08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

Schilderij, kind met beer
Resultaat: 50 EUR

Jan Toorop
Resultaat: 55 EUR

Schilderij, heer op weggetje
Startprijs 150 EUR

Joseph Samuel Thors (Amsterdam 1835 - 1862), olieverf op paneel, landschap met figuren 31x24cm. Cond.: U

Th. Versterken
Startprijs 100 EUR

Th. Versterken, olieverf op paneel, Drentsche boerderij met boer en vee 60x70cm. Cond.: U

Schilderij, heer op weggetje
Startprijs 150 EUR

Nefkens
Startprijs 500 EUR

Martinus Nefkens (1866 - 1941 Ede), olieverf op linnen, heidegezicht met berkebomen en boerenvrouw 30x40cm. Cond.: U

Schilderij, Rosina
Startprijs 100 EUR

Schilderij Rosina, olieverf op karton, bloemstilleven op blauwe Wedgewood vaas. geheel in originele ronde lijst met bol glas ø52cm.

Zivojin Celic, abstracte compositie
Startprijs 1.500 EUR

Zivojin Celic (1954 Nis - Belgrado), diverse tentoonstellingen, acryl op linnen, abstracte compositie 127x127cm. Cond.: U

Schilderij
Startprijs 80 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, herenportret met boek 22x27cm. Cond.: R

Aquarel, A. Brink
Startprijs 40 EUR

Annie Brink ca. 1910, aquarel op papier, heidegezicht met berkebomen 14x9cm. Cond.: G

J. van Kregten
Startprijs 15 EUR

Jaap van Kregten, olieverf op linnen, schaapskooi met schapen en herder 50x70cm. Cond.: G

Ongesigneerd, eendenkooi
Startprijs 50 EUR

Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, eendenkooi aan het water 50x70cm. Cond.: M

Schilderij, G. Nijland
Startprijs 180 EUR

Gerard Nijland, olieverf op linnen, stadsgezicht in de sneeuw met figuren 40x50cm. Cond.: G

Carel Jacobus Behr
Startprijs 500 EUR

Schilderij, strand
Resultaat: 70 EUR

Ongesigneerd 21e eeuw, olieverf op linnen, meisje met bootje aan het strand 50x60cm. Cond.: U

Evert Moll, riviergezicht
Startprijs 2.600 EUR

Evert Moll (Voorburg 1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, havengezicht 100x60cm., Cond.: G

H. v. Leeuwen
Resultaat: 375 EUR

Schilderij, stadsgezicht
Resultaat: 120 EUR

Onduidelijk gesigneerd 21e eeuw, olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs bij avond 50x60cm. Cond.: U

G. Diepeveen, naakte vrouw
Resultaat: 50 EUR

Gerard Diepeveen (Enschede), olieverf op linnen, naakte vrouw 40x50cm. Cond.: G

Fredrik Engel
Startprijs 475 EUR

Schilderijtje
Startprijs 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, havengezicht met bloemenmarkt 18x13cm. Cond.: G

Monogram F.T.A.
Resultaat: 120 EUR

Signatuur F.T.A. ca. 1960, olieverf op paneel, havengezicht met schepen 35x50cm. Cond.: G

Schilderij, wintergezicht
Resultaat: 50 EUR

J. Ruighaven ca. 1920, olieverf op linnen, wintergezicht met molens 30x40cm. Cond.: R

Schilderij, boten Middellandse Zee
Startprijs 65 EUR

Ongesigneerd 50-er jaren, olieverf op linnen, mediterraans strandgezicht 120x60cm. Cond.: G