Oude Duitse Cellba celluloid meisjespop in goede originele staat met glazen ogen 35cm. Cond.: G
Oude porseleinen pop 1e helft 20e eeuw met porseleinen hoofd, buste, onderarmen en onderbenen. Originele kleertjes 19cm. Cond.: G
Twee keer mooie Steiff, Mecki en Micki ca. 1950/1960 met kunststof koppen en vilten lichaam in goede originele staat (kleertjes iets vies) 17cm. Cond.: G
Oude Duitse Büschow en Beck celluloid babypop met vaste glazen ogen in goede staat (1 vinger is iets ingedrukt) 30cm. Cond.: G
Oude Duitse schildpad Inge met geschilderde ogen in zeer goede staat 24cm. Cond.: G
Oude mohair Steiff haas "Sunny" met glazen ogen ca. 1960 met draaibare kop in redelijk tot goede staat 21cm.
Grote Duitse schildpad pop Blonköpfchen, maat 56 op hoofd en lichaam, met slaapogen in zeer goede staat
Oude gelimiteerde mohair teddybeer "House of Nisbet special edition nr 1575-5000" in zeer goede staat 27cm. Cond.: G
Oude gelimiteerde mohair teddybeer Nisbet England 1990 nr. 144-5000 in zeer goede staat 32cm. Cond.: G
Twee Stratego spellen; 1x 1949 2e uitgave Smeets & Schippers compleet met bord (zwarte linnen band) en alle stukken op 1 rode na (houten voeten en rand afgesneden kartonnen) in redelijke conditie. Tev...
Diverse antieke tollen (12x), kloten (2x) en krijtborden (3x) 5-26cm. Cond.: G
Zeven oude Duitse poppen, compositie en celluloid 17-24cm. Cond.: G
Oude Duitse schilpadpop met mohair pruikje en Beierese kledendracht. Geschilderde ogen. (Voor op een fles, onder open, geen benen) 1 Handje mist. 21cm. Cond.: G
Zes stoffen figuren; 1x Steiff eekhoorn 10cm. ca. 1950, 1x pinguin 9cm. (Steiff?), 1x Kat 19cm. (Steiff?), 1x Poes 12cm. (Steiff?), 1x Konijn 11cm. (Steiff?) en 1x Hondje 15cm. (Steiff) Cond.: G
Oude Duitse schildpadpop Inge nr. 29 met originele kleding. Haarscheur in lichaam en hoofd Cond.: R
Doos met diverse auto's o.a grote vrachtwagen met oplegger, 14 Matchbox autootjes, en ca.15 andere auto's en aanhangers van andere merken. Cond.:G
Amsterdams staand horloge 18e-19e eeuw met zogenaamde viool-kast, mahoniefineer en bijzonder uurwerk. Dubbele bel, centrale secondenwijzer, wekkerfunctie, dagaanduiding, maanaanduiding en datumaandui...
Vuuvergulde 19e eeuwse lantaarnklok met horloge-uurwerk (vuurverguld messing) ca. 1820. In de vorm van een gevlochten kast met groot hengsel. Transparante glazen wijzerplaat waardoor het kaarslicht sc...
Monumentale empire pendule ca. 1820. Brons vuurverguld met 8-daags uurwerk en touwtjesslinger (slinger mist). Uurwerk gemerkt Deniere Paris, voorstellend een geleerde met olielamp en schrift Lois D'at...
Antieke notenhouten Franse kolompendule met inlegwerk, intarsia en vuurvergulde bronzen ornamenten, 8-daags uurwerk. 3 Koplijsten zijn weg, verder in goede originele staat. 54x27x16 cm., Cond.:G
Grote Franse Boulle pendule ca. 1880 met schildpad belijmd en koper inleg. Origineel bronzen ornamenturen, 8-daags uurwerk en half-uur slag. De pendule is in goede originele staat 63x30x12cm. Cond.: G
Frans marmeren pendulestel in Empire stijl ca. 1890 met 8-daags uurwerk, zonder slinger en bel. In goede staat 28,5x33x11cm. en 23x11x10cm. Cond.: G
Zeldzame vuurvergulde officiers wekker ca. 1800 met kwartierslag en 3 slagwerkhamers op dubbele gongveer (Empire). Rondom bewerkte kast op stelbare bolpootjes, zijkanten en achterkant met glas. De wi...
Franse pendule ca. 1880 met compositie metalen figuur van een stijgerend paard met vrouw. geheel staand op marmeren voet op pootjes. 8-Daags uurwerk (zonder slagwerk). In goede originele staat 55x38x2...