Ring GG 585/000 met eenfijne ovale agaat camee 20x15 mm., ø 55, 7.1 gr.
Collier gemaakt van 36 rood gekleurde gesneden edelhout bollen ø14 mm. (Chinees)metalen sluiting. L.62 cm.
Broche 8 krt.(double)uit een stuk gemaakt, in de vorm van een zwaard.L.5 cm.ca.1.4 gr.
Hanger GG, achterkant gestempeld: 18K,Jerusalem, voorkant mooi bewerkt, 1.4 gr.
Diverse antieke sieraden, o.a. antieke schuimgouden broche met bijpassende oorbellen,schuimgouden hanger,double zakhorloge ketting, double damespolshorloge gemerkt Plato etc.
Kristallen schenkkan met zilveren druivenbladeren motief en zilveren rand H.: 13cm. Cond.: U
Drie zilveren suikerklontjes tangen 835/000 ca. 90gr. Cond.: U
Zes prachtige plated servetringen ca. 1930 Art Deco in zeer goede staat 3x3x5,5cm. Cond.: G
Mooie plated lepel (830S). Lepel in de vorm van een schelp ca. 1900 in zeer goede staat.
Zilveren malienkolder beugeltas 800/000 16cm. ca. 230gr. Cond.: U
Alpaca silverplated malienkolder beugeltasje 20e eeuw. Beugel bezet met rozen en sluiting is gemaakt van 2 vissen 17x20cm. Cond.: G
Zilveren suikertang en suikerlepel. Hollands keur 835/000. Merkteken tang: Schijfsma zilversmid ca. 1947. Totaalgewicht: ca.44gr. Cond.: U
Hollands zilveren geboortelepel, jaarletter 1965. 835/000, ca. 59gr. Cond.: U