Messing tafelklok 50-er jaren, gemerkt Looping 15 jewels Alarm. 8-Daags uurwerk, goed functionerend en in zeer goede staat 15x12x5cm. Cond.: G
Franse bronzen pendule ca. 1860 (gerestaureerd) met jongensfiguur in 18e eeuwse dracht. , 8-Daags uurwerk. schroefbaar deeltje mist 36x23x9cm. Cond.: G
Franse bronzen vuurvergulde pendule ca. 1880 met 8-daags uurwerk in uitstekende staat 39x22x11cm. Cond.: U
3-Delig klokkenstel 2e helft 20e eeuw met wekkeruurwerk in barok stijl (functioneerd goed). Compositie metaal, brons gepatineerd en in zeer goede originele staat 37x24x10cm. en 20x19x8cm. Cond.: G
Duivenklok ca. 1900 in eikenhouten kast, bodem zit los 13x21x16cm. Cond.: G