Design saffier-briljant ring WG 750/000 met briljanten 0.44 ct TW/VSI, en saffieren 2.98ct voorzien van meesterteken,16.9 gr.(voormalige verk.prijs €3.796.-)
Klip oorstekers WG 750/000 met briljanten 0.80 ct TW/VSI, 6 gr.
Hanger PL950/000,GG750/000 met een diamant hart 0.66 ct Fancy yellow/SI aan een dubbele ketting PL950/000 L 42cm.,16.3 gr
Zilveren vestzakhorloge ca. 1800, William-West, snek savonette. Geen orig. minutenwijzer sleutel ontbreekt
Zilveren Hollandse theepot. Van Kempen, Voorschoten 1976,404gr.h16cm, ø13cm
Klip oorstekers GG 585/000 met ieder 7 briljanten 0.30 ct TW/VSI 12.8 gr.
Klipoorstekers GG 750/000 met briljanten 0.12 ct TW/VSI, 8.8 gr.
Klapcreolen GG 585/000 met briljanten 0.76 ct W/SI 9.5 gr.
Klapcreolen GG 585/000 met diamant baquettes 1.01 ct W/SI, 6.4 gr.
Ajour gezaagde zilveren broodmand met parelrand. Duitsland 800/00,301 gr., 26x15x6-9cm
Gesatineerde Belgische zilveren aspergetang met bladgravering,131 gr.,l.24cm
Design hanger gesign.Otto Kern, Japis hart met GG750/000 oog, met 3 briljanten ca.0.13 ct. TW/VS, L95 mm,159 gr. Uniek
Hanger GG585/000 met goudtopaas in navetteslijpsel, briljant 0.02ct TW/SI
Oorstekers GG585/000 met goudtopaas in navette slijpsel,met briljant 0.02ct 6.1 gr.
Zilveren servies 0,835 w.o; 1x koffiekan,H17, 1x melkkannetje H 7.5 en 1x suikerpot H 8 cm.ca. 1910 Empire stijl in goede staat, 750gr.,
Ring WG585/000 ,18 oranje-bruine granaten, briljanten 0.52ct W/SI Ø55, 13.4 gr.
Saffier- briljant armband WG 585/000 met 20 gefacceteerde saffieren 1.16 ct en 28 briljanten 0.46 ct.W/SI L 18cm.,8.3 gr. met kast slot en veiligheidssluiting
Armband WG 585/000 met briljanten en diamant baquettes 4 ct.,W/SI ,L 19cm,16 gr.
Saffier-briljant armband WG 585/000 met 19 saffier cabochons 24 ct. en 38 briljanten 0.76 ct W/SI , L 18 cm.,19.7 gr.