Elegante witgouden ring, 585/000, met saffier en diamant. Ring met een getorste bewerking met een band pavé gezet met rond gefacetteerde saffieren, totaal ca 0,84 ct en een band pavé gezet met diaman...
Brede witgouden ring, 585/000, met 3 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,05 ct. Iets oplopend model voorzien van één zijde met een matte bewerking. ø 53, breedte 8,5 mm. ca 5,4 gram In goede sta...
Geelgouden ring, 585/000, met bruine doorschijnende steen. Ring met een ovaal geslepen steen. 11x15mm. ca 4,9 gram. ø 61 In goede staat.
Gouden ring, 585/000, met blauw topaas. Ring met rechthoekig geslepen blauw topaas, 10x8mm. ø 58. ca 2,1 gram. Steen iets afgesleten verder in goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met saffier en diamant. Fijne ring met in het midden een rond gefacetteerde saffier, ø 2,7 mm, met aan weerskanten 5 briljant geslepen diamantjes in de band gezet, totaal ca ...
Grote geelgouden broche/hanger, 750/000, met camee. Ovale gladde zetkast met daarin een fraai gesneden schelpcamee. 35x46mm, ca 8,8 gram. In goede staat
Zilveren armband Buddha tot Buddha, 925/000, met ronde en achtvormige schakels. Breedte 20 mm. Met bakslot en veiligheid. lengte 18 cm. ca 71 gram. In goede staat
Zilveren collier met kruis, 835/000, lang gepunnikt collier, ø 4,5mm, met daaraan een zilveren kruis bezet met grote zirconia's. 50x38mm, incl. oog. Lengte 70 cm. ca 75,5 gram. In goede staat
Fraale zilveren massieve armband, 925/000, scharnierende slavenband met verguld stuk aan de bovenzijde. Breedte 4-13 mm. ca 22,8 gram. 58x53 mm. In goede staat
Lot met 4 zilveren sieraden, met een brede draairing met diverse edelstenen en een ring met drie zirconia's, twee armbanden met brede grillige schakels. Diverse gehaltes Totaal ca 90 gram. In goede st...
Zilveren oorknoppen, 925/000, met rhodoniet en amethist. rechthoekige oorknoppen met in het midden een smaragd geslepen amethist en 4 kleine rond gefacetteerde rhodonieten. 11x9mm. Nieuw
Zilveren broche, 925/000, met een schelpcamee en een rand versierd met markesietstenen. 43x28 mm. ca 8,8 gram. In goede staat
Twee zilveren broches, 925/000, met gematteerde bewerking. 3-6cm. ca 9 gram. Nieuw
Zilveren armband, 925/000, met 7 ronde holgeslagen schakels bezet met een ovaal cabouchon geslepen chloromelanietstenen. 18 cm. Breedte 17,5 mm. In goede staat
Zilveren collier en kruishanger, 925/000, met diamanten. Fijn gedraaid collier aan een kruis, iets gekruld, volledig bezet met diamanten. totaal ca 1,00 ct. P/K. Grootte 25x37mm, lengte 45 cm. ca 5,8 ...
Lot met 5 zilveren ringen, 925/000, met o.a. zwarte zirconia's en parelmoer. Totaal ca 21 gram. Nieuw
Zilveren armband/ring, BWG, met turkoois. Klemband met turkoois, door middel van een ketting bevestigd aan een bijpassende ring. ca 12 gram. In goede staat
Oorknoppen, 416/000, bezet met blauw topaas, peridoot en diamant. ca 1,2 gram. 13x9mm. Nieuw
Zilveren horlogesleutel, 833/000, versierd met voluten en een afbeelding van een dorpsgezicht en een schip. MT.:E.Visser, Leeuwarden, 1851-1873. 6x8cm. In goede staat.
Geelgouden ketting en armband, 585/000, met amethisten. Schakelketting en armband met getrommelde amethisten. lengte 60cm en 18 cm. Totaal ca 31,6 gram. In goede staat
Antieke geelgouden brisures, 585/000, met ronde gitkralen met een sterbewerking, ø 12mm, en een kleine hangende ronde gitkraal. Lengte 20 mm. Een rouwsieraad, ca 3,5 gram. In goede staat
Geelgouden oorstekers, 585/000, met diamant. Oorknoppen met een fijne ronde zetkast bezet met een briljant geslepen diamant, totaal ca 0,30 ct, ø oorknop 5 mm. In goede staat
Gouden herenring, 585/000, met hematiet. Ring met dubbele bolle band, in het midden bezet met een ovale platte hematiet, 13x10 mm. Band iets beschadigd. ø 62 ca. 3,7 gram.