Staten bijbel Oude en Nieuwe Testament- van Ravestijn 1637
Nieuwe Testament Hartgers 1653- in originele 17e eeuwse band met messing beslag. Prachtige kwaliteit
Louis Stutterheim 1873-1943 Den Haag, olieverf op karton 30x40cm Cond.: U
Haantjes comtaise klok 19e eeuws met vouwslinger uurwerk. Is recent compleet gereinigd. Emaille wijzerplaat beschadigd. Gesig. Jacoillot A Recay Sur Ource. 38x24x14cm.
Evert Rabbers (Hengelo 1875 - Enschede), olieverf op paneel, ekster met vlaamse gaai 37x47cm. Cond.: U
Grote Engelse zilveren schaal op voet met hengsel, Londen 1906,569gr.22x17x6cm
Biedermeier 3-zits bank, mahonie zgn. vlindermodel. 178x77x111cm.
Mahonie houten tweedeurs vertico. Compleet gerestaureerd. ca 1880. 136x98x43cm.
Groen gepatineerde zwaar bronzen lamp met kinderen en paddestoelen(fijn gedecoreerd). gesig. Wever. 38xØ23cm. Cond.: U
Ring GG 585/000 met briljanten 1.04ct,W/SI, Ø52, 3.3 gr.