Bronzen figuur ca. 1890, gesigneerd Garnier. Voorstellend een Franse boer op klompen met gereedschap en hoed. In goede staat 28,5x10x10,5cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse Hollandse gegraveerde glazen. 1 x, De groote visserij met prachtige gravering van schepen en figuren (voet beschadigd) en 1x met gravering Het Welvaren van de leerlooijerijen. (G) 18x7...
Vier oude porseleinen sierbordjes, Victoria Czecho-Slowakia 1e helft 20e eeuw met gouddecor en romantische figurenvoorstelling ø16cm. Cond.: G
Grote porseleinen Chinese vaas, ca.1900, met bloemen en vaas decor in blauw.In goede originele staat. 58xø 23cm.
Onduidelijk gesigneerd Duitse School, olieverf op linnen, zeilboten op zee 70x80cm. Cond.: G
Zeldzaam antiek parade-paardentuig 19e eeuw met kleed en goudbrocant hoofdtuig met divers koperen sierwerk. Stijgbeugels, brons met sierwerk, medaillons, familiewapen etc. Cond.: G
Y-collier, GG 750/000, Bewerkt collier ø 2mm met aan de onderzijde een knoop waarin een emerald geslepen citrien bevestigd is. Daaronder hangen twee kwarstjes. ca 12,1 gr. Lengte 50 cm.
Bronzen figuur 19e eeuw, ongesigneerd. Voorstellend een man met paard in landschap met mand en gereedschap. Tweekleurig brons en in zeer goede originele staat. Gemonteerd op marmeren voet 23x28x13cm. ...
Negen delen oud glaswerk o.a; 3x Copier Leerdam bolle vaas, 1x Verboeket Maastricht vaasje en 5x ongemerkte vazen 8-32cm. Cond.: G
Prachtige stad meissen dekselterrine , bijzondere kwaliteit, handbeschilderd met bloemen en gouddecor. Gemonogrammeerd: D.R of P.P., ca. 1890 in uitstekende staat. 18x32x27 cm.
Armband GG, 585/000, Gourmetschakel met aan de beide kanten een fijne jasseronschakel. De armband is voorzien van een bakslot, een veiligheidsachtje en een veiligheidsketting. ca 13,35 gr, lengte 18 c...
Drie zakhorloges: 1 zilveren zakhorloge, met volledige bewerkte achterzijde en zijkant ca ø 3,8 cm. met goudkleurige bewerking op de plaat. 1 zilveren zakhorloge met centrale secondewijzer. ca ø 5 cm....
C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met rozen 13x18cm. Cond.: G
Mahnckie, ca. 1900, Duitse of Hongaarse school? olieverf op linnen. Stilleven met bokaal, bloemen en fruit. 100x70cm., Cond.:G
Pit van Loo (Winsum 1905 - ), olieverf op linnen, rups bij vogel op boom bij ondergaande zon 78x58cm. Cond.: G
Antiek Bretons eikenhouten handgestoken bordenrek met koppen, ca.1880, in goede staat. 71x100x8cm.
Hollandse Friese staartklok met eiken kast, originele patina en mooie handbeschilderde wijzerplaat. Met wekkerfunctie Cond.: G
Grote Hollandse Friese stoelklok 2e helft 20e eeuw. Handbeschilderd met maanstand en wekkerfunctie in zeer goede staat 80x40x25cm. Cond.: G
Frans Henry Deux buffet ca. 1880, notenhout fineer met volle zuilen, tussenstuk en hekje. Origineel beslag en goede originele staat 240x140x48cm. Cond.: G
Indiaas houtsnijwerk uit een tempel ca. 1900 voorstellend een veelarmige boedha met 4 figuren 61x35x7cm. Cond.: G
Marmeren beeld 19e eeuw voorstellend een vrouw met bloemen 47x30x14cm. Cond.: G
Duitse Westerwald steengoed bierpul met deksel en tinnen armatuur ca. 1890. Voorstellend een officier met zwaard (bodemrand gelijmd) 22x14x11cm. Cond.: R
Drie in elkaar passende geëtste karaffen in silver plated rijkelijk bewerkte inzetbak. Bak ø 14cm, H.6.5cm., Karaffen H.,21 cm., 1 stop is gelijmd.