-delig notenkleurig barok stijl bankstel met goede stoffering met bloemmotief. 9x180x78cm., en 93x73x72cm.
Aparte Louis Quinze stijl commode met groen marmeren blad. Notenhout fineer, ingelegd met diverse houtsoorten aan het front en grote pronkvaas etc. Bronzen grepen en armaturen 20e eeuw in zeer goede s...
Bijzondere grote keramieken geglazuurde vaas met tweedimensionaal druivenranken decor en 4 grepen ca. 1910. Druivenranken zijn van tin, gesigneerd A. Cliczal. Bodem van de vaas is ook gesigneerd 42xø2...
Mansvelt Beck ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen (oude bedoeking), stilleven 67x50cm. Cond.: G
Duitse staande notenhouten Grunderzeit kapstok ca. 1880 in goede originele staat 193cm.
Armband, GG 585/000, Pantera model 3 rijig, 6 mm breed. ca 10,6 gr. Lengte 18,5cm. De armband heeft een bakslot en een veiligheidsachtje.
Jan Cremer (1940 - ), reproductie op papier, eigen compositie 88x70cm. Cond.: G
Pieter Vierhout (Almelo), olieverf op linnen, "Provence" 70x90cm. Cond.: G
König? Duitse school, stadsgezicht met koets bij lantaarnlicht 62x81cm. Cond.: G
Monogram H. Duitse School (verso W. Horchler Kl. Slintel), olieverf op linnen, Hamlen Land 46x87cm. Cond.: R
Bronzen weegschaal 20e eeuw met kaarskandelaar en kersenhouten voet 60x40x18cm. Cond.: G
Groot kavel divers blikken spoorweg-speelgoed van Märklin etc.; 1x lok + 2 tenders, 2x seinpalen, diverse wagons, rails etc. Cond.: van Matig tot Goed.
Grote Annette Himstedt kunstnaarspop genaamd Melvin 1994, met originele kleertjes, doos en certificaat. L. 74 cm. In zeer goede originele staat.
Groot Frans klokkenstel ca. 1880 van roodmarmer met compositie metalen figuur en kandelaars, 8-daags uurwerk. Bij pendule zijn de pootjes ingekort, stukje af van de hand van het figuur, delen van kand...
Eikenhouten Friese staartklok 19e eeuw, met wekkerfunctie. Mooie kast, in goede originele staat. 132x35x24cm.
Neo renaissance ronde bijzettafel ca. 1910 met leeuwekoppen en leeuwepoten van notenfineer en beuken ø94x79cm. Deel van de complete kamer Cond.: G