Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Collier GG met hanger parel
Resultaat: 220 EUR

Collier GG 585/000, gourmetschakels, met GG hanger 585/000 fantasiemodel met parel. ca 12,1gr. Lengte 50 cm.

Chrysocolla collier met hanger diamant
Resultaat: 220 EUR

Collier bestaande uit Chrysocolla kralen, 6 mm, met WG, 750/000, slot met groen steentje. Aan het collier hangt een 19e eeuwse hanger met diamant in de vorm van een bloem.

Bloedkoralen armband en collier
Resultaat: 220 EUR

Bloedkoralen armband, tonnetjes model, 4 rij-ig met GG slot met grote ronde bloedkoraal. Lengte ca 18 cm. De armband is voorzien van een GG veiligheidsketting. En een bloedkoralen straafjescollier met...

4x Zilver China
Resultaat: 220 EUR

Vier zilveren munten China ( 1 van 250)

A. Heyboer, haan
Resultaat: 220 EUR

Anton Heyboer, acryl op papier, haan 40x35cm. Cond.: G

Franse pendule
Resultaat: 220 EUR

Grote Franse zwart marmeren pendule ca. 1870 met compositie metalen romantische voorstelling van vrouw met kind en roos. Tevens koekkoeksneste met 2 koekkoeken. 8-Daags uurwerk Parijs, pendule is gaaf...

Bankstel barokstijl
Resultaat: 220 EUR

Oud 3-delig notenkleurig barok stijl bankstel met goede stoffering met bloemmotief. 9x180x78cm., en 93x73x72cm.

Ingelegde commode
Resultaat: 220 EUR

Aparte Louis Quinze stijl commode met groen marmeren blad. Notenhout fineer, ingelegd met diverse houtsoorten aan het front en grote pronkvaas etc. Bronzen grepen en armaturen 20e eeuw in zeer goede s...

Art Deco vaas met tin
Resultaat: 220 EUR

Bijzondere grote keramieken geglazuurde vaas met tweedimensionaal druivenranken decor en 4 grepen ca. 1910. Druivenranken zijn van tin, gesigneerd A. Cliczal. Bodem van de vaas is ook gesigneerd 42xø2...

Mansvelt Beck ca. 1900
Resultaat: 210 EUR

Mansvelt Beck ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen (oude bedoeking), stilleven 67x50cm. Cond.: G

Staande kapstok
Resultaat: 210 EUR

Duitse staande notenhouten Grunderzeit kapstok ca. 1880 in goede originele staat 193cm.

Armband GG pantera
Resultaat: 200 EUR

Armband, GG 585/000, Pantera model 3 rijig, 6 mm breed. ca 10,6 gr. Lengte 18,5cm. De armband heeft een bakslot en een veiligheidsachtje.

8x Zilver Victoria
Resultaat: 200 EUR

Acht zilveren munten Victoria

Jan Cremer, repro gelim.
Resultaat: 200 EUR

Jan Cremer (1940 - ), reproductie op papier, eigen compositie 88x70cm. Cond.: G

Pieter Vierhout, Provence
Resultaat: 200 EUR

Pieter Vierhout (Almelo), olieverf op linnen, "Provence" 70x90cm. Cond.: G

Schilderij, straatgezicht
Resultaat: 200 EUR

König? Duitse school, stadsgezicht met koets bij lantaarnlicht 62x81cm. Cond.: G

Monogram H.
Resultaat: 200 EUR

Monogram H. Duitse School (verso W. Horchler Kl. Slintel), olieverf op linnen, Hamlen Land 46x87cm. Cond.: R

Weegschaal
Resultaat: 200 EUR

Bronzen weegschaal 20e eeuw met kaarskandelaar en kersenhouten voet 60x40x18cm. Cond.: G

Molensteen
Resultaat: 200 EUR

Grote zandsteen molensteen 19e eeuw in goede staat ø98cm.

Divers Märklin etc.
Resultaat: 200 EUR

Groot kavel divers blikken spoorweg-speelgoed van Märklin etc.; 1x lok + 2 tenders, 2x seinpalen, diverse wagons, rails etc. Cond.: van Matig tot Goed.

Pop Annette Himstedt
Resultaat: 200 EUR

Grote Annette Himstedt kunstnaarspop genaamd Melvin 1994, met originele kleertjes, doos en certificaat. L. 74 cm. In zeer goede originele staat.

Frans klokkenstel
Resultaat: 200 EUR

Groot Frans klokkenstel ca. 1880 van roodmarmer met compositie metalen figuur en kandelaars, 8-daags uurwerk. Bij pendule zijn de pootjes ingekort, stukje af van de hand van het figuur, delen van kand...

Friese staartklok
Resultaat: 200 EUR

Eikenhouten Friese staartklok 19e eeuw, met wekkerfunctie. Mooie kast, in goede originele staat. 132x35x24cm.

Tafel met leeuwekoppen
Resultaat: 200 EUR

Neo renaissance ronde bijzettafel ca. 1910 met leeuwekoppen en leeuwepoten van notenfineer en beuken ø94x79cm. Deel van de complete kamer Cond.: G