Twee antieke Hollands zilveren taartvorken 835/000. elkmeisje jaarletter: W 1931, MT.: Alex Meijer Schoonhoven, Zeilschip jaarletter: X 1932, fa. Hooykaas. L.19cm., samen ca. 100 gr. Cond.:U
Antiek Hollands zilveren trekpotje met scharnierende deksel, afgewerkt met parelrand 835/000, Jaarletter: S 1877, MT: J.M.van Kempen&Zonen Voorschoten, H.10xø10cm., ca. 305gr. Cond.:U
Ring GG, 585/000, met rechthoekige bovenzijde, gerhodineerd met in het midden een briljant en daar omheem bewerking. ø 55, ca 2.2 gr
Staafbroche, GG 585/000, 19e eeuws model met diamanten, oudslijpsel en kleine parels. Lengte 4,8 cm. ca 2 gr.
Ring zilver 925/000, gerhodineerd strak slagmodel met grote zirconia. ca 7.8 gr.
Oorstekers, zilver/gerhodineerd, 925/000 met langwerpig geslepen zirconias. Lengte 2 cm, ca 10 gr.
Zilveren broche met dubbele knoppen en een zilveren gesp met filigrain en diverse knoppen. ca 43 gr.
Ring GG, 833/000, slagmodel met donkere steen. ø 57.ca 1,3 gr.
Twee Hollands zilveren petit-fours scheppen zwaar bewerkt, 835/000. Beiden in Schoonhoven vervaardigd, 1929 (jaarletter: T) en 1934 (jaarletter Z) samen ca.86gr., L.19cm., Cond.:U
Zilveren poederdoos 835/000, begin 1900, ø8cm. 1cm. dik