H.H. Ros ca. 1920, olieverf op linnen, duinlandschap met boerderij 40x60cm. Cond.: G
H. leuverink 20e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met Fayence 40x50cm. Cond.: G
George Jenot, olieverf op linnen, strandgezicht met figuren 40x50cm. Cond.: G
Gesigneerd B.C. Koekkoek ca. 1900, olieverf op paneel, winters landschap met figuren 31x22cm. Cond.: M
Vier oude prenten 20e eeuw met soldatenvoorstellingen, 19e eeuwse stijl 38x24cm. Cond.: G
H. Leuverink 20e eeuw, olieverf op linnen, Hollands ijsvermaak 24x30cm. Cond.: G
Johan Lehmann (Duitse School), olieverf op linnen, bloemstilleven met kruik, kleed, boek en tinnen kan 55x60cm. COnd.: G
Leon Danchin Nr. 92 / 500, ingekleurde ets op papier, vliegende eenden (handgesigneerd) 49x32cm.
E.A. Kelinger ca. 1930, olieverf op paneel, vissersboten op een meer 15x24cm. Cond.: G
Karel Appel 83/100, lithografie op papier, fantasievoorstelling 52x37cm.
Drie werken Paul Flora 89, 3 offsetdrukken handgesigneerd, drukwerk op papier 44x29cm. Cond.: G
Drie aquarellen, onduidelijk gesigneerd, aquarel op papier, 2x molen 12,5x9cm. en 9,5x14cm. en 1x reddingsschip Brandaris 20x15cm. Cond.: G
v.d. nat ca. 1900 (vermoedelijk Willem van der Nat Leiden 1864 - 1929), olieverf op paneel, boerin bij boerderij 30x21,5cm. Cond.: G
Oosterse houtsnede ca. 1930, gesigneerd, houtsnede op papier, Oosterse man met zwaard 20x30cm. Cond.: G
Ongesigneerd naar Andy Warhol, reproductie op papier, bloemen 93x90cm. Cond.: G
Vier Gouaches Rudolf Ernst Penning (Buitenzorg 1910 - Den Haag), gouaches op papier, ontwerpen kerkkaarten 15x12cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, houtskool-tekening op papier, bosgezicht 96x67cm. Cond.: G
3 Kunstwerken Isaac Naarden (Amsterdam 1902 - ), 1x linoleumsnede, 1x drogewaald kerstkaarte en 1x kurk linoleumsnede handgesigneerd 12x18cm. Cond.: G
Willem van de Ven (Rotterdam 1898 - 1958 Den Haag), olieverf op linnen, boerderij met bloesembomen 60x80cm. Cond.: G
Decaris, gravure op papier, vrouw bij de industrie 17x11,5cm. Cond.: G
Ad Laar 1984, wasco op papier, landschap 55x41cm. Cond.: G