Munt van 2 Mark "Zwei Mark" uit 1876 met opschrift "KARL KOENIG VON WURTTEMBERG". Munt is in redelijke staat.
Zilveren munt, Britse florijn (2 Shilling) uit 1891 (zeldzaam jaar) met opschrift : "victoria dei gratia" en "FID DEF BRITT REG 1891". Munt is in redelijk tot goede conditie.
Design klokje "Rhythem" 2e helft 20e eeuw van zilverkleurig kunststof, Japan. Onder met verzwaarde ronde sokkel en smalle hals. Uurwerk in ronde zilverkleurige behuizing. H.: 18,5cm.
Grote langwerpige taboeret met getorste eiken poten en velours stoffering ca. 1920 42x116x42cm. Cond.: G
Eikenhouten halkastje met 2 deurtjes en lade 2e helft 20e eeuw 72x69x26cm. Cond.: G
Mariabeeld van compositie begin 20e eeuw op onyx-marmeren sokkel 13cm.
Grote moderne handgeblazen schenkkan, onduidelijk gesigneerd (G. Lardinch of Lurdinck?) 2e helft 20e eeuw 37xø14cm. Cond.: G
Twee kristallen schlpen met parel. 1x Schelp met Swarovski teken (postcode ook gegraveerd). 1x Schelp met N.C. gegraveerd. 5,5x5x6,5cm. en 6,5x5x5,5cm. Cond.: R
Oude handgeblazen glazen karaf 2e helft 20e eeuw, roze met melkkleur 40xø8cm. Cond.: G
Twee herinneringsglazen van Hamburg 20e eeuw. 1x Glazen laars met sneeuwklokjes en opschrift. 1x Bierglas met 3 blikken op Hamburg H.: 15cm. Cond.: G
Rosenthal verzamelbord 1980, ontwerp van Björn Wiinblad (1918-2006). Polychroom beschilderd glazen bord, gelimiteerde oplage ø29cm.
Oude keramische plaquette, gemerkt "De Porseleyne Fles Delft 5 mei 1945 Nederland zal herrijzen" 14x20cm. Cond.: G
Twee porseleinen Staffordshire honden Engeland 20e eeuw. Verflaag bladert af 18x9x14cm. Cond.: G
Porseleinen ovale dekseldoos, Lorens Italië 2e helft 20e eeuw. Deksel is versierd met een afbeelding van een vrouw en een meisje in een fantasietuin ø18cm.
Imari porseleinen sierbord 19e eeuw met bloemdecor 3,5xø21cm. Cond.: G
Porseleinen Hutschenreuther rest-koffieservies ca. 1980 Duitsland. (chips) Cond.: R
Kavel divers Chinees porselein 20e eeuw ø8-ø16cm. Cond.: G
Plateel keramiek sierbord, gemerkt Ranuala Handpainted Holland, 20e eeuw ø30,5cm. (Haarscheur). Cond.: G
Vijf diverse tegels. 2x 19e eeuws (landschapsdecor en een tegel met groene rand) Cond.: G. 3x 18e eeuw (kinderspelen, boot en dierlijk figuur) Cond.: R-S
Oud tegeltableau naar 18e eeuws voorbeeld met 6 tegels, ruiter te paard 20e eeuw. Cond.: G
Kobalt blauwe tegel 17e eeuw met een afbeelding van een zeewezen ca. 1670. Tegel is gelijmd en gerestaureerd Cond.: R
Tien antieke Chinees porseleinen borden 19e-20e eeuw met blauw decor. 3x Duitsland 7x Chinees. 1x Lichte randschade ø12,5cm. en ø19cm. Cond.: G
Oud gemberpotje met blauw decor 2e helft 20e eeuw 7x5xø7,5cm. Cond.: G