Grote oude/antieke Chinees porseleinen handbeschilderde Familie Verte plaquette met landschap en vissers decor, tekst en signatuur. Afmeting: 38,5 x 25 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen dekselpot met bloempotten decor. Balustervormig, bodemglazuur haarlijn. Haarlijn bovenrand + chip. Afmeting: 43,5 cm. In redelijk/goede staat.
Groot lot (11x) divers oud Chinees jade. Onder andere: amuletten, scepter, figuratief, plaquette. Afmeting: 7 - 10 cm. In goede staat.
Grote oude Chinese blauw/witte vaas met rondom figuren decor in tuin en huis. Afmeting: 45,5 x 17 cm ø. In goede staat.
Groot 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met zes-karakter bodemmerk en florale decors in coulissen. Met gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 26,8 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinees porseleinen godheid met staf en vogel op zijn hand. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Zes stuks 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met tuin decor. Gecontourneerd. Eén bord beschadigd, twee goed, drie minimale chips. Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen penselenpot met kust en vissers decor etc. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 16,3 x 18,5 cm ø. In goede staat.
Zeer grote oude Chinees porseleinen penselenpot met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: H 17 x 19,2 cm ø. In goede staat.
Twee grote antieke 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met peterselie en landschappen decors in coulissen. Met gecontourneerde omranding. Vier tekens bodemmerken. Afmeting: 7 x 17,1 cm ø. In g...
Veertien 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met florale decor. Zes gaaf, acht minimale chip of haarlijn. Afmeting: ø 19,8 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselvaas met florale emaille decor, vogels + vlinder. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.
Twee grote antieke handbeschilderde porseleinen siervazen met goud en rondom figuren decors. Ongemerkt. Circa 1880. Afmeting: 40 x 19 cm ø. In goede staat.
18e Eeuws Louis Seize porseleinen deel theeservies met handbeschilderde portretten + goud decors. Theepot, chip tuit en hengsel los erbij. Grote schaal, goed. Dekselpot, goed. Vier kop + schotels, één...
Acht maal 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bodemmerken, diverse tuin decors, diep blauw. Drie heel, vijf met lichte randschades en/of haarlijnen één maal. Afmeting: ø circa 25 cm. In re...
19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose waterbakje met vogel, bloesem decor + tekst. Afmeting: 3,5 x 14 cm ø. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen drakenvaas met tekens + Kang Xy bodemmerk. Afmeting: 48 x 19,7 cm ø. In goede staat.
Antieke Duits porseleinen Stadt Meissen theeset. Zes-delig met roze vogels en florale decor. Circa 1900. Vernikkelde deksels, tuit theepot gerestaureerd en hengsel suikerpot lost. Verder in goede staa...
Grote oude Chinees porseleinen siervaas met landschap en figuren decor rondom. Ongemerkt. Afmeting: 27 x 21 cm ø. In goede staat.
Aparte oude Chinese Yixing kom met schriften en bodemmerk. Binnenin witte craquele glazuur. Afmeting: 8,5 x 16,3 x 15,5 cm. In goede staat.
Twee grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met Geisha. Eén schotel beschadigd. Afmeting: ø 13 x 9 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met phenix en florale decor. Balustervorm. Afmeting: 25 x 20 cm ø. In goede staat.
Zeldzame Unica Mobach Utrecht vaas. 1920 - 1930. Met lusterglazuur, Kamo uitvoering nr. 314. Afmeting: 30 x 21 cm ø. In zeer goede staat.
Grote oude/antieke Chinees porseleinen kom met goudvis decor rondom. Oranje/goud kleur + bodemmerk. Afmeting: 9 x 20,7 cm ø. In goede staat.