Jan J. van der Stap. 1874 - 1940. Hollands landschap met huis en punter in vaart. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 25 cm. In goede staat.
Antiek Russisch ikoon, De vier uitverkorenen. Circa 1900. Lichte randschade. Afmeting: 28 x 35 cm. In goede staat.
Antieke ikoon. Circa 1900. Religieus, handbeschilderd. Afmeting: 30 x 22 cm. In redelijk/goede staat.
J.H. Parker. Tweede helft 20e eeuw. Bomschuiten met vissersvolk op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
J.H. Parker. Tweede helft 20e eeuw. Bomschuiten met vissersvolk op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
H.M. Horrix. 1845 - 1923. Boerderij aan beek met vee. Olieverf op linnen. Afmeting: 67 x 50 cm. In goede staat.
Jos Rovers. 1893 - 1976. Stilleven met appels. Olieverf op paneel. Afmeting: 24,5 x 24,5 cm. In goede staat.
Gerard Post Greve. 1913 - 1990. Landschap met boot en bruggetje. Olieverf op paneel. Afmeting: 35 x 19 cm. In goede staat.
Herman Bogman. 1890 - 1975. Stilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.
G.F. van Schagen. 1880 - 1968. Bloesemboom langs beek. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 40 cm. In goede staat.
C.M. Garms. 1863 - 1944. Beekje langs boerenhuis. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 45 cm. In goede staat.
Jan Cossaar. 1874 - 1956. Religieuze voorstelling met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 22 cm. In goede staat.
G.F. van Schagen. 1880 - 1968. Gemberpot met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Stutterheim. Circa 1900. Riviergezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 28 x 18 cm. In redelijk/goede staat.
J.C. Roelandse. Circa 1920. Landschap met hooikapschuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 38 cm. In goede staat.
A.G. Hulshoff Pol. 1883 - 1957. Loosdrechtse plassen. Houtskool op papier. Afmeting: 65 x 47 cm. In goede staat.
Meinert Volkers. 1927 - 2000. Kruik met witte rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 45 cm. In goede staat.
Meinert Volkers, atelier. 1927 - 2000. Damesportret. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse goochelaar gravure. Wieglebs Magic VII & Tab IV. Afmeting: 22 x 17 cm. In goede staat.
H. Poeder. Heidegezicht met schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Franse aquarel. Schilderijen tentoonstelling Denise Nadermann. 20e Eeuw. Aquarel op papier. Afmeting: 50 x 64 cm. In goede staat.
Duitse affiche. Nadruk op oud papier. Otto - Werke G.m.b.H. München met dubbeldekker. Twee scheurtjes zijkanten. Afmeting: 84 x 61 cm. In redelijke staat.
Zeven maal handgeschilderde Franse antieke ontwerpen. Onder andere: Ch. Guillemet en F. Guillemet. Aquarel op papier. Afmeting: 42 - 64 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Indonesische School. Indonesische man met strohoed, snor en stoppelbaard. Olieverf op linnen. Afmeting: 21 x 17 cm. In goede staat.