Kavel met 6 munten o.a; 1x haantjesduit Sumatra 1831, 1x Frankrijk Karel de 9e 1560-1574, 3x Turks/Arabische munten en 1 kerkelijke munt
Twee postzegelalbums o.a; ruimtevaart en Olympische sporten 31x22cm. Cond.: R
Monogram 16/10 '91, aquarel op papier, bloementak 39x29cm. Cond.: G
Rijke, olieverf op paneel, landschap met figuur op pad, 33x22cm., Cond.:G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, bergachtig landschap met kasteel 42x30cm. Cond.: R
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, schelpenvisser 20x27cm. Cond.: G
Gegraveerd tinnen 19e eeuws sierbord met stempels, bloemvaasmotief en geschulpte rand. In zeer goede staat ø30cm.
Cross chrome pen in originele doos in zeer goede staat 16x5,5x2cm.
Engelse messing dekseldoos met speciaal bronzen muntenslot (Engelse munten) 19e eeuw. Sleuteltje mist 14x19x14cm. Cond.: G
Houten Art Deco beschilderd dekselbakje met snijwerk (bruin/rood/zwart). Ongemerkt in zeer goede staat 7xø12cm. Cond.: G
Drie oude messing wandlampen (2x 2-lichts en 1x 1-lichts) in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw 24x28x17cm. en 24x20x5cm. Cond.: G
Oude majolica petroleumlamp met bronzen voet 2e helft 20e eeuw in Art Nouveau vormgeving (electrisch) 62xø23cm. Cond.: G
Japans lakwerk dekseldoosje 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat 5xø8cm.