Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Beeld, Garnier
Resultaat: 250 EUR

Bronzen figuur ca. 1890, gesigneerd Garnier. Voorstellend een Franse boer op klompen met gereedschap en hoed. In goede staat 28,5x10x10,5cm. Cond.: G

2 Glazen 18e eeuw
Resultaat: 250 EUR

Twee 18e eeuwse Hollandse gegraveerde glazen. 1 x, De groote visserij met prachtige gravering van schepen en figuren (voet beschadigd) en 1x met gravering Het Welvaren van de leerlooijerijen. (G) 18x7...

4 Bordjes, Weens vb.
Resultaat: 250 EUR

Vier oude porseleinen sierbordjes, Victoria Czecho-Slowakia 1e helft 20e eeuw met gouddecor en romantische figurenvoorstelling ø16cm. Cond.: G

Grote vaas, bloemendecor
Resultaat: 250 EUR

Grote porseleinen Chinese vaas, ca.1900, met bloemen en vaas decor in blauw.In goede originele staat. 58xø 23cm.

Onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 245 EUR

Onduidelijk gesigneerd Duitse School, olieverf op linnen, zeilboten op zee 70x80cm. Cond.: G

Paarden leder
Resultaat: 245 EUR

Zeldzaam antiek parade-paardentuig 19e eeuw met kleed en goudbrocant hoofdtuig met divers koperen sierwerk. Stijgbeugels, brons met sierwerk, medaillons, familiewapen etc. Cond.: G

Y-collier GG met citrien
Resultaat: 240 EUR

Y-collier, GG 750/000, Bewerkt collier ø 2mm met aan de onderzijde een knoop waarin een emerald geslepen citrien bevestigd is. Daaronder hangen twee kwarstjes. ca 12,1 gr. Lengte 50 cm.

4x Zilver China
Resultaat: 240 EUR

Vier zilveren munten China (1 van 250)

Beeld, man met paard
Resultaat: 240 EUR

Bronzen figuur 19e eeuw, ongesigneerd. Voorstellend een man met paard in landschap met mand en gereedschap. Tweekleurig brons en in zeer goede originele staat. Gemonteerd op marmeren voet 23x28x13cm. ...

9 Deel glas
Resultaat: 240 EUR

Negen delen oud glaswerk o.a; 3x Copier Leerdam bolle vaas, 1x Verboeket Maastricht vaasje en 5x ongemerkte vazen 8-32cm. Cond.: G

Meissen dekselschaal
Resultaat: 240 EUR

Prachtige stad meissen dekselterrine , bijzondere kwaliteit, handbeschilderd met bloemen en gouddecor. Gemonogrammeerd: D.R of P.P., ca. 1890 in uitstekende staat. 18x32x27 cm.

Armband GG gorumet met jasseron
Resultaat: 230 EUR

Armband GG, 585/000, Gourmetschakel met aan de beide kanten een fijne jasseronschakel. De armband is voorzien van een bakslot, een veiligheidsachtje en een veiligheidsketting. ca 13,35 gr, lengte 18 c...

3 Zakhorloges
Resultaat: 225 EUR

Drie zakhorloges: 1 zilveren zakhorloge, met volledige bewerkte achterzijde en zijkant ca ø 3,8 cm. met goudkleurige bewerking op de plaat. 1 zilveren zakhorloge met centrale secondewijzer. ca ø 5 cm....

C. Cornelisz, stilleven rozen
Resultaat: 225 EUR

C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met rozen 13x18cm. Cond.: G

Schilderij Mahnce, stilleven
Resultaat: 225 EUR

Mahnckie, ca. 1900, Duitse of Hongaarse school? olieverf op linnen. Stilleven met bokaal, bloemen en fruit. 100x70cm., Cond.:G

Pit van Loo, groot
Resultaat: 225 EUR

Pit van Loo (Winsum 1905 - ), olieverf op linnen, rups bij vogel op boom bij ondergaande zon 78x58cm. Cond.: G

Bordenrek
Resultaat: 225 EUR

Antiek Bretons eikenhouten handgestoken bordenrek met koppen, ca.1880, in goede staat. 71x100x8cm.

Friese staartklok
Resultaat: 225 EUR

Hollandse Friese staartklok met eiken kast, originele patina en mooie handbeschilderde wijzerplaat. Met wekkerfunctie Cond.: G

Friese stoelklok
Resultaat: 225 EUR

Grote Hollandse Friese stoelklok 2e helft 20e eeuw. Handbeschilderd met maanstand en wekkerfunctie in zeer goede staat 80x40x25cm. Cond.: G

Henry Deux buffet
Resultaat: 225 EUR

Frans Henry Deux buffet ca. 1880, notenhout fineer met volle zuilen, tussenstuk en hekje. Origineel beslag en goede originele staat 240x140x48cm. Cond.: G

Snijwerk India
Resultaat: 225 EUR

Indiaas houtsnijwerk uit een tempel ca. 1900 voorstellend een veelarmige boedha met 4 figuren 61x35x7cm. Cond.: G

Marmeren beeld
Resultaat: 225 EUR

Marmeren beeld 19e eeuw voorstellend een vrouw met bloemen 47x30x14cm. Cond.: G

Bierkruik man
Resultaat: 225 EUR

Duitse Westerwald steengoed bierpul met deksel en tinnen armatuur ca. 1890. Voorstellend een officier met zwaard (bodemrand gelijmd) 22x14x11cm. Cond.: R

3 Karaffen
Resultaat: 220 EUR

Drie in elkaar passende geëtste karaffen in silver plated rijkelijk bewerkte inzetbak. Bak ø 14cm, H.6.5cm., Karaffen H.,21 cm., 1 stop is gelijmd.