13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

Oude Telmachine
Resultaat: 15 EUR

Oude telmachine "Original Oohner Göteborg" (verf bladerd af) 12x33x17cm. Cond.: R

Barometer
Startprijs 15 EUR

Oude barometer gemerkt Commodoor 2e helft 20e eeuw in goede staat 55x12x4cm. Cond.: G

2 Lampen
Resultaat: 120 EUR

3 Ovale WMF bakjes
Resultaat: 20 EUR

Drie opengewerkte bonbonschaaltjes, gemerkt W.M.F. Duitsland edelzinn 20e eeuw in goede staat 17-19cm. Cond.: G

Blauwglazen olielamp
Startprijs 55 EUR

Blauwglazen petroleumlamp ca. 1900 met haarscheur 51xø21cm. Cond.: G

Reliëf van zandsteen
Startprijs 200 EUR

Aardewerken huisje
Startprijs 20 EUR

Charles Dickens Pottery Art, figuur met geglazuurde daken, handgemaakt en beschilderd terracotta 23x17x13cm. Cond.: G

3 Wandlampen
Startprijs 20 EUR

Drie oude wandlampen 2e helft 20e eeuw van messing en glas in zeer goede staat 13x25x28cm., 25x25x13cm. en 25x13x7cm. Cond.: G

Meetapparaat in kist
Resultaat: 80 EUR

Antieke (land)meter in mahoniehouten kist ca. 1890 "Manufactured by W.F. Stanley en Co London England". Telescope for tacheometrical reading. In zeer goede originele staat 20x39x16cm. Cond.: G

Meetapparaat
Startprijs 40 EUR

Oud onbekend Engels messing meetapparaat ca. 1920, "Spacing Marking"

Sieradenkistje, rechthoekig
Startprijs 60 EUR

3-Armige bronzen kandelaar
Resultaat: 10 EUR

Chinese drieluik spiegel
Startprijs 30 EUR

Chinese opklapbare spiegel ca. 1930 van hout met bamboe effect. Op achterzijde zijn Chinese gelithografeerde afbeeldingen met geisha's. 1 Zijpootje mist Cond.: R-G

4 Delen koper
Startprijs 15 EUR

Vier koperen gasbrander delen; 3x gasfles en 1x gasbrander 1e helft 20e eeuw 27-39cm. Cond.: G

Staand tafellampje
Startprijs 75 EUR

Doos divers tin
Resultaat: 35 EUR

Kavel divers tinwerk (antiek en modern); maten, kannen etc. Cond.: G

Ovaal dienblad
Resultaat: 35 EUR

Keramieken dienblad ca. 1910 met nikkelen omranding en handvaten 3x42x26cm. Cond.: G

Tinnen klepkan + Kruik
Resultaat: 50 EUR

Twee 18e eeuwse tinnen voorwerpen; 1x drinkpul met deksel en duimrust 26x16x9cm. en 1x warmtekruik met schroefdop (bedeukt en gerepareerd) 15xø20cm. Cond.: R-G

2 Tinnen schaaltjes
Resultaat: 40 EUR

6 Tinnen borden
Resultaat: 30 EUR

Zes antieke tinnen borden 19e eeuw in zeer goede staat ø23,3cm. Cond.: G

6 Delen beschilderd tin
Resultaat: 40 EUR

Zes delen beschilderd tin (Edeltin Tiel Utrecht), beschilderd door W. van Ijmeren o.a; 1 tablet, 1 suikerpot, 1 melkkan, 1 napje en kraantjeskan 7-43cm. Cond.: G

Doos met tin
Resultaat: 15 EUR

Doos met antiek oud koper en tinwerk o.a; spuit, kruiken, borden etc. Cond.: G

5 Delen tin
Resultaat: 30 EUR

Vijf delen divers tin; 1x Jugendstil doosje ca. 1900, 1x Grunderzeit pillendoosje ca. 1890, 1x drankflacons ca. 1930 en 1x zoutnap ca. 1900 6-12cm. Cond.: G

Haardplaat
Startprijs 90 EUR

Antieke gietijzeren haardplaat (met scheur) Anno 1665, afgebeeld: Propartia een edelman met leeuw. 74x56 cm., Cond.: R/G