Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Spiegels
Resultaat: 36 EUR

Twee goudkleurige spiegels 2e helft 20e eeuw in klassieke vormgeving in goede staat 70x38cm. en 56x46cm. Cond.: G

Hoektafel + Console
Resultaat: 50 EUR

Hoekwandtafel ca. 1920 met Queen-Anne poten en lade. Daarbij een mahoniefineer wandconsole ca. 1900. Beide in originele goede staat 59x60x37cm. en 11x55x20cm. Cond.: G

Eiken kussenkast
Resultaat: 525 EUR

Hollandse kussenkast ca. 1900 gemaakt van eikenhout en palissander, afgezet met abbenhout. Klein model in zeer goede staat, kwaliteitsmeubel 182x158x52cm. Cond.: G

2 Stoelen
Startprijs 20 EUR

Twee aparte eikenhouten stoelen ca. 1910 met opengewerkte rugleuning met tulpen. Jugendstil in zeer goede originele staat 112x41x45cm. Cond.: G

Lederen zetel
Startprijs 350 EUR

Prachtige lederen leverkleurige stoel in hoefijzervorm. Staand op taps toelopende houten poten, in zeer goede staat 76x76x80cm. Cond.: G

Spiegel rococo stijl
Resultaat: 80 EUR

Oude rococo stijl wandspiegel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 102x61cm. Cond.: G

Kaarttafeltje
Startprijs 80 EUR

Empire kaarttafel 19e eeuw van mahoniehout in originele staat 70x90x91cm. Cond.: G

Hollandse glasvitrine opzet, wortelnoten
Startprijs 250 EUR

Hollandse wortelnoten Louis Quinze stijl glasvitrine opzet 2e helft 20e eeuw. Origineel bronzen beslag en sloten. Onder 3 lades en boven 1 deur 210x135x57cm. Cond.: G

Wandrek
Startprijs 60 EUR

Zwaar eikenhouten wandrek ca. 1890 (Duitsland of Mechelen) met leeuwekoppen uitgewerkt. In goede originele staat 120x45x18cm. Cond.: G

Franse notenfineer commode, Louis Philippe
Startprijs 125 EUR

Prachtige Franse notenhouten fineer Louis Philippe commode met 5 lades, origineel messing beslag en sloten. Marmeren blad (gebroken wit), het meubel is in zeer goede originele staat 90x98x46cm. Cond.:...

Eiken gestoken stoel
Resultaat: 80 EUR

Eikenhouten gestoken stoel ca. 1890 in Renaissance stijl met wapen en leeuwekoppen in zeer goede originele staat 98x60x52cm. Cond.: G

Gestoken stoel
Resultaat: 100 EUR

Eikenhouten gestoken stoel 19e eeuw in renaissance stijl met hondekoppen en bloemenmotief (houtgepint) in goede originele staat 113x57x60cm. Cond.: G

Uittrektafel notenhout
Resultaat: 150 EUR

Prachtige notenhout fineer Grunderzeit coulissentafel (uittrektafel) met 1 extra tussenblad. Onderling verbonden bolpoten met middenpoot 78x100x168cm. Cond.: G

Butler tray
Resultaat: 55 EUR

Houten butlertray met 2 etages ca. 1930 60x47x35cm. Cond.: G

Engelse mahoniehouten grammofoon-platenkast
Resultaat: 100 EUR

Mahoniehouten grammofoonplaten verzamelkast met tekst op de schappen "Sacred, Song, Various" ca. 1920. Facetgeslepen glas in de deur Cond.: G

Engelse hangoortafel
Resultaat: 80 EUR

Engelse eikenhouten Engelse hangoortafel met getorste poten en prachtige patina ca. 1900 72x74x157cm. Cond.: G

Mahonie secretaire
Startprijs 325 EUR

Hollandse Empire secretaire ca. 1820 van mahoniehout fineer op eiken met gebogen wangen. Binnen achter de klep 5 lades en deurtje. Boven 1 lade en 2 deuren. Het meubel is in originele ongerestaureerd...

Chinese kist (VEDAO)
Resultaat: 160 EUR

Rijk gestoken Chinese kampferkist met origineel slot 20e eeuw. Landschappen met figuren tweedimensionaal uitgewerkt 60x102x53cm.

Mahoniehouten dames schrijfsecretaire
Resultaat: 50 EUR

Engels 19e eeuws mahoniehouten dames schrijftafel met 3 lades en schrijfleer (dik fineer). In originele ongerestaureerde staat (poot is los) 78x52x77cm. Cond.: R

Mahoniehouten bijzettafeltje
Startprijs 60 EUR

Mahoniehout fineer 19e eeuws bijzettafeltje (dik fineer) ca. 1830 met etage. Lichte fineerschade 76x46x35cm. Cond.: G

Eiken Engelse klaptafel
Resultaat: 80 EUR

Engelse eiken klaptafel met bewerkte poten ca. 1900 in originele ongerestaureerde staat 70x90x57cm. Cond.: G

Klein rolluik bureautje
Resultaat: 120 EUR

Klein Engels eikenhouten rolluikbureau met lade, voetrust, zuilen en vakverdeling ca. 1900. 102x46x71cm. Cond.: G

Eetkamertafel
Resultaat: 70 EUR

Massief eiken Neo Barock uittrektafel ca. 1900 216x100x75cm. Cond.: G

Mahonie voltaire
Startprijs 120 EUR

Mahoniehouten voltaire Louis Philippe ca. 1870 bekleed met groen velours in zeer goede staat 97x68x80cm. Cond.: G