Moderne ijskoeler Alessi design Italië met tablet en flesopener (gebruikt) 33xø46cm. Cond.: G
Zilveren lepel met fraai Jugendstil gravering op voorzijde van de steel. Huwelijksgeschenk met inscriptie op de achterzijde van de steel. MT:. Arthur Schubert Breslau / Kraclaw D. ca. 1901. ca. 68gr. ...
Antieke Hollands zilveren mergboor met ivoren heft, 835/000 Grootkeur. Jaarletter: W : 1831, MT.:onleesbaar, L.22.5 cm., Cond.:U
Antieke Hollands zilveren mergboor, aan twee kanten bruikbaar, 835/000 Grootkeur, jaarletter: B: 1836, MT.:Johan Curvers, Rotterdam, ca. 64gr., L.21cm., Cond.:U
Oorhangers zilver 925/000, gerhodineerd. Chatelaine model met diverse gekleurde zirconias. Lengte ca 6,2 cm.
Collier zilver 925/000, met diverse zirconias. Aan het collier hangt een chatelainehanger, ca. 9 cm lang, met meerder zirconias in diverse kleuren. De chatelaine heeft een clip en het collier kan op ...
Ring, GG, 585/000, Strak model, wat recht lopend aan de bovenzijde met 2 balkjes aan de zijkant. Met in een rail 5 briljanten geklemd. Totaal 0.34 crt. ø 55, ca 4,8 gr
Y-collier, GG 750/000, Bewerkt collier ø 2mm met aan de onderzijde een knoop waarin een emerald geslepen citrien bevestigd is. Daaronder hangen twee kwarstjes. ca 12,1 gr. Lengte 50 cm.
Ring GG 585/000, fantasie slagmodel met 4 briljanten gezet in WG 4 poot-chatons. Totaal ca. 0.20 crt. ø 55. ca. 5 gr.
Collier met bloedkoraal. Verlopend met cylindervormige kralen. Voorzien van GG, 585/000, bolslot. Lengte 42 cm.
Ring WG 750/000, met een diamant, hoger op de ring gezet. Model lijkt een soort entouragering.ø 57. ca 3 gr.
Zoetwaterparelcollier met kleine aquamarijnkraaltjes, om en om, met WG hanger met diamant oudslijpsel , in spiegelchaton met WG sluiting met parel. Lengte 42 cm
Zilveren horlogeketting vermaakt tot 5 rij-ige armband met bakslot en 2 vergulde stukken in het midden. ca 21 gr.
Ring GG 750/000, met in het midden een ronde zetting met een briljant, ca 0.09 crt. ø 66. ca 4 gr.
Collier GG 585/000, Frans Gourmetschakel, verlopend naar het midden, van 6 naar 10 mm. ca 26,6 gr. Lengte 44 cm. Het collier is voorzien van een bakslot en twee veiligheidsachten
Albaster thora met zilveren monturen waarin halfedelstenen. Aanwijspunt amethist. L.24 cm., Cond.:U
Zilveren lepel met Jugendstil gravering op de voorijzde van de steel. Huwelijksgeschenk met inscriptie op de achterzijde van de steel. Onbekend meesterteken Duitsland ca. 78gr. L.: 23,5cm.
Mooie grote sauciere zilver 830/000, Göteborg,Schweden, 1920, MT:AEH, 10x25x18cm., ca.546gr.
Engels sterling zilveren koffiekan, 925/000, begin 1900. MT: Silversmiths Regentstreet Londen. H.21cm., ca. 551 gr. incl.handvat.
Hollands zilveren tasbeugel, 835/000. Grootkeur. Beugel is versierd met florale motieven en 4 vossen. ca 85 gr. Breedte 14.5cm. Cond. U
Bijzonder mooi Engels zilveren 19e eeuws dienblad op drie pootjesmet gewelfde geprofileerde rand 925/000 Jaarletter: I, MT: J.P.V., ca. 670 gr. ø25.5 cm., Cond.:U
Melkkan en suikerpot zilver 826/000, Denemarken 1911, Simon Groth, MT: MS&CO, met parelrand decor, en vogel-en florale gravure. H.11-11 cm., ø6-11.5cm., totaal ca.338gr.
Zilveren lepel met Jugendstil gravering op voorzijde van de steel. Huwelijksgeschenk met inscriptie op de achterzijde van de steel. Fabriek Reinhard Ruppertz Solingen (D) ca. 1903, ca. 64gr. L.: 22,5c...