Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

4x Delftse Fayence borden, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR

Vier maal 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Divers. Twee goed, twee randschade. Afmeting: ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Yixing trekpot
Startprijs 150 EUR

Oude/antieke Chinese Yixing trekpot met bodemmerk. Afmeting: 7,5 x 13 x 8,5 cm ø. In goede staat.

6x Samson borden, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR

Zes maal 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Samson borden met rozen en goud decor. Twee borden chips, één bord gebroken en drie goed. Afmeting: ø 24 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese schotel
Startprijs 150 EUR

Oud Chinees porseleinen bord met tuindecor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: ø 21,2 cm. In goede staat.

5x Delfts blauwe Fayence borden, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR

Vijf maal 18e eeuwse Delfts blauwe Fayence borden met florale en chinoiserie decors. Eén goed, twee haarscheur, twee chips. Afmeting: ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Engels Wedgwood servies
Startprijs 150 EUR

Engels Wedgwood serviesgoed. Decor Kutani Crane. Kraanvogels + floraal decor. Tweede helft 20e Eeuw. Bestaande uit: Zes schalen, twee vazen, vijf eierdoppen, vijf kop en schotels, vier borden, drie ko...

6x Familie Rose borden, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met figuren in interieur, floraal, vogels en goud decor. Eén bord gelijmd, rest goed. Afmeting: ø 21,8 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Sevres-stijl dekseldoos
Startprijs 160 EUR

Grote oude handbeschilderde porseleinen Sevres-stijl dekseldoos met messing. 20e Eeuw. Afmeting: 15 x 22 x 18 cm ø. In goede staat.

2x Franse Sevres borden
Startprijs 175 EUR

Twee 19e eeuwse Franse Sevres porseleinen borden in houten omlijsting. Chateau des Tuileries. Sevres 1844. Handbeschilderd. Afmeting: ø 27 cm. In goede staat.

2x Grote Chinese vazen
Startprijs 180 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen met zilverkleurige glazuur. Afmeting: 57 x 32 cm ø. In goede staat.

2x Antieke dekselbokalen
Startprijs 190 EUR

Twee antieke vergulde terracotta geglazuurde dekselbokalen. Eerste helft 20e eeuw. Eén deksel gerepareerd. Eén chip bij ramskop. Afmeting: 47 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees dekselkannetje, 18e eeuw
Startprijs 190 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen dekselkannetje met Amsterdams bont decor. Glazuurschade handvat. Afmeting: 13 cm. In goede staat.

Porseleinen plaquette
Startprijs 200 EUR

Grote handgeschilderde keramieken wandplaquette. Gesigneerd Zelia Quepon. Met romantische figuren voorstelling. Afmeting: 41 x 32 cm. In goede staat.

Antieke Majolica parapluhouder
Startprijs 200 EUR

Grote antieke Majolica Jugendstil parapluhouder met zonnebloem decor. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.

Oude/antieke Chinese jade wierookbrander
Startprijs 200 EUR

Grote oude/antieke Chinese jade gesneden wierookbrander met drakenkoppen. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

2x Chinese gemberpotten, 18e - 19e eeuw
Startprijs 200 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten met tuin decors. Eén vaas chips bovenrand. Afmeting: 12 x 10 cm ø. In redelijk/goede staat.

2x Oude/antieke Chinese vazen
Startprijs 200 EUR

Twee oude/antieke Chinees porseleinen vazen met waterplanten decor en vier tekens bodemmerk en schrift. Afmeting: 27 cm. In goede staat.

Imari lamp, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR

19e Eeuwse Imari porseleinen vaas, omgemonteerd als lampenvoet. Met messing monturen. Afmeting: 70 x 41 cm. In goede staat.

Glans platelen klokkenstel, 1915
Startprijs 200 EUR

Gouda's polychrome platelen Jugendstil klokkenstel. Circa 1915. Afmeting: 14,5 - 28,5 cm. In goede staat.

3x Empire vazen, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR

Drie vroeg 19e eeuwse Empire porseleinen amfora vazen met handbeschilderde decors. Eén vaas stukje gelijmd + één chip oortje bij andere vaas. Afmeting: 20 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

2x Delftse borden, 18e eeuw
Startprijs 200 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Bestaande uit: Polychrome chinoiserie, randschade + Blauw chinoiserie, floraal, twee chips. Afmeting: 23 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

19e dekselpot tichelaar
Startprijs 200 EUR

19e Eeuwse tichelaar dekselpot met florale decor en bodemmerk. Scherf deksel. Afmeting: 40 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Chinese snuffbottle
Startprijs 200 EUR

Oude Chinese Peking glazen snuffbottle met kraanvogel, vis, tijger en zegelmerk. Afmeting: 9,3 cm. In goede staat.

Zeldzaam Chinees Imari bord, 18e eeuw
Startprijs 200 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen Imari bord met vogel bij bloesemboom + goud decor. Afmeting: ø 22 cm. In goede staat.