Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

H.H. Ros, landschap
Resultaat: 25 EUR

H.H. Ros ca. 1920, olieverf op linnen, duinlandschap met boerderij 40x60cm. Cond.: G

Schilderij, H. Leuverink '94
Startprijs 40 EUR

H. leuverink 20e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met Fayence 40x50cm. Cond.: G

A. Heyboer, haan
Startprijs 220 EUR

Anton Heyboer, acryl op papier, haan 40x35cm. Cond.: G

Schilderij, strand
Resultaat: 80 EUR

George Jenot, olieverf op linnen, strandgezicht met figuren 40x50cm. Cond.: G

Schilderij naar B.C. Koekkoek
Resultaat: 300 EUR

Gesigneerd B.C. Koekkoek ca. 1900, olieverf op paneel, winters landschap met figuren 31x22cm. Cond.: M

4 Prenten
Resultaat: 15 EUR

Vier oude prenten 20e eeuw met soldatenvoorstellingen, 19e eeuwse stijl 38x24cm. Cond.: G

Leuverink, winter
Resultaat: 60 EUR

H. Leuverink 20e eeuw, olieverf op linnen, Hollands ijsvermaak 24x30cm. Cond.: G

Schilderij, Johan Lehmann
Resultaat: 40 EUR

Johan Lehmann (Duitse School), olieverf op linnen, bloemstilleven met kruik, kleed, boek en tinnen kan 55x60cm. COnd.: G

Leon Danchin, eenden
Resultaat: 20 EUR

Leon Danchin Nr. 92 / 500, ingekleurde ets op papier, vliegende eenden (handgesigneerd) 49x32cm.

E.A. Kelinger, vissersboten
Resultaat: 35 EUR

E.A. Kelinger ca. 1930, olieverf op paneel, vissersboten op een meer 15x24cm. Cond.: G

Appel, gezichten
Resultaat: 220 EUR

Karel Appel 83/100, lithografie op papier, fantasievoorstelling 52x37cm.

3x Paul Flora
Resultaat: 50 EUR

Drie werken Paul Flora 89, 3 offsetdrukken handgesigneerd, drukwerk op papier 44x29cm. Cond.: G

3 Aquarellen
Resultaat: 10 EUR

Drie aquarellen, onduidelijk gesigneerd, aquarel op papier, 2x molen 12,5x9cm. en 9,5x14cm. en 1x reddingsschip Brandaris 20x15cm. Cond.: G

W. van der Nat
Startprijs 500 EUR

v.d. nat ca. 1900 (vermoedelijk Willem van der Nat Leiden 1864 - 1929), olieverf op paneel, boerin bij boerderij 30x21,5cm. Cond.: G

Oosterse houtsnede
Startprijs 30 EUR

Oosterse houtsnede ca. 1930, gesigneerd, houtsnede op papier, Oosterse man met zwaard 20x30cm. Cond.: G

Zeefdruk naar A. Warhol
Startprijs 300 EUR

Ongesigneerd naar Andy Warhol, reproductie op papier, bloemen 93x90cm. Cond.: G

R.E. Penny, 4 Gouaches
Resultaat: 15 EUR

Vier Gouaches Rudolf Ernst Penning (Buitenzorg 1910 - Den Haag), gouaches op papier, ontwerpen kerkkaarten 15x12cm. Cond.: G

Bosgezicht
Resultaat: 85 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, houtskool-tekening op papier, bosgezicht 96x67cm. Cond.: G

3 Kunstwerken Isaac Naarden
Startprijs 15 EUR

3 Kunstwerken Isaac Naarden (Amsterdam 1902 - ), 1x linoleumsnede, 1x drogewaald kerstkaarte en 1x kurk linoleumsnede handgesigneerd 12x18cm. Cond.: G

Willem van der Ven
Startprijs 600 EUR

Willem van de Ven (Rotterdam 1898 - 1958 Den Haag), olieverf op linnen, boerderij met bloesembomen 60x80cm. Cond.: G

Jean Leon
Startprijs 350 EUR

Jean Leon, olieverf op paneel, meisje met hoed 25x20cm. Cond.: G

R. Operti 1931
Startprijs 75 EUR

R. Operti 1931, gemengde techniek op papier, Romeinse vrouw bij de just 113x66cm. Cond.: G

Gravure Decaris
Startprijs 10 EUR

Decaris, gravure op papier, vrouw bij de industrie 17x11,5cm. Cond.: G

Ad v. Laar, het mooie landschap
Startprijs 50 EUR

Ad Laar 1984, wasco op papier, landschap 55x41cm. Cond.: G