Marthe Fassiaux België 20e eeuw (academie Brussel), olieverf op linnen, kind met teddybeer 47x39cm. Cond.: U
Jan Toorop 1923, lithografie op papier, bezonkenheid, meditatie, vuur 16x14cm. Cond.: G
Joseph Samuel Thors (Amsterdam 1835 - 1862), olieverf op paneel, landschap met figuren 31x24cm. Cond.: U
Th. Versterken, olieverf op paneel, Drentsche boerderij met boer en vee 60x70cm. Cond.: U
Martinus Nefkens (1866 - 1941 Ede), olieverf op linnen, heidegezicht met berkebomen en boerenvrouw 30x40cm. Cond.: U
Schilderij Rosina, olieverf op karton, bloemstilleven op blauwe Wedgewood vaas. geheel in originele ronde lijst met bol glas ø52cm.
Zivojin Celic (1954 Nis - Belgrado), diverse tentoonstellingen, acryl op linnen, abstracte compositie 127x127cm. Cond.: U
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, herenportret met boek 22x27cm. Cond.: R
Annie Brink ca. 1910, aquarel op papier, heidegezicht met berkebomen 14x9cm. Cond.: G
Jaap van Kregten, olieverf op linnen, schaapskooi met schapen en herder 50x70cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, eendenkooi aan het water 50x70cm. Cond.: M
Gerard Nijland, olieverf op linnen, stadsgezicht in de sneeuw met figuren 40x50cm. Cond.: G
Carel Jacobus Behr (Den Haag 1812 - 1895 Den Haag) (Diverse musea), olieverf op linnen, portret van een heer 1853 (statieportret) 82x104cm. Cond.: U
Ongesigneerd 21e eeuw, olieverf op linnen, meisje met bootje aan het strand 50x60cm. Cond.: U
Evert Moll (Voorburg 1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, havengezicht 100x60cm., Cond.: G
H van Leeuwen, olieverf op paneel, landschap met koeien 50x70cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 21e eeuw, olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs bij avond 50x60cm. Cond.: U
Gerard Diepeveen (Enschede), olieverf op linnen, naakte vrouw 40x50cm. Cond.: G
Gesigneerd Engel, (waarschijnlijk Frederik Engel) olieverf op linnen, koeien bij drinkplaats 38x32cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, havengezicht met bloemenmarkt 18x13cm. Cond.: G
Signatuur F.T.A. ca. 1960, olieverf op paneel, havengezicht met schepen 35x50cm. Cond.: G
J. Ruighaven ca. 1920, olieverf op linnen, wintergezicht met molens 30x40cm. Cond.: R
Ongesigneerd 50-er jaren, olieverf op linnen, mediterraans strandgezicht 120x60cm. Cond.: G