Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen siervaas met figuren decor en tekst. Chip bovenrand. Afmeting: H 57 cm. In redelijk/goede staat.
Tien antieke porseleinen fles stoppen met uitgang. Karikaturen. Circa 1900. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.
Antiek Duits Villeroy en Boch Mettlach servies met florale decors. 18-Delig. Bestaande uit: 8x borden, 6x ontbijtborden, diepe schaal, tableau, dekselschaal. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting...
Grote Chinees porseleinen Familie Rose kraagvaas met hert en figuren decor. Republikaanse-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 44 x 17 cm ø. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Japans/Chinees Familie Rose borden met figuren, vogels, goud en floraal decor. Afmeting: 17 - 20,5 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse K.P.M. porseleinen dubbele zoutnap met putti. Handbeschilderd met florale en vogel decor. Scherf ingelijmd. Afmeting: 12 x 14 x 7 cm. In redelijke staat.
Duitse Meissen porseleinen vaas met florale en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 10 x 11 cm ø. In goede staat.
Antieke Duitse Dresden porseleinen pronkvaas. 20e Eeuw. Handbeschilderd met figuren en florale decors en opgewerkte rozen. Minimale chips. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Oude/antieke porseleinen handbeschilderde vaas met putti en goud decor. Gemerkt P.M. Dipinto a Mano. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse Art Deco keramieken wildregout dekselpot met oranje glazuur en wildvoorstelling. Gemerkt H.T.E.? Circa 1930. Nr. 16936. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Frans porseleinen flacons met handgeschilderde florale decors en goud decors. Ongemerkt. Afmeting: 16,5 cm. In goede staat.
Zeven 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met florale decors en groene glazuur. Afmeting: 7 - 10 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen eierschaal tafellamp op houtgestoken console. Met tekst, florale, vogel decor. Afmeting: 25 x 12 cm ø. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met florale decor. Eén schotel minimale chips, één schotel haarlijnen bodem. Afmeting: ø 21,7 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinese Yixing theepot met schrift, florale decors en signatuur. Beschadigingen deksel, tuit, en lijn in potje zelf. Afmeting: 10 x 19 x 12 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinese Peking glas snuffbottle met zegelmerk, boeddha's en figuren. Afmeting: 11 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met florale decors. Barst. Afmeting: 12 cm. In matige staat.
Duitse handbeschilderde Dresden porseleinen vaas met goud decor en roze rozen decor + landschap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws polychroom Delfts Fayence bord met florale decors. Gemerkt D. Lichte randschade. Afmeting: ø 31 cm. In redelijke staat.
Duitse Thüringen porseleinen figuur. 20e Eeuw. Man bij wijnvat. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen borden met landschappen decors. Eén minimale chip, één haarlijn. Afmeting: ø 23 cm. In redelijke staat.
Twee maal antiek Chinees/Kantonees porselein met Familie Rose decors. Bestaande uit: Schenkkan, 18e eeuw + Dekseldoos, 19e eeuw. Afmeting: 11,5 - 16 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese Yixing theepot met bloesemtak decor en bodemmerk. Chips rondom deksel. Afmeting: 11 x 18 x 9 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal oude/antieke Chinees porseleinen vazen. 20e Eeuw. Bestaande uit: Dekselvaas met figuren decor, Familie Verte, bodemmerk + Vaas. Tweede helft 20e eeuw, Geisha's aan tafel, bodemmerk. Afmeting...