Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Strand, boten
Resultaat: 325 EUR

P. Renard 20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met bomschuit en figuren 30x40cm. Cond.: G

Marmeren pendule
Resultaat: 325 EUR

Franse pendule ca. 1870 in Louis Seize stijl met 8-daags uurwerk, gemerkt A.D. Mougin. De pendule is in originele staat 44x27x10cm. Cond.: G

Grunder tafelklok
Resultaat: 325 EUR

Grote notenhouten Junghans tafelklok met origineel brons ca. 1880 Grunderzeit. 8-Daags uurwerk met kwartierslag en dubbele gong. In goede originele staat 55x30x19cm. Cond.: G

Vrijslinger
Resultaat: 325 EUR

Mooie antieke Duitse eikenhouten vrijslinger, ca.1880 Grunderzeit, gemerkt G.W., In goede originele staat met originele kroon en tollen, met half-uur slag,96x41x20cm.

Dubbel Afrikaans beeld
Resultaat: 325 EUR

Antiek Afrikaans brons gegoten beeld van twee mannen met voorwerpen in de handen ca. 1900? 40x22x13cm. Cond.: G

Ronde ivoren doos
Resultaat: 325 EUR

Ivoren dekseldoos 19e eeuw met romantische voorstelling en bloemendecor aan de zijde en onderkant. 3xø8cm. Cond.: G

4x Zilver China
Resultaat: 320 EUR

Vier zilveren munten China

Zilveren schaal, groot
Resultaat: 300 EUR

Zilveren ajourgezaagde mand met geschulpte parelrand 835/000, MT.: D.J.Aubert, 's-Gravenhage, ca. 420 gr., 27.5x22.5x8cm./, Cond.:U

Jan Cremer, litho tulpen
Resultaat: 300 EUR

Jan Cremer (1940 - ) 31/121, lihtografie op papier, tulpen 72x55cm. Cond.: G

Jan Cremer, litho tulpen
Resultaat: 300 EUR

Jan Cremer (1940 - ) 31/125, lithografie op papier, tulpen 72x55cm. Cond.: G

Balinees meisje, ongesigneerd
Resultaat: 300 EUR

Restsignatuur onduidelijk, olieverf op paneel, Balinees meisje 25x20cm. Cond.: G

Pastel, naakt
Resultaat: 300 EUR

Steinlen, Duitse School, pastel op papier, vrouwelijk naakt 20x34cm. Cond.: G

Bronzen vaas, Historisme
Resultaat: 300 EUR

Grote bronzen Historisme pronkvaas (cachepot) van tweekleurig brons ca. 1880. Duits of Frans met leeuwekoppen aan de grepen. In goede originele staat 38x41xø26cm.

Engelse secretaire
Resultaat: 300 EUR

Eikenhouten Engelse schrijfsecretaire ca. 1800 in goede originele staat. Beslag van latere datum. Bandintarsia in de schuine klep verwerkt 107x100x51cm. Cond.: G

Grote petroleumlamp
Resultaat: 285 EUR

Bijzondere Jugendstil majolica hang-petroleumlamp met prachtig zweepslagmotief, gietwerk en prismaglazen stenen. Antieke beschilderde glazen kap en 3 kaarskandelaars 70x60x60cm( twee kettingen gebroke...

Heyboer
Resultaat: 280 EUR

Anton Heyboer, dekkende waterverf op papier, spetterkip 20x27cm. Cond.: G

Art Deco lamp
Resultaat: 280 EUR

Prachtige Art Deco hanglamp ca. 1930, zwart met nikkel. Mooie vormgeving in zeer goede originele staat 54x71x71cm. Cond.: G

Staande comtoise klok
Resultaat: 280 EUR

Franse 19e eeuwse staande comtoise klok met origineel beschilder klokkast in zeer goede originele staat. "Dupupet a Darney" 234x45x23cm. Cond.: G

Empire spiegel
Resultaat: 280 EUR

Empire spiegel ca. 1820 mahoniehout fineer. Grote latoenkoperen applicatie voorstellend DIana met hoorn des overvloeds. In goede originele staat 147x72cm.

Imari scheerbekken
Resultaat: 280 EUR

Antiek Japans imari scheerbekken 1e helft 19e eeuw mewt goud-en bloemdecor. In zeer goede staat 7.5x35x29cm., Cond.:G

Collier parel aquamarijn
Resultaat: 275 EUR

Zoetwaterparelcollier met kleine aquamarijnkraaltjes, om en om, met WG hanger met diamant oudslijpsel , in spiegelchaton met WG sluiting met parel. Lengte 42 cm

Zilveren fruitschaal
Resultaat: 275 EUR

Ovale zilveren 800/000 gelobde fruitschaal op 4 pootjes. Italiaans: Battuto Amano, 24x16x6.5 cm., ca. 350 gr., Cond.:U

8 Zilv. Chin. munten
Resultaat: 275 EUR

Acht diverse zilveren Chinese munten

Indisch kanon
Resultaat: 275 EUR

Oosters bronzen kanon ca., 1900 of ouder 76x16x36cm. Cond.: G