Steengoed roompot 18e eeuw met glazuur in zeer goede staat 9x17x13cm. Cond.: G
Oude keramieken vaas met opengewerkte rand en verlopende glazuur ca. 1950. Gemerkt PKK in goede originele staat 20xø14cm.
Japanse imari vaas eind 19e eeuw. Handbeschilderd met bloemendecor en in de hals met twee figuurtjes. In de rand klein chipje(gelijmd), verder in goede conditie 38xø18cm.
Divers Chinees porselein 18e-19e eeuw (beschadigd) o.a; zalfpotje, miniatuurkommetje, schotel, dekselvaasje 2,5-21cm. Cond.: S
Chinees porseleinen bord 18e eeuw met blauw bloemendecor en lichte randschade ø23cm. Cond.: G
Grote Chinees porseleinen vaas 19e eeuw met kraanvogel in landschap. Hals gelijmd 45,5xø23cm. Cond.: M
Chinees porseleinen 18e eeuws 8-kantige schaal met landschapsmotief. bord is doormidden geweest en gekramd 20,3x20,3cm. Cond.: R
Groot keramieken Westerwald sierbord, gesigneerd Peter Dümler 1883, portret van Minerva ø37cm. Cond.: G
Drie Chinees keramieken gemberpotten met groen glazuur 6-kantig, 19e eeuw 9-13cm. Cond.: G
Acht porseleinen mocca-kopjes met onderschotel, Frankrijk o,a; Limoges met gouddecor en voorstellingen 20e eeuw ca. 9cm. Cond.: G
Antieke majolica bloempot Jugendstil, gemerkt Wessel Bonn 1026. groot stuk ingelijmd 22x25,5cm. Cond.: M
Vier Nymphenburg porseleinen eetborden met diverse landschapsmotieven 1e helft 20e eeuw in goede staat ø24cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse Chinese keramieken gemberpotjes met landschapsdecor 9xø9cm. Cond.: G
Drie onedele broches: 1 bestaande uit 2 halve guldens, 1 klassiek tafereel in een ovaal model en 1 breed ovaal model met bloemvoorstelling.
Vijftien plated vorken, Bruckmann bestecke, ca. 1900, in doos. 5x24x8cm.Cond.:G
Biesmarkcollier, met bollen, verlopend model, onedel. Lengte 44 cm.
Zilveren zoutlepeltje met verguld binnenbakje 835/000, ca. 5,5gr. L.: 7,5cm. Cond.: U