Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Bing spoorwegstation
Resultaat: 275 EUR

Twee delen blikken spoorweg speelgoed Duitsland; 1x vroeg GBN (Bing) spoorwegstation ca. 1910 met originele lithografie in redelijke staat 21x26x17cm. en 1x spoorwegsein met dubbele bel ongemerkt in r...

Amsterdamse schoolklok
Resultaat: 275 EUR

Prachtige messing art-deco klok met beschilderde messing wijzerplaat ca. 1920, 8-daags uurwerk met gongslag. In geheel originele staat. 26x33x18cm.

Boulle speeltafel
Resultaat: 275 EUR

Prachtige 19e eeuwse Franse Boulle techniek speeltafel met koper inlegwerk. Blad licht beschadigd, verder in goede originele staat 79x85x46cm. Cond.: G

Gedraaide zuil
Resultaat: 275 EUR

Piedestal ca. 1920 van notenhout met getorste voet staand op bloemvormige bewerkte voet 103xø36cm.

Gedraaide zuil
Resultaat: 275 EUR

Piedestal ca. 1920 met getorste voet staand op drie leeuwepoten (eiken met beuken) 94x38cm. Cond.: G

Lederen bank L.P.
Resultaat: 275 EUR

Notenhouten Louis Philippe bank ca. 1870 met kroon. Bekleed met bruin leer. het meubel is in goede staat 120x180x87cm.

Wit heilig beeld, 18e eeuw
Resultaat: 275 EUR

Heilig houten beeld 18e eeuw barok Duitsland, gedeeltelijk gerestaureerd 29x10x9cm. Cond.: R

Groot beeld, gaper
Resultaat: 275 EUR

Grote oude houtgesneden handbeschildere apothekers Gaper 20e eeuw 52x32x25cm. Cond.: G

Porseleinen Goebel hond
Resultaat: 275 EUR

Prachtige grote Goebel keramieken Sint Bernard hond. Goebel W.Germany 30026-35, 30x49x13cm., Cond.:G

2 Satsuma vazen
Resultaat: 275 EUR

Twee keramieken Satsuma vazen met bloemendecor en musicerende geisha's met gouddecor 25xø14cm. Cond.: G

Porseleinen pendule
Resultaat: 260 EUR

Frans porseleinen pendule met 3 musicerende putti en gouddecor. 8-Daags uurwerk, wijzerplaat is gesigneerd F.L. Huissier, St. Georges de Reintenbault. In goede staat 46x38x18cm. Cond.: G

Zilveren lepeldoos
Resultaat: 250 EUR

Zilveren lepeldoos geheel geribbeld op 4 geribbelde bolpootjes. Fraaie gravering aan binnenzijde deksel en blauwe veloursbekleding. MT:. H. van Halteren Schoonhoven 835/000 anno 1837, ca. 166gr. 12,5x...

66x Chinees divers
Resultaat: 250 EUR

Zesenzestig diverse munten China

Piet Cottaar
Resultaat: 250 EUR

Piet Cottaar (1878 Delft - 1950 Rotterdam), olieverf op linnen, vaas met bloemen 40x50cm. Cond.: G

Leo Vierhout, boerderij Delden
Resultaat: 250 EUR

Leo Vierhout, olieverf op linnen, Provence 50x70cm. Cond.: G

Anton Heyboer, bruid
Resultaat: 250 EUR

Anton Heyboer, dekkende waterverf op papier, bruid 39x30cm. Cond.: G

Sigarendoosje Humidor
Resultaat: 250 EUR

Antieke Humidor, ca. 1880, notenfineer met intarsia, met 4 schuiflades om sigaren in te leggen. In zeer goede originele staat. 19x28x19 cm.

Dagobert Duck
Resultaat: 250 EUR

Grote kunststoffen Dagobert Duck 50-er/60-er jaren. Lichte cracele bij snavel 46x52x33cm. Cond.: G

Klokkenstel
Resultaat: 250 EUR

Groot bronzen pendulestel ca. 1950, met 8-daags uurwerk, wijzerplaat met emaille cartouches (cartouche nr. 11 mist) en twee kandelaars 6-lichts. In goede staat. 61x36x15 en 68x30x30cm.

Tafelklok, WM
Resultaat: 250 EUR

Grote Duitse notenhouten tafelklok ca. 1900 met Westminster slagwerk. Uurwerk gemerkt Würtemberg met kwartierslag (uurwerk moet worden gereinigd). In goede originele staat 48x33x21cm. Cond.: G

Tafeltje, gevleugelde voeten
Resultaat: 250 EUR

Antiek Renaissance stijl bijzettafel met gevleugelde engelen op de poten verwerkt en 1 grote putti centraal. Rondom bewerkt met klauwpoten. Goudkleurig geschilderd met blauwe stof in het blad. 73xø60c...

Mahonie vitrine
Resultaat: 250 EUR

Antieke Duitse mahoniehout fineer Louis Philippe vitrinekast met originele tollen, kroon, glas en lade. In goede originele staat 199x110x43cm.

Oude piedestal
Resultaat: 250 EUR

Oude piedestal ca. 1920 met getorste zuil (notenhout?) 106xø40cm. Cond.: G

Egyptisch kleed 410x300
Resultaat: 250 EUR

Zeer groot oud Perzisch kleed, creme/bruin/grijs/oker in goede staat 290x430cm. Cond>: G