Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

02. Januariveiling 2010

Veiling op vrijdag 8 januari 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Bolpoot tafeltje
Geen vanafprijs

Hollands eiken bolpoottafeltje. 57x55cm.

Plantentafel
Geen vanafprijs

Chinese plantentafel met marmeren blad. 71xØ42cm.

2 Persjes
Geen vanafprijs

2 Persjes

Tapijt
Resultaat: 25 EUR

Handgeknoopt tapijt, 150x78cm.

Telefoonkastje
Startprijs 20 EUR

Mahoniehouten telefoonkastje met 2 schuiflade's.62x54x30cm.

Tafel
Startprijs 100 EUR

Ovale barokstijl tafel beukenhout, notenkleurig. 76x160x110cm.

Hoekkast mahonie
Resultaat: 350 EUR

Hoekkast mahonie, 230x95x64cm.

Eikenhouten mechelse eethoek
Resultaat: 180 EUR

Eikenhouten Mechelse eethoek,met 4 stoelen 75x134x100cm.

Hoeketagère en dekenkistje
Resultaat: 10 EUR

Hoeketagère beukenhout, notengekleurd en Twents dekenkistje miniatuur

hoekkast
Resultaat: 400 EUR

Kapitaal grenen hoekkast begin 1800 met kuif. 115x110x60cm.

Tapijt
Resultaat: 20 EUR

Handgeknoopt Chinees tapijt. 184x277cm

staartklok
Startprijs 800 EUR

Mahonie gekleurde friese staartklok met beeldengroep en bladornamenten. 130x42cm.

2 Stoelen
Resultaat: 55 EUR

2 Gestoffeerde stoelen kuipmodel, merk Gelderland, design Jan des Bouvrie 90x80x75cm.

pers
Geen vanafprijs

Handgeknoopt perzisch tapijt. 155x100cm.

klok
Resultaat: 3.000 EUR

Kapitale Bouille-klok, Louis-XIV stijl op console, zwart-bruin schildpad met messing gefineerd en rijkelijk versierd met bronzen ornamenten Bronzen wijzerplaat met emaille cartouches gesigneerd:Costa...

Theetafel
Resultaat: 70 EUR

Hollandse Barok theetafel, 65x81x50cm.

Kast
Startprijs 2.000 EUR

Kapitale Duitse eiken kast omstreeks 1800. Compleet gerestaureerd .1,85x1,75x0,60cm.

Dressoir
Resultaat: 160 EUR

Mahonie houten dressoir, gesig. J.Huizinga, Groningen.Links en rechts 2 deuren met geslepen glas. 128x170x56cm.

Boekenschap
Geen vanafprijs

Notenhouten boekenschapje, 98x63x40cm

Dekenkist
Resultaat: 50 EUR

Eiken besneden dekenkist. 53x90x50cm.

Kist met panelen
Startprijs 150 EUR

Massief eiken platte kist met panelen ca. 1800. 50x124x54cm.

Naaikastje
Resultaat: 20 EUR

Naaikastje, 80x57x40cm. Rond 1950

Plantentafel
Startprijs 10 EUR

Eikenhouten getorste ronde plantentafel. rand met roodkoper afgezet. 0,56xø0,46cm. ca. 1910

Commode
Startprijs 150 EUR

Eikenhouten Hollandse drieladencommode. ca. 1860 78x82x47cm.