Jan Rijlaarsdam(1911-2007 Hilversum), olieverf op linnen, winters stadsgezicht met figuren. 40x50cm. Cond.: U
Onduid. gesig, olieverf op linnen, kabouter 30-er jaren. 34x21cm. Cond.: G
17e Eeuws Chinees blauw bord met afbeelding van een haas ca.1680. Rand gerestaureerd +scheurtje. 6xØ31cm. Cond.: R
Demeter H. Chiparus(1888-1950 Roemenie-Frankrijk), meisjes op een bank. Groen gepatineerde composiet met goud opgehoogd. 26x41x11cm. Cond.: G
Zilveren dienblad met handgrepen, Empire-stijl. 925/000, 2370 gr. 46x36cm
Joop Stierhout (Arnhem 1911-Amsterdam), olieverf op linnen 50x70cm. Cond.: U
Arnold Marc Gorter (Almelo 1866- Amsterdam 1933), aquarel op papier, koeien langs de Vordense beek 53x42cm. Cond.: G
H. Hulk(1842-1937), olieverf op paneel, zeilboot op woeste zee 18x24cm. Cond.: G
Vuurvergulde Empirependule Frankrijk 1810-1820. Voorstellend rustende vrouw leunend op een bloemenmand.
Delftsblauw/polychroom aardewerk tegel met dodovogel Holland. begin 17e eeuw.13x13cm
Zilveren servies 0,835 w.o; 1x koffiekan,H17, 1x melkkannetje H 7.5 en 1x suikerpot H 8 cm.ca. 1910 Empire stijl in goede staat, 750gr.,
Evert Moll (1878-1955 Den Haag), vrouw in boot (jeugdwerk), 34x18cm. Cond.: U
Vuurvergulde pendule Frankrijk 1860 met ridderfiguur. Frontdecor met schild en diverse steekwapens.
Ring PL 950/000 en GG 750/000 met een briljant 0.36 ct TW/VSI,Ø53, 6.1 gr.
14krt. bi-colour gouden rozetring bezet met smaragd en briljanten 2,5gr. Ø51mm.