Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

02. Januariveiling 2010

Veiling op vrijdag 8 januari 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

visschep
Startprijs 425 EUR

Antieke Hollandse zilveren visschep 1821,115gr.,l33cm,

doos lepeltjes
Resultaat: 125 EUR

Doosje met 12 antieke Hollandse zilveren lepeltjes,

Ring WG saffier
Startprijs 500 EUR

Design saffier-briljant ring WG 750/000 met briljanten 0.44 ct TW/VSI, en saffieren 2.98ct voorzien van meesterteken,16.9 gr.(voormalige verk.prijs €3.796.-)

Klipoorsteker WG bril.
Startprijs 450 EUR

Klip oorstekers WG 750/000 met briljanten 0.80 ct TW/VSI, 6 gr.

Hanger PL950/000,GG750/000 aan ketting
Startprijs 980 EUR

Hanger PL950/000,GG750/000 met een diamant hart 0.66 ct Fancy yellow/SI aan een dubbele ketting PL950/000 L 42cm.,16.3 gr

Zilveren vestzakhorloge ca. 1800
Resultaat: 280 EUR

Zilveren vestzakhorloge ca. 1800, William-West, snek savonette. Geen orig. minutenwijzer sleutel ontbreekt

theepot
Startprijs 275 EUR

Zilveren Hollandse theepot. Van Kempen, Voorschoten 1976,404gr.h16cm, ø13cm

Klip oorstekers GG bril.
Startprijs 320 EUR

Klip oorstekers GG 585/000 met ieder 7 briljanten 0.30 ct TW/VSI 12.8 gr.

Oorstekers briljant GG750/000
Startprijs 240 EUR

Klipoorstekers GG 750/000 met briljanten 0.12 ct TW/VSI, 8.8 gr.

Klapcreolen GG briljant 585/000
Startprijs 480 EUR

Klapcreolen GG 585/000 met briljanten 0.76 ct W/SI 9.5 gr.

Klapcreolen GG 585/000 met diamant
Startprijs 450 EUR

Klapcreolen GG 585/000 met diamant baquettes 1.01 ct W/SI, 6.4 gr.

broodmand
Startprijs 400 EUR

Ajour gezaagde zilveren broodmand met parelrand. Duitsland 800/00,301 gr., 26x15x6-9cm

aspergetang
Startprijs 300 EUR

Gesatineerde Belgische zilveren aspergetang met bladgravering,131 gr.,l.24cm

Otto Kern
Startprijs 450 EUR

Design hanger gesign.Otto Kern, Japis hart met GG750/000 oog, met 3 briljanten ca.0.13 ct. TW/VS, L95 mm,159 gr. Uniek

Hanger GG topaas
Resultaat: 100 EUR

Hanger GG585/000 met goudtopaas in navetteslijpsel, briljant 0.02ct TW/SI

Oorstekers GG topaas
Startprijs 180 EUR

Oorstekers GG585/000 met goudtopaas in navette slijpsel,met briljant 0.02ct 6.1 gr.

visschep zilver
Resultaat: 450 EUR

Antieke Hollandse zilveren visschep, ajour gezaagd met ivoren heft, mooi gegraveerdN Chartrer,Oosterhout- 1850,130gr.,l32cm.

Zilveren servies
Resultaat: 600 EUR

Zilveren servies 0,835 w.o; 1x koffiekan,H17, 1x melkkannetje H 7.5 en 1x suikerpot H 8 cm.ca. 1910 Empire stijl in goede staat, 750gr.,

munten 2x
Startprijs 50 EUR

2 Zilveren munten

Ring WG Saffier
Startprijs 2.500 EUR

Ring WG 585/000 saffier cabochon 28.7ct,35briljanten 0.70ct,W/SI Ø53,29.4gr. (voormalige verk.prijs DM 47.500.-)

Ring WG Granaat
Startprijs 400 EUR

Ring WG585/000 ,18 oranje-bruine granaten, briljanten 0.52ct W/SI Ø55, 13.4 gr.

Armband saffier WG
Startprijs 300 EUR

Saffier- briljant armband WG 585/000 met 20 gefacceteerde saffieren 1.16 ct en 28 briljanten 0.46 ct.W/SI L 18cm.,8.3 gr. met kast slot en veiligheidssluiting

Armband WG briljant
Startprijs 2.400 EUR

Armband WG 585/000 met briljanten en diamant baquettes 4 ct.,W/SI ,L 19cm,16 gr.

Armband WG saffier
Startprijs 800 EUR

Saffier-briljant armband WG 585/000 met 19 saffier cabochons 24 ct. en 38 briljanten 0.76 ct W/SI , L 18 cm.,19.7 gr.