Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij. Geelong
Resultaat: 50 EUR

GeeLong, olieverf op linnen, impressionistisch dorpsgezicht met figuren 50x60cm. Cond.: G

Aquarel, dorpsstraat
Startprijs 15 EUR

Onduidelijk gesigneerd, ingekleurde prent?, dorpsstraat met kerk 17,5x7,5cm. Cond.: G

Jan Korthals, Venetië
Resultaat: 21 EUR

Jan Korthals (Amsterdam 1916 - ), lithografie op papier, Venezia 14/3 '64, 27x18cm. Cond.: G

F.V.C. '43, pastel waterlelies
Resultaat: 30 EUR

Monogram F.V.C. 6-3-'43, pastel op papier, waterlelies 50x35cm. Cond.: G

Lucebert
Startprijs 450 EUR

Lucebert V '68, zwarte inkt op papier, oliehaantje 20x29cm. Cond.: G

Schilderij Amsterdam Bonnecruy
Startprijs 150 EUR

Bonnecruy (pseudoniem John Bevort?0, olieverf op linnen, stadsgezicht Amsterdam 96x68cm. Cond.: G

Frans Baaijens, Springendal
Startprijs 375 EUR

Frans Baaijens (1896 Enschede - ), olieverf op linnen, bronnendal van Springendalse beek 60x80cm. Cond.: G

Pastel zonnebloem
Startprijs 30 EUR

Leo Brunia ca. 1930, pastel op papier, zonnebloemen op vaas 62x45cm. Cond.: G

Kleurets, Venetië
Startprijs 15 EUR

Onduidelijk gesigneerd, gravure met aquatint, Ventië 19x13,5cm. Cond.: G

Schilderij Gelink
Startprijs 100 EUR

Johan Hendrik Gelink (Enschede 1909- 2011), olieverf op linnen, riviergezicht met zeilboot en dorp 50x60cm. Cond.: G

Ets, van Vlijmen
Startprijs 20 EUR

C. van Vlijmen, ets op papier, kruizen met kledingresten 16x11cm. Cond.: G

Schilderij, Larens interieur
Resultaat: 180 EUR

Monogram J.J.S. 1e helft 19e eeuw, olieverf op paneel (geparketteerd), man verleidt vrouw met sieraad, oudere restauratie 41x33cm. Cond.: G

Map Joh. Braakensiek
Startprijs 60 EUR

Johan Braakensiek (1858 Amsterdam - 1940), map met 20 diverse prenten. "van Holkema en Warendorf + K. Groesbeek". Kaft heeft vlekken 40x30cm. Cond.: G

Aquarel
Startprijs 30 EUR

Jan Bolderink 1999, aquarel op papier, abstracte compositie 58x42cm.

Hannes Portmann
Resultaat: 40 EUR

Hannes Portmann 96/100, achtkleurige litho op papier, vrouwelijk naakt 60x46cm. Cond.: U

Schilderij, havengezicht
Resultaat: 70 EUR

Onduidelijke gesigneerd 20e eeuw, acryl op papier, havengezicht Middellandse Zee 50x34cm. Cond.: G

Hannes Portmann
Startprijs 40 EUR

Hannes Portmann 36/100, 9-kleurige litho op papier, handörgler 50x40cm. Cond.: U

Schilderij, clown
Resultaat: 130 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, acryl op papier, abstracte clown met marionette 25x35cm. Cond.: G

Werner Weiskönig
Startprijs 125 EUR

Werner Weiskönig 76/100, 4-kleurige litho op papier, "Abend auf Mallorca" 46x32cm. Cond.: U

Schilderij, weggetje
Startprijs 40 EUR

Chr. Koelemeyer ca. 1900, olieverf op paneel, winters landschap met boerderij en figuren 16x12cm. Cond.: G

Theo S. boslaan
Startprijs 40 EUR

Gesigneerd Theo S., olieverf op linnen, boslaan met bomen 50x70cm. Cond.: G

Italiaans stratengezicht
Resultaat: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd 2e helft 20e eeuw, olieverf op papier, Italiaans dorpsgezicht 34x24cm. Cond.: G

van Trirum, poezen
Startprijs 300 EUR

Johannes Wouterus van Trirum (1924 Rotterdam - ), olieverf op paneel, 3 poezen op een kleed met koper en kruik 40x30cm. Cond.: G

Schilderij, naar Verhoesen
Resultaat: 55 EUR

Ongesigneerd 21e eeuw, olieverf op paneel, binneplaats met eenden en kippen met kool 20x24cm. Cond.: U