Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Range, poldergezicht
Startprijs 70 EUR

Range ca. 1930, olieverf op linnen, poldergezicht met bootje en boer 40x50cm. Cond.: G

Zwiers
Startprijs 100 EUR

A.N. Zwiers (1896 Franeker - ), olieverf op linnen, voorstellend Lutterzand 70x80cm. Cond.: G

Schilderij, berglandschap met meer
Startprijs 100 EUR

Kaiser(?), Munchener Schule, olieverf op linnen, Reiter alp met hintersee 35x40cm. Cond.: G

Jacoba Smit
Startprijs 70 EUR

J.F. de Smit ca. 1910, olieverf op linnen, landschap met ophaalbruggen 40x60cm. Cond.: G

18e Eeuws schilderij, fazanten
Startprijs 750 EUR

Onbekende schilder ca. 1750, olieverf op linnen, bosgezicht met vogels (oudere bedoeking en restauratie) 56x43cm. Cond.: M

Ets, Rodenburg
Startprijs 30 EUR

Hendrikus Elias Roodenburg (1895 Den Haag - ), ets op papier, stadsgezicht Arnhem 35x25cm. Cond.: G

Dommelstein
Startprijs 150 EUR

J.H. Dommelstein 20e eeuw, olieverf op linnen, romantisch zeegezicht 50x70cm. Cond.: G

Lorje, zonnebloemen
Startprijs 100 EUR

J. Lorje (Enschede), olieverf op linnen, vaas met zonnebloemen 60x80cm. Cond.: G

Dick Meester
Resultaat: 110 EUR

Dick Meester (Amersfoort 1897 - 1960 Amersfoort), olieverf op linnen, gezicht op een oud huis 65x45cm. Cond.: G

F.A. Mooy
Startprijs 300 EUR

F.A. Mooy (1884 Haarlem - 1968 Baarn), olieverf op linnen, stadsgezicht met gracht (oude bedoeking) 90x70cm. Cond.: G

Waterlandschap met molen
Resultaat: 90 EUR

Gesigneerd P. te Lintum ca. 1930, olieverf op paneel, poldergezicht met molens 50x70cm. Cond.: G

Johann Jungbluth
Startprijs 2.900 EUR

Johann Jungbluth (1860 - 1912 Duitsland), olieverf op linnen, winterlandschap met figuren 120x80cm. Cond.: G

Claes
Startprijs 150 EUR

D. Claes ca. 1910 (Verson Claes Desire Brusselse Steenweg 08 Michelin), olieverf op linnen, korenbinder. Beschadiging in de lucht 90x90cm. Cond.: G

Martens, landschap
Startprijs 80 EUR

A. Martens ca. 1920, olieverf op linnen, bosgezicht met beek 30x40cm. Cond.: G

Anton Heyboer, pastel strand
Startprijs 350 EUR

Anton Heyboer (1924 - 2005), gemengde techniek op papier, twee figuren aan het strand 36x39cm. Cond.: G

van Langen
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, landschap met boerderij en korenschoven 50x70cm. Cond.: G

Schilderij, paard met wagen
Startprijs 60 EUR

J. Pierrot, olieverf op paneel, paardewagen met figuren 23x17cm. Cond.: G

Schilderij op tegel
Startprijs 35 EUR

Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op tegel, wintergezicht 17x11,5cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd (van Hoest?) eind 20e eeuw, olieverf op linnen, dorpsstraat Scheveningen met figuren 50x60cm. Cond.: G

Schilderij, A. Nolling
Resultaat: 120 EUR

A. Nolling ca. 1900, olieverf op linnen, riviergezicht bij Zaandam 34x19cm. Cond.: G

Willy Fleur
Startprijs 350 EUR

Willy Fleur (1888 - 1967 Den Haag), olieverf op linnen, stilleven met tinnen kan, glas en koper 40x50cm. Cond.: G

Jachtsstilleven
Startprijs 125 EUR

(Verso) Max van Knoop ca. 1920, olieverf op linnen, wilde eenden 65x45cm. Cond.: G

2 Etsen
Startprijs 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd, apreuve d' artiste, 2 gravures op papier, stadsgezicht van Praag 16x12cm. Cond.: G

Meinert Volkers
Resultaat: 50 EUR

Meinert Volkers 1987 (Enschede 1927 - 2000), olieverf op paneel, abstracte compositie 42x40cm. Cond.: U