Zes mahoniehouten vroeg Biedermeier stoelen ca. 1830 (fineer). In ongerestaureerde staat 89x54x48cm. Cond.: R
18eEeuws Hollands mahonie op eiken Louis Quinze kabinet met origineel brons beslag en binnenwerk. Ongerestaureerd.(rechterdeur is krom) 235x172x57 cm., Cond.:G
Oud Perzisch handgeknoopt tapijt, gereinigd, Jabdan 255x188cm. Cond.: G
Handgeknoopt Perzisch tapijt, blauw van kleur met 5 medaillons 126x82cm. Cond.: G
Oud Perzisch handgeknoopt rond tapijt, geschikt voor eethoek ø203cm.
Handgeknoopt Perzisch tapijt Sarough Mhir 178x121cm. Cond.: G
Oud Perzisch handgeknoopt tapijt, gereinigd, camelkleur 372-274cm. Cond.: G
Oude Perzische handgeknoopte loper in pastelkleuren in zeer goede staat 240x83cm. Cond.: G
Handgeknoopt Perzisch tapijt begin 20e eeuw 115x85cm. Cond.: G
Oud Perzisch handgeknoopt tapijt (fijn), gereinigd, pastelkleuren met blauw 142x236cm. Cond.: G
Oud Perzisch handgeknoopt tapijt, gereinigd, Jabdan Shuoka rood 159x97cm. Cond.: G
Twee handgeknoopte Perzisch tapijten, rood van kleur 80x70cm. en 90x90cm. Cond.: G
Oud Perzisch handgeknoopt tapijt, gereinigd, camel 170x91cm. Cond.: G
Oud handgeknoopt Perzisch tapijt (loper) Pakistan Karachi 157x62cm. Cond.: G
Groot oud Perzisch handgeknoopt tapijt (fijn) met diverse kleuren. Shagarkan 230x140cm. Cond.: G