Franse wekker ca. 1910 met porselein en bronzen voet, kristallen wekkerkast hoekig geslepen in zeer goede originele staat 18xø11cm. Cond.: G
Kleine Franse roodmarmeren wekker ca. 1890 in pendulevorm met messing ornamentuur (marmer gebarsten) 16x12x5cm. Cond.: M
Franse reiswekker ca. 1890 met porseleinen cijferplaat, gelakte houten kast en messing monturen in zeer goede orignele staat 13x7x7,5cm. Cond.: G
Franse marmeren pendule ca. 1890 met bronzen jongen, gemerkt OH, EH!! L. moreau met 8 daags uurwerk in uitstekende staat 50x25x21cm. Cond.: U
Oude koperen wekker in de vorm van een paraplu (Trademark) 20e eeuw in goede staat 15xø17cm. Cond.: G
Groot 19e eeuws pendule-uurwerk 8-daags zonder wijzerplaat. In goede staat 10xø15cm. Cond.: G
Zeldzaam Frans Louis Quatorze uurwerk 1e helft 18e eeuw, gesigneerd Herbault Paris N zog in zeer goede originele staat. Wijzers missen 7xø14cm. Cond.: G
Vier 19e eeuwse pendule-uurwerken 8-daags in redelijk tot goede staat.
Groot Frans uurwerk ca. 1880 van een bouille klok met emaille cartouches en vuurverguld. Villard a Paris in zeer goede staat 30x27x7cm. Cond.: G
Grote mysterieuze pendule ca. 1890 voorstellend een engel met boog, gemaakt van compositie metaal in zeer goede staat. Gesigneerd Auguste Moreau 85cm. Cond.: G
Franse pendule ca. 1880 in Louis Quinze stijl met porseleinen wijzerplaat en plaquettes. Vergulde compositie metalen kast, gemerkt H.T. Brevet 8-daags uurwerk. 35x24x11cm. In zeer goede originele staa...
Schitterende 19e eeuwse eikenhouten Danziger barokkast met barok lijsten, putto en ranken. Prachtig snijwerk in de koplijst. Het meubel is in goede originele staat (geen scheuren en/of kromme deuren)....
Zeldzame smeedijzeren scheeps-geldkist ca. 1700 met originele beschildering, slot en sleutel. In zeer goede originele staat 37x63x36cm. Cond.: G
Zeldzame Duitse notenhouten Grunderzeit piano. Bijzonder rijk uitgevoerd met losse kroon. gemerkt F. Adam Koefeld. Messing klankkast en bronzen originele kaarskandelaar in zeer goede originele staat 1...
Biedermeier cilinderburo,(rolluikburo) ca. 1820, kersen fineer,Onderkast bestaat uit 2 deuren, waarover 3 laden.Uitschuifbaar schrijfblad met leder. Achter de cilinder 2 open vakjes, 8 lades en afslui...
Prachtig Dresden barok notenfineer dames-schrijfbureau met losse opstand ca. 1890 met massief brons vuurverguld beslag. In zeer goede originele staat 104x103x65cm. Cond.: G
Zeldzame 18e eeuwse notenhout fineer op eiken hoekkast met vitrineopzet en schuine hoeken. Ingelegd met emdaillons en bandintarsia, ook op de schuine hoeken. Achter de glazen deuren zitten 4 lades met...
Prachtig Hollands 18e eeuws wortelnoten fineer Louis Quinze kabinet ca. 1770. Vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd in uitmuntende staat 242x172x58cm. Cond.: U
Oude Franse notenfineer dames-schrijftafel ca. 1920. Rondom met bloemintarsia en bronzen sierwerk. Achter de schuine klep bevinden zich 3 lades en 1 kelder met schuif. In zeer goede originele staat 92...
Duits laat Biedermeier mahoniehout fineer secretaire ca. 1860 met lichte fineerschade, in redelijke ongerestaureerde staat. Heeft een prachtig mahoniehouten fineer nest met diverse lades en uitschuifb...
Grote goudkleurige spiegel in empire stijl 2e helft 20e eeuw met facetgeslepen glas in goede staat 153x106cm. Cond.: G
Hollandse Louis Quinze stijl porselein/vitrine opzetkast, wortelnotenfineer ca. 1880 met origineel bronzen beslag in goede originele staat 217x149x43cm. Cond.: G
Engels mahoniehouten schrijbureau ca. 1880 staand op 4 zeskantige poten. Het bureau is voorzien van bronskleurige applicaties. Opklapbaar blad met daarachter lades en 1 grote lade onder. Het meubel is...
Hollands eikenhouten empire hekjeskabinet ca. 1810 in redelijk ongerestaureerde originele staat. Origineel beslag. Krimpnaden en stukjes missen 225x155x51cm. Cond.: R